www.sudzibas.lv K Senukai Drausmīgs un bezatbildīgs servis

Senukai - Drausmīgs un bezatbildīgs servis

03.01.18 iegadajos vannas skapi ar izlietni, kurs maksaja 98,60 euro, kasti ar preci darbinieks atvert atteicas, teica ka bus ta pati kas parauga un neatskirsies! Atbraucot majas konstateju , ka izmers ir pa mazu! 04.01.18 nekavejoties devos uz veikalu apmainit preci, tomer prece , kura man butu nepiecieshama veikala nebija, pateicu ka velos atpakalj naudu, bet nelaipna darbiniece pateica, ka pec Lietuvas likumiem, naudu neatgriez un var ikai iedot davanu karti, kura deriga bus gadu! Es pateicu, ka man mevajag davanu karti, velos savu naudu atpakalj, jo nauda domata izlietnei, nevis iesaldesanai davanu kartei uz ko man pateica, shos jautajumus risinaas ne vinja bet kkoenti serviss! Iedeva man davanu karti un viss! Ss nekavejoties zvaniju uz KS! Kur pieteica manu teiko un solija ar mani sazinaties! Un te ari viss sakas! Katru dienu zvaniju pati, jo man neviens ta ari nezvanija! Visi tikai man teica, mes nodosim info, un ar Jums sazinasies! Pec 4 dienam, piezvanija un teica , lai uzraksu iesnieumu rakstiski! Uzrakstiju, atbildeja, ka sazinasies, vienas dienas laikaa, protams, ka nesazinaajaas! Zvaniju pec divaam dienaam pati! Un atkal pateica, ka
nodos info un ar mani sazinasies rakstiski! Drausmiiga attieksme! Bezatbildiiba un smoeshanaas par mani, kaa par cilveeku! Velk garumaa 14 dienas, lai neatgrieztu manu naudu, tas arii viss! Pretiiga attieksme un noteikti Es un mana gimene un visi iespejamies mani paziistamie cilveeki, kuriem nodoshu sho pretiigo situaaciju, nekad muuzhaa neko nepirks Juusu veikalaa!

K Kristina Bērziņa 11.01.2018

Вам дали подарочную карту. Вы же могли её сразу использовать и купить другую раковину. Пусть она была бы другой немного, но почему бы и нет. Если бы остались деньги, купили бы что-то ещё. Не вижу большой проблемы

N Nikolaas 11.01.2018

Veicot svarīgus pirkumus...atceramies ja dzīvojam LV ----nekādas priekšapmaksas! Otrs vienmēr un visur nēsājam līdzi kameru, vēlams neuzkrītošu...ir pildspalvas...pogas u.t.t. Vārdam LV nav nekāds spēks, ko nevar pierādīt to var darīt! Man savlaik tāda dzīve patika, un bija adrenalīns, un pat gandarījums par to, ko ir iespējams tadā veidā panākt, tomēr labāk dzīvot ir tur, kur sistēma ir sakārtota.