www.sudzibas.lv Buvpro.lv Pilnīgs servisa trūkums

Buvpro.lv - Pilnīgs servisa trūkums

NEKAD NEKO nepērciet šajā e-veikalā!

Pasūtīju izlietni. Mēnesi gaidīju - nekā. Katru dienu sola, ka būs - beigās esot pazaudēta piegādātaja noliktavā. Laiks zaudēts.

Tagad gaidu naudu. Paliek jau interesanti kādu "pasaciņu" šoreiz stāstīs. Apgrozījums redz esot par mazu, lai naudu atdotu! Vēlreiz atkārtošu - neiepērcieties šajā "šaraškinku" kantorī, kas atrodas nekurienes garāžu kooperatīvā!

Pacco_al 12.03.2018

Un ko tad pats tur pirki? Ietaupīt gribēji? Skopais maksā dubultā.

A Andrito 13.03.2018

Pilnīgi piekrītu! :)

A Alvis Bērziņš 12.03.2018

Es skatos kad pārsvarā sūdzības raksta anonīmi cilvēki.Tad jāsāk domāt cik viņas atbilst patiesībai.

A Andrito 13.03.2018

Ja mūsdienās e-veikals prasa priekšapmaksu - meklējiet citu veikalu.

A Andrej Semjonov 02.04.2018
Krāpšana

Veikala pardevejs Aigars Millers zaglis un krapnieks neiesaku šo veikaliņu, naudu par atgriezto preci gaidu jau pusgadu, pateretaju tiesibu centrs ari nepalidzeja.

A Andrej Semjonov 02.04.2018

Versišos tiesa.

K Kristine Lace 01.02.2022
Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Sākās ar to, ka netika atsūtīta īstā prece, sūtīju atpakaļ un vienalga atsūtīja neīsto!

Kvalitāde drausmīga!

Krāsa lobās nost, displejs uzsprāga, labi, ka bērns nebij klāt! Ūdens plūsma nepietiejama un pienācīgi nesilst ūdens!

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022