www.sudzibas.lv K Senukai Nekvaliatīva prece un nevēlēšanās iedziļināties problēmā.

K-Senukai, būvniecības, interjera, dārza, elektronikas, hobiju preces - Nekvaliatīva prece un nevēlēšanās iedziļināties problēmā.

Iegādājos FXA akumulatra zāles trimmeri+urbjmašīnu. Zāles trimmeris izrādījās pilnīgi nelietojams, jo padod uz āru auklu katru reizi nospiežot palaišanas pogu. Rezultātā aukla pastāvīgi sitas pret aizsargu, auklas gabaliņi griežas nost un paliek zalē, trimmera jau tā mazā jauda kļūst vēl mazāka. Instrukcijā nekur nav rakstīt ka trimmerim šādi būtu jāstrādā. Vērsos ar sūdzību veikalā, preci aizsūtija uz garanijas remontu SIA Remontu serviss Šmerļa ielā 3. Serviss stāsta ka viss ir labi, ka tā ir jābūt un neko tur darīt nevar. Vienreiz jau konstatēju ka tāda pat situācija ir Ryobi akumulatora trimmeriem. Nepērciet šos neietojamos trimmerus, jo varēsiet mocīties ar auklas vākšanu no pagalma zāliena ja vispār spēsiet šos trimmerus lietot.

K

S Sestdiena 03.02.2018

Man arī bija FXA trimeris iegādāts no šī paša veikala - piedarbināju uz 10 min. pēctam otreiz dzīvību vairs neizdevās "pieķšķilt". Zinu, ka šo ražotāju vairs nekad nepirkšu, jo papētot tuvāk izskatījās pēc Ķīnas atdarījuma-atdarinājuma viltojuma.
Izstrīdējos, stunda pagāja līdz piekrita apmainīt pret dāvanu karti.

Z zilais valis 03.02.2018

Kaspar, Tu pats spolē auklu tini? Par centrbēdzes spēku esi dzirdējis?

L labaislietuvietis 04.02.2018

FXA ir visīstākais Ķīnas mēsls. Senukai līdzīgu ražojumu ir daudz. FXA, Vagner, Futura, Haushalt u.t.t.