PIKC Daugavpils tehnikums

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

PIKC Daugavpils tehnikums - Sūdzības un atsauksmes

PIKC Daugavpils tehnikums - slikta attieksme pret studentiem

slikta attieksme pret studentiem Labdien Daugavpils Tehnikuma piekšnieki izveidoja labu pielikumu stipendijas pec videjam vertejumam bet pozitivus vertejums 4-10 nevar cel vairs augša kapeic tadu muļkibu izdomaja lai stupendiem vienalga zemaka stipendija butu un es piekritu ka atzimi var labot 1 reizi bet ne ka pozitivus vertejums 4-10 nevar cel vairs augša , es neiesaku šo tehnikumu par šo pielikumu.

X X432 18.10.2019
Komentāri 0 Izglītība

PIKC Daugavpils Tehnikums dienesta viesnīca - Studentu aizskaršana

Studentu aizskaršana Dienesta viesnīcas skolotāja Ņina, ļoti cietsirdīgi izturas pret kopmītnēs dzīvojošajiem studentiem. Viņa jau ne pirmo reizi saka to, kas daudzus aizskar. Vai tad var dienesta viesnīcas skolotāja tā izturēties pret studentiem? Jo viņa aizskar ne tikai studentus, bet dažreiz arī studenta vecākus.