Rīgas Juglas vidusskola

Adrese: Kvēles iela 64,
Rīga
Latvia - LV-1064
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 67533664
Fakss: +371 67533669
Darba laiks: 7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Izglītība
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
2
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Rīgas Juglas vidusskola - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas Juglas vidusskola - korpuss Malienas ielā - Vardarbība Rīgas Juglas vidusskolā - skolotāji fiziski ietekmē bērnus, morāli pazemo!!!

Vardarbība Rīgas Juglas vidusskolā - skolotāji fiziski ietekmē bērnus, morāli pazemo!!! Sākšu ar to, ka runa iet par juglas vidusskolu, konkrēti korpuss Malienas ielā, kur iepriekš bija ezerkrastu pamatskola! Man rodas jautājums - ‘’kādā valstī mēs vispār dzīvojam? ’’ kur skatās rīgas domes kultūras, izglītības un sporta departaments? Kur skatās bērnu tiesību aizsardzības inspekcija? - kā šī iestāde var nereaģēt, kad tiek ziņots par vardarbību šajā skolā? Kur skatās rīgas dome, sniedzot finansējumu šai skolai? Ko vispār skolas direktores amatā dara Aija Melle? - šī...

Rīgas Juglas vidusskola - Nepiemēroti apstākļi eksāmena rakstīšanai

Nepiemēroti apstākļi eksāmena rakstīšanai Skola karstos laikapstākļos nevar nodrošināt normālus apstākļus eksāmena rakstīšanai. Daļa skolēnu raksta eksāmenu karstās telpās, kurās arī trūkst gaiss, tādos apstākļos nav iespējams padomāt. Nesūta savus bērnus šajā skolā, jo šī problēma ir jau vairākus gadus un skola arī negrasās šo problēmu risināt.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes