61.vidusskola - Vardarbība

61. Vidusskolas direktore ir psihiski nestabila.

Rīgas 61. Vidusskolas direktores aizvietotāja Nataļja Mitrofanova ir viegli aizkaitināms, valdonīgs cilvēks. Šī kundze regulāri pārkāpj saskarsmes un lietišķās etiķetes normas. Galvenās sūdzības ir šādas: rupjība attieksmē pret kolektīvu un skolas prestiža zaudēšana. Ko nozīmē rupjš? Sazinās ar darbiniekiem tikai komandējošā tonī, skolotāju klātbūtnē kliedz uz skolotājiem, pazemo tehnisko personālu un t. T. Ir arī necieņas attieksme pret skolēnu vecākiem. Daudzi pieredzējuši un talantīgi skolotāji bija spiesti atstāt darbu, ir liela skolēnu aizplūšana.
Ka arī n. Mitrofanovas profesionālās īpašības ir zem jautājuma zīmes. Viņa nav spējīga vadīt šo izglītības iestādi un pieņemt pareizos un saprātīgus lēmumus.

A Aigars Hebners 25.08.2021

Согласна с каждым словом! Я мать ребенка,который начал учиться в этой школе при старом директоре-Э.Гусевой.Это замечательный директор-мудрый,опытный,интеллегентный! Чего не скажешь о Н. Митрофановой-человек с большими амбициями и полным отсутствием коммуникабельности и профессиональной этики! Перевела ребенка в другую школу и ни минуты не пожалела об этом!

G Gulbenietis 02.05.2023

Spaļilsja Trans

У нас европа. Видимо Айгарс Хебнерс считает себя небинарной личностью, раз идентифицирует в тексте себя как МАТЬ РЕБЁНКА. Всё нормально. Мы в ЕС.

I ihateN1..er5 02.05.2023

es 61 vidusskolas direktori gribētu galvu izšķaidīt ja vēlies

61. Vidusskolas direktore ir psihiski nestabila.
Kā saka mans psihiatrs: pašlaik nav cilvēku bez psihiskām problēmam.