Reitings Būvmateriālu veikali

Vinteko
100%
Ramkons

DEPO Rēzekne - nežēlīgi karsti

nežēlīgi karsti Vēlos izteikt savu sašutumu par to, ka karstajos vasaras mēnešos veikalā DEPO nestrādā kondicionieri!!! Gribēju nopirkt termometru, un palūdzot konsultatntu parādīt termomentrus, mani nošoķēja termometra rādītajs iekštelpā - 30 grādi!!!!!!!!!!! Ka gan var gaidīt no pārdevēja jauku attieksmi un lapnību, ja pilnu darba dienu jāstradā 30 grādu temepratūrā. Jāpiebilst, ka iepirkties arī nav diez ko patīkami, gribas ātrak izmukt ārā. ..

K-Rauta - Remontdarbu pakalpojumi 24 mēneši garantija

Remontdarbu pakalpojumi 24 mēneši garantija Мастера K-RAUT’ы поменяли сантехнику. Трубы потекли; у соседей внизу с потолку капала вода. На работу K-RAUT’ы была "гарантия" - как они рекламируют 24 месяца. Я позвонил в магазин, мне сказали "пишите жалобу, рассмотрим в течении 10 рабочих дней. До этого пусть трубы текут и топят соседей. 10 рабочих дней - у нас такие правила, Ваши соседи и Ваша сантехника - это Ваша проблема." Пришлось всё ремонтировать за свои деньги, несмотря на "гарантию". НЕ ПОЛьЗУЙТЕСь УСЛУГАМИ МАСТЕРОВ ЭТОГО...

K-Rauta - Remontdarbu pakalpojumi

Remontdarbu pakalpojumi Я заказал ремонт ванной комнаты в K-Raute. Ремонт обошёлся в около 4.000 латов (ca. 6000 EUR). Работники были вежливые только до того, как им заплатил деньги. Мастера ужасные, делать не умеют ничего. Да и мастерами их назвать нельзя. Купил ванну “джакузи”, заплатил 80 Ls за установку- мастера не только никогда таких ванн не устанавливали, даже таких не видели в глаза никогда. Раковину установили без сифона- воняло страшно. Старый кафель мастер просто выбросил в мусоропровод, сломал мусорный...

K-Rauta - Apsardze

Apsardze Veikals,kā veikals. Tikai apsardze rupja un nekompetenta. Nemāk ne atvainoties,saprotot savu kļūdu, ne risināt normāla ceļā konfikta situācijas. Tagad tiešam bail tur griesties.

PRO Wood - slikta kvalitāte

slikta kvalitāte Kvalitāte grīdas dēļiem ir nožēlojama. Katrs otrais dēlis ir brāķēts, daudzi apdauzīti. Otreiz nepasūtītu. Labāk samaksāt 5 eiro par m2 vairāk nekā nožēlot. Balkas šķības un citiem dēļiem biezuma izmēri atšķiras. Strādā bez čekiem, tāpēc pretenzijas dzīvē neeksistē!

Depo - Orhidejas depo veikalos

Orhidejas depo veikalos Labdien! Vēlējos visus brīdināt, ka Depo veikalos tiek tirgotas slimas orhidejas, t.i. ar parazītiem - utīm, balti sīki, ar daudz kājiņām (google var atrast att.). Nopērkot puķi sākotnēji nekas neliecināja ka būtu kas ne tā, bet tad tā sāka nīkuļot, sāku pētīt un atklājās kas pie vainas. Konsultējoties izstādē ar speciālisti, viņa uzreiz pateica, kas tas ir par kukaini un minēju faktu, ka DEPO veikalos tirgo jau slimas. Nākamreiz, kad braucu uz DEPO pati pārliecinājos, apskatot puķes, kas bija...

Depo - apsardze

apsardze sveiki. sodien biju veikala depo jekabpili. taa ka dzivoju loti talu un mana pilseta nav depo tad ieprkos ta diezgan. pie kases visu sakrameju maisinos un atpakal ratinos, lai lidz masinai vieglak aizvest, bet aizmirsu iekramet lielu velas grozu.staveja man pie kajam.tiesi man preti staveja apsardze-sieviete blonda, ieveroju vinu jo loti skatijas uz mani. 100% ka vina redzeja ka aizmirsu grozu, to nevareja no malas nepamanit, vins bija liels, bet es ar ratiem piekrautajiem tik stuumos uz...

Depo - Briesmiga izturesanas

Briesmiga izturesanas Depo priekšnieciba ir sajukusi prata,pret saviem padotajiem izturas ka pret suniem.Algas vispar nesaprotamas- nodalas vaditajs sanem mazak neka parastais stradnieks,kaut ari likme ir lielaka nodalas vaditajam.Dazi vaditaji grauz pardevejus lai varetu savejos ielikt!Vai ta vispar var iztureties!Karstajos laikos kad ara ir +30 viniem jastaiga ar siltajiem krekliem un formam kas slikti laiz cauri gaisu,nabaga pardeveji ir parsvidusi no tas visas skriesanas!Nezinu vai ta ir tikai Rezekne?

SB NET, SIA - nepamierinoša apkalpošana un kvalitāte

Pēc radiatora pasūtījuma, saņemot pasūtījuma apstiprinājumu nākamajā dienā , pagāja nedēļa! Dotais darbinieks ar telefona nr. 25626267 aizsūtīja uz citu tel numuru, kur tur aizsūtīja uz citu.... Pēc ilgas sarunas, dotais darbinieks, izteicas, ka viena radiatora dēļ, kurš maksā 73.00 EUR, viņš netaisās pat savu dibenu celt augšā un viņam neesot laika, lai runāt par doto pasūtījumu!! Nav arī garantijas par doto radiatoru pareizu izcelsmes valsti!! Jo atbildes, uz jautājumu, par esošā sertifikāta esamību, es nedzirdēju!!!

Двери POLSKONE в Labasdurvis - Купил польские двери, а зря.

Купил польские двери, а зря. Долго выбирал двери в новую квартиру и остановился на среднем ценовом варианте. Выбрал двери польского производства POLSKONE, которыми торгует фирма Labasdurvis. В сравнении с ценами у местных производителей аналоги были дороже на 20-30%. Единственный минус – в магазине мне сразу сказали, что гарантии не дают, только если сразу будут дефекты. В общем-то привезли и установили оперативно, качественно и не дорого. Но через пару месяцев на всех частях дверных косяков, которые покрыты «плёнкой»...

K-Rauta - Некачественный товар

Некачественный товар Купил немецкий ламинат 10.80 евро за м2. В итоге получил ламинат различной серийности (с виду один в один), который отличался в размерах и не состыковывался! Сейчас криво косо, не доволен до ужаса! ((( Персонал тоже нечего толком не знает! Куча баранов!

Kurši - Autors-Ilga

Autors-Ilga Jau kuro reizi braucam uz šo veikalu, sajūta tāda ka tur neviena nav. Lai kaut ko palūgtu-informāciju,iepakot, vai pasniegtu- jāskaraida pa visu veikalu lai kādu sameklētu. Pēdējā reizē vispār čaļi zirgojās stūrī ielīduši, bet vienai sievietei bija jāmēģina apkalpot vairākus klientus. Morāle- ņaudam ka nav darba, bet neviens negrib ar sirdi strādāt, ka tik noloderēt darba stundas!

SIA "NODUS" - nesniedz patiesu informāciju par produktu

Labdien! Esiet uzmanīgi šajā veikalā, uzklausot pārdevēju-konsultantu padomus! Man centās apgalvot, ka saitē norādītā kūdra ir bagātināta dārza kūdra. Pirmkārt, cilvēks laikam nemaz nesaprot, ko nozīmē vārdu salikums sfagnu kūdra. Otrkārt, nedekvāta pārliecība par savu taisnību par lietām, kuras nesaprot. Varu iedomāties, kāds skandāls būtu, ja kāda saimniecība paļautos uz šo nekompetento konsultantu ieteikumiem. Ceru, ka šāds starpgadījums pirms tam nav bijis! Kurš gan pēc tam apmaksātu...

Depo - slikti vadītāji

slikti vadītāji SANDRIS GABRĀNS,DACE RIBIŅA pret darbiniekiem izturas slikti. Darba grafiki ir dramatiski,liek stradāt virsstundas par kurām nemaksā,nevienam neieteiktu iet strādāt uz Lubānas Depo.

Depo - Par neprofesionalitāti

Par neprofesionalitāti Man vajadzēja nopirkt remontam krāsu rullīti un jautāju pārdevējai, kādu rullīti vajag, lai uz sienas krāsojot veidotos grubuļaina faktūra. Ne viena, ne otra, ne citi pārdevēji-konsultanti, man to nevarēja pateikt. Atbilde vienai bija pat šāda-Jūs iztērēsiet kaudzi naudas, kamēr noskaidrosiet, kas jums der. Tāpēc es devos prom bez preces un nolēmu ierasties citā dienā, tad, kad būs citi konsultanti. Trīs reizes tur biju un jautāju jau visiem pēc kārtas, bet NEVIENS tajā veikalā nejēdz, kam kāds rullītis vajadzīgs. Absurds! Un tāpēc es tur vairs neiešu, kaut "remontēties" vēl daudz.

Antique Wood - Kokmateriālu izkrāpsana

Kokmateriālu izkrāpsana Uzņēmuma vadība maina juridisko personu (sia) lai varētu turpinat nodarboties ar kokmaterialu izkrāpšanu.Izkrāpj kokmateriālus solot samaksu nakamaja dienā, taču pārskaitījums tā arī nenotiek.Sākotnēju lai vilktu laiku aizbildinās ar visdažādākajiem iemesliem, taču laikam ritot vairs neatbild uz telefona zvaniem.Isāk sakot sola brīnumus, bet pretī nedod neko. Neiekrītiet!!!

Depo - Отношение к покупателям

Отношение к покупателям Разочаровалась в магазине, когда столкнулась с таким отношением . Срочно нужен был водяной насос ( сутки без воды), в четверг после работы приехала с мастером, выбрали, купила, установили в пятницу вечером, оказалось бракованный, тут же поехали в магазин менять, а нам говорят, приходите в понедельник, мы будем проверять. Только после долгих препирательств понедельник заменили на утро субботы... И не о каких правах потребителя никто и слушать не хотел... У них на этот счет свои правила.

Ecorock Poritas gāzbetona bloki - Sisti gāzbetona bloki

Nopirku no ecorock Poritas gāzbetona blokus. Solija atvest pēc divām dienām, bet atveda tik pēc nedēļas. Sākot celtniecību konstatēju ka bloki divās paletēs ir tik ļoti sasisti ka vairāk nav lietojami. Pie izkraušanas biju klāt, neviena palete netika nomesta vai kā savādām nerūpīgi izkrauta. Tā ka bloki pie iekraušanas vai jau rūpnīcā bijuši brāķi. Pieprasīju konpensēt, bet atpakaļ saņēmu lamu vārdus trijos stāvos... pārdevās garīgi nestabīls cilvēks.

SIA"Latvia Timber International" - Kokmateriālu kvalitāte

Normāls atsaucīgs menedžeris. Tas no pozitīvā viss. Manā skatījumā uzņēmums tirgo zemas kvalitātes zāģmateriālus par salīdzinoši augstu cenu. Uzņēmums lepojas, ka daudz kokmateriāla eksportē. Sajūta rodas tāda, ka visu labo, ko saražo iespējams arī eksportē, bet pārējo nekvalitatīvo produkciju, ko nevar eksportēt, realizē vietējā tirgū. Problēma tāda, ka Limbažu reģionā trūkst kokmateriālu tirgotāju konkurences. Tāpēc gandrīz vai spiesta lieta vietējiem pirkt šos nekvalitatīvos materiālus.

Mājai un Dārzam - Izsturešanās pret Klientiem

Izsturešanās pret Klientiem Biezi sanāk iepirkties buvmateriālu veikalā Mājai un Dārzam,Bauskā!!! Un vienmēr saskaros ar pretigu atieksmi pret klientiem!!! zales darbinieces var atļauties pateikt,ko tu gribi!! Ja gribi kautko iegādāties ,kur nepieciešama darbinieku palidziba, sākas murgs. Jāvazājas pa veikalu un jāmeklē kam ko pajautāt,un kad atrodi tad šamējie izbola acis un negribīgi velkas uz nepieciešamo nodaļu!!! Vadībai kautkā vajadzētu reaģēt,jo tas taču iespaido viņu biznesu!!! Priekš sevis esmu izlēmis vairs neiegriesties tadā bodītē!!!