www.sudzibas.lv PIKC Daugavpils tehnikums slikta attieksme pret studentiem

PIKC Daugavpils tehnikums - slikta attieksme pret studentiem

Labdien Daugavpils Tehnikuma piekšnieki izveidoja labu pielikumu stipendijas pec videjam vertejumam bet pozitivus vertejums 4-10 nevar cel vairs augša kapeic tadu muļkibu izdomaja lai stupendiem vienalga zemaka stipendija butu un es piekritu ka atzimi var labot 1 reizi bet ne ka pozitivus vertejums 4-10 nevar cel vairs augša , es neiesaku šo tehnikumu par šo pielikumu.

18.10.2019

X4

Vairāk sūdzības par PIKC Daugavpils tehnikums

Tu Turkey901 18.10.2019

Līdzekļi stipendijām ir ierobežoti un tās ir paredzētas labākajiem no labākajiem, ne tiem, kas darbus raksta uz 4 pirmajā reizē ar domu/ cerību, ka vēlāk varēs, tomēr, nedaudz pamācīties un pārlikt!

X4 X432 18.10.2019

Atvainojiet tas ir muļkibas nav lidzekļu tad nav jadoma tads pielikums bet ne viņu apstiprinat

X4 X432 18.10.2019

Nevajag musu valsti zagt budžetu

Tu Turkey901 18.10.2019

Atvainojiet, Jūs, tomēr, 9 klases pabeidzāt un rakstījāt latviešu valodas eksāmenu, taču kā Jūsu sūdzību, tā arī Jūsu komentārus ir ļoti grūti uztvert un saprast bez garumzīmēm, komatiem un pareizas teikuma uzbūves, ievērotas stilistikas un strukturētas domas.