AtrisinātaLes Riches SIA - Krāpsana

Промышляет на взятии предоплаты через интернет-магазины (сейчас rinaco.lv) и пропадает. Меняет телефоны, банкротит фирмы Sia les Riches reģ. Nr.40003961626. Sia km trade reģ. Nr.40103877355. Sia elt grupa reģ. Nr.40003869686. Сейчас офис на маркалнес 22. Будьте осторожны! Не доверяйтесь этому проходимцу!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta OKO 01.05.2018

После публикаций про интернетмагазинs rinaco.lv и duvpro.lv во главе с Айгарсом Миллерсом (Aigars Millers) SIA LES RICHES reģ.nr.40003961626 дела стали налаживаться (долги возвращаться). Поэтому содержание публикации изменено. Будьте бдительны!

O

Sigita Bronze 18.04.2018

KM Trade jau kkur dzirdēts- nebijs šeit pat vai ss.lv daudz sludinājumu?

K KM Trade 20.04.2018

Šinī portālā laikam jebkuršs idiots anonīmi var publicēt apmelojošu informāciju.Nosauc savu vārdu un uzvārdu lai ar tevīm var sazināties.

- -OLGA- 20.04.2018

Привет, Айгар! :))))))
Где в конце-концов мой откат в виде коньяка?

K KM Trade 21.04.2018

Joprojām nav info no šī varonīgā sūdzību licēja. Tā jau var apmelot pus Latviju.