www.sudzibas.lv Pro Wood Slikts serviss un nekvalitatīvi kokmateriāli

Pro Wood SIA - Slikts serviss un nekvalitatīvi kokmateriāli

Iegādājos kokmateriālus, kurus pasūtīju ar piegādi. Kad vajadzīgie materiāli tika piegādāti konstatēju ka šie nebija tie paši dēļi kurus izlasīju - bet labi, viss bija taisns un galu galā nav ko sūdzēties. Pēc pāris dienām dēļi sāka pūt (tie atradās zem nojumes smuki sakārtoti ar 3-4 cm atstatumiem, lai žūst) . Visi dēļi palika melni un smirdēja pēc sapelējuša pagraba. Kad zvanīju, lai jautātu kā šo problēmu risināt man laipnā krievu valodā pateica ka pats vainīgs un varu iet d****. Pretenzijas nekādas celt nevaru, jo cilvēki strādā bez papīriem un neko pierādīt nevaru. Lieki iztērēti 1200 eur, visus kokmateriālus bija jāpērk vēlreiz. Nekādā gadījumā nepērciet šeit kokmateriālus - attieksme vienkārši drausmīga un negodīgi cilvēki. Vid noteikti arī būtu ko pateikt.

Sigita Bronze 29.04.2018

Ja viņi bija labā kārtībā, kad saņēmi, viņi nevarēja vnk sākt pūt 3-4 dienu laikā.
Peach, go back to school.