www.sudzibas.lv Les Riches SIA Krāpšana, neatdod naudu

Les Riches SIA - Krāpšana, neatdod naudu

22 decembrī 2017 g. pasūtīju Buvpro.lv (SIA Les Riches) interneta veikalā virtuves izlietni, izlietnes maisītāju un dušas maisītāju. Saņēmu apstiprinājumu. Zvanījis interneta veikala menedžeris un pateica, ka preces būs piegādātas pēc 3 nedēļām. Dušas maisītāju nevarējām tik ilgi gaidīt un izlēmām to pasūtīt citā vietā, bet pārējās preces bijām gatavi gaidīt. Bija sarunāts ka janvāra beigās atbraucam uz Rīgu pēc precēm. Uzreiz apmaksāju 23.12. ar pārskaitījumu.
23.1.18 rakstīju pārdevējam un saņēmu atbildi ka preces būs piegādātas pēc nedēļas. Atbraucu pēc precēm uz veikalu 13 februārī, kā bija sarunāts ar pārdevēju. Izlietni saņēmu, bet maisītāja joprojām nebija uz vietas! Sarunājām ka negaidīsim vairs, tāpēc ka dzīvoju ārpus Rīgas. Un pārdevējs apsolījis atgriezt naudu atpakaļ uz bankas kontu. Līdz šim brīdim nauda nav atgriezta. Rakstīju uz emailu daudz reizes, zvanīju Aigaram Milleram (veikala īpašnieks ja menedžeris). Vienmēr apsola, bet neatdod. Ar PTAC palīdzību nav izdevies strīdu atrisināt, tagad risināsim tiesā.