Les Riches SIA - krāpšana

27.04.2018.g. izdarīju pasūtījumu uz tualetes WC podu ”(379) GUSTAVSBERG Nordic 3 tualetes pods ar skalojamo kasti, ar mīksto vāku, vertikāls izvads, 3/6L, GB113500301213” pirkšanu internet-veikalā pēc i-adreses https://rinaco.lv/.
27.04.2018. tika saņemts un apmaksāts rēķins uz priekšapmaksu 100% apmerā. Menedžeris - īpašnieks pa tālruni garantēja piegādes termiņu 2 nedēļas laikā.
Aptūvēni pēc divām nedēļām menedžeris man piezvanīja, atvainojas un teica, ka, sakarā ar svētkiem, preces piegādes termiņš tiek pagarināts uz vienu nedēļu.
Kopš ša brīža interneta veikala tālrunis 25591161 tika izslēgts, prece netika iegādāta un apmaksāta naudas summa nav atgriezta uz manu kontu.
2018. gada 01. jūnijā es atbraucu pa interneta veikala norādīto adresi Maza Rencēnu iela 6B, bet iznomātāji teica, ka interneta veikals vairāk nestrādā un viņi paši meklē veikala īpašnieku.
Līdz šīm brīdīm (06.06.2018.) problēma nav atrisināta!

D daugava11 19.04.2018
Krāpšana

Krāpnieks Aigars Millers , SIA LES RICHES , rinaco.lv, nopirku durvis caur mājaslapu, pateica ka būs pēc divām dienām, pēc tam pazuda, telefons izslēgts. Jāiet uz policiju un rakstīt iesniegumu, cerams ka viņš vairs nevarēs atvērt SIA. .

D Dmitrijs D 31.05.2018
Krāpšana caur internetveikalu rinaco.lv. Ņem priekšapmaksu un pazūd.

Aigars Millers - Krāpnieks! Iegādājos pie Aigara Millera būvniecības preces vairāk kā 1000 EUR vērtībā un šis cilvēks pazuda, nomainīja telefona numuru. Esiet uzmanīgi, neko neiegādājieties pie šī cilvēka! Viņš ņem priekšapmaksas un pazūd!

A Anna Stepāne 05.06.2018
KRIMINALPROCESS

Aicinu visus cietušos apvienoties , lai ierosinātu kriminallietu pret SIA LES RICHES.
rakstiet [slēpt]@inbox.lv

Dainis 07.06.2018

Tagad būs jāmācās ar dibenu iesēsties izlietnē, kāpēc nepirkāt normālā veikalā?

"izdarīju pasūtījumu uz tualetes WC podu" - labāk nepateiksi!