Kurši

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”
Adrese: Brīvības gatve 301,
Rīga
Latvia - LV-1006
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67801860
+371 26688871
Fakss: +371 67878500
Informācija: Tirdzniecības nami Kurši Rīgā:

Vienības gatve 113, Rīga
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-21.00
Sestdienās: 9.00-20.00
Svētdienās: 9.00-18.00
Tālr.: +371 67626000
Fakss: +371 67620139
E-pasts: [email protected]

Rīga, Dreiliņi
Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas rajons, LV2130
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-19.00
Sestdienās: 9.00-18.00
Svētdienās: 9.00-16.00
Tālr.: 67533044
Fakss: 67533064
E-pasts: [email protected]

Rīga, Kurzemes pr.
Kurzemes prospekts 3, K-1, Rīga, LV-1067
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-21.00
Sestdienās: 9.00-20.00
Svētdienās: 9.00-18.00
Veikala tālrunis: 67421373
Veikala fakss: 67401872
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: 7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
Kategorija: Būvniecība  •  Būvmateriālu veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

9%
Sūdzības
43
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
7
Apskatīt statistiku

Kurši - Sūdzības un atsauksmes

Kurši - Stāvvieta

Stāvvieta Sveiki, jau kārtējo reizi esmu nesaprašanā, kāpēc pie bn "Kurši" indvalīdu stāvietā ir novietots batuts. Vai tik tiešām mēs ar kustību traucējumiem neēsam vairs gaidīti apmeklēt veikalu? Saprotu ka veikalā nav vietas kur izlikt lielizmēra preci, bet vai tamdēļ tā ir jāizliek stāvvietā. Kuldīgas iela 69, Saldus, Saldus pilsēta, LV-3801

Kurši - Šausmīga klientu apkalpošana

Šausmīga klientu apkalpošana Sveicināti, gribētu atstāt atsauksmi par jūsu šausmīgu klientu servisu. Ir bijis vajadzīgs iegādāties konkrētas naglas un šodien ienākot kuršos A7 sastapām neprofesionālu klientu apkalpošanu. Pirmkārt veikalā nav iespējams atrast konsultantu, pirmie divi darbinieki teica ka viņi nevar mums palīdzēt un sūta lai paši meklējam kur atrodas naglas. Tad kad beidzot atradām konsultantu un aizveda pie naglām, teica ka tieši tādas nav, mēs pajautājām lai parāda līdzīgas naglas un pārdevējs iedod kasti...

Kurši - Krāpnieki

Krāpnieki Krāpnieki! Pasūtīju preces interneta un izmantoju sakratos lojalitātes punktus, apmaksāt pasūtījumu izvēlējos veikala. Kad atbraucu pēc pasūtījuma darbiniece teica ka nebūs tāda Cena kādu jūs redzējāt interneta un būs vel jāpiemaksā 3-5€. Un tas jau ne pirmo reizi. Laikam viņi tāda veida sev pelna teju. Uz maniem jautajiem kāpēc man ir jāpiemaksā, jo interneta bija pavisam cita Cena, gudrite neko nevarēja atbildēt.

Kurši - Slikts serviss

Slikts serviss Iegādājos būvmateriālus. Sastapos vakar un šodien ar ļoti, ļoti nelaipnu un augstprātīgu pārdevēju. Aija v čekā. Tāpat jāmeklē pārdevēji konsultanti, vienmēr pazuduši un nlelaipni. Liekas katram kāda problēma un dusmas var izgāzt uz klientu. Ieteiktu mācīt vai pat apgūt dažiem etiķeti, rīkot klientu apkalpošanas kursus darbiniekiem…depo šeit jāpaslavē.

Kurši - Krāpšana

Krāpšana 01.04.2020- būvniecības veikalā "Kurši" Salaspilī, veikals jau tika slēgts plkst. 20.00 kaut arī, uz stikla uzrādīts 21.00 tiks slēgts bet papildus paziņojums ir uzlikts uz stikla ka, veikals tiks slēgts 20.00 tikai 02.04.2020 datumā! Es nebiju vienīgais pircējs kurš bija ļoti izbrīnīts, ka, nav nekādu paziņojumu par veikala priekšlaicīgu slēgšanu pirmsvētku datumā!

A Andrejs 01.04.2021
Komentāri 0

Kurši Kuldīga - Necieņa pret klientu

Necieņa pret klientu Labdien, vēlos saņemt paskaidrojumu, kā cilvēks, kuram nav e-pasts, var iegādāties preci veikalā kurši kļūdīga? Pircējs ir iegājis veikalā, atradis preci, darbinieks izraksta kvīti, bet pie kases naudu neņem! Kāpēc? Darbiniece pie kases paskaidroja, ka jāraksta e-pasts! Kāpēc? Ja viss notiek internetā, tad tiek diskriminēti cilvēki, kuriem nav interneta. Skumji. Šādu gadījumu var iesūdzēt tiesā. Sarūgtināts pircējs - Viktors Puśilovs, Kuldīgā.

Kurši - Slikts serviss

Slikts serviss Šobrīd kuršos vispār neko nevar nopirkt. Vakar iebraucu lai iegādātos pāris skrūves pēc parauga, pārdevējs vienīgais ko zināja pateikt ka viss caur e. Pastu, veikalā neko nevar (ne fiziska, ne juridiska) , nesaprotami ko tad cilvēki staigā pa veikalu, ja viss tikai uz pasūtījumu. Vēl piesauca ka atbrauks policija un uzliks sodu, un Saka ka nekur nevar nopirkt, lai gan biju Ksenukai, tur juridiskām personām var iegādāties, tā arī atbildēju, pēc kā sekoja atbilde - tad priecājies. Manis pēc var slēgt visus tos kuršu veikalus.

Kurši - Trūkst prece

Trūkst prece Pasūtīju skrūves un dībeļnaglas interneta veikalā, 4 kastītes, katrā pa 100 gab. Nevienā kastītē nebija 100 skrūves/naglas, visās trūka 1 nagla/skrūve. Neviens pie kases neskaitīs, cik kastītē skrūves. Uz 100 pircējiem, kuri nopērk pa kastītei, ieguvums ir vesela viena kastīte!

Kurši - Krāpšanās ar solītiem laikiem

Krāpšanās ar solītiem laikiem Veicot internetā pasūtījumu, saņēmu ziņu, ka prece būs 28.decembrī. 28.decembrī telefoniski pašam interesējoties, saņēmu atbildi, ka prece vēl nav uz vietas, lai zvanot rīt. Zvanu 29.decembrī, prece vēl nav uz vietas un solīja dienas laikā atzvanīt. Diena pagāja. Zvans nebija. Pilnīga neziņa, kā labāk šobrīd rīkoties. Ja būtu zināms, ka prece tomēr nav pieejama, būtu pasūtījis citviet. Laiks zaudēts neatgriezeniski.

Kurši - Apkalpošanas

Apkalpošanas Esmu šokā par Kurši sloka, tai vietā, lai apkalpotu klientus, darbiniece no krāsu nodaļas ir aizņemta ar savu privāto dzīvi, un neliekas ne zinis par tavu jautājumu. Ir tāda sajūta, ka tu dzīvotu tajos kuršos, un zinātu, kar kas atrodas, man šķiet ka tur notiek Santa barbara, un savā starpā ir svarīgāk ir izveidot attiecibas nekā piesaistīt klientu. Esmu šokā!

AtrisinātaKurši - Darbs Kuršos

Darbs Kuršos Neiesaku nevienam normāli domājošam cilvēkam iet strādāt uz kuršiem. Attieksme pret cilvēkiem ir negatīva, negodīga, vadība izteikti neuzticas. Atalgojuma likmes tiek veidotas “pēc deguniem”, jo atalgojuma politikas uzņēmumā nav. Nenotiek nekāda attīstība, uzņēmums iesūnojis, sajūta kā 90 gados. Izteikti tiek iedvestas bailes no augstākās vadības, regulāri manipulē un apzināti sagroza informāciju. Solītas piemaksas netiek izmaksātas, darbiniekiem neko nepaskaidro. Diemžēl netiek domāts par...

K Karlis.zale3 21.07.2020
Komentāri 5 Būvmateriālu veikali

Kurši - Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana

Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana Pirms dienas iegādājāmies gristu lustru, kā arī palūdzām iedot pareizās lampiņas, kuras der iegādātajai lustrai. Lustra izrādījās brāķis un pilnas komplektam arī lampiņas, kura katra maksāja gandrīz 5 euro, bija iedotas nepareizās. Ar prieku un azartu gatavojāmies Līgo svētku vakaram, gaidot viesus, steidzām sakārtot vasaras mājiņu, taču tagad pārdevēja nekompetences dēļ, paliksim tumsā! Ļoti žēl, ka veikala kuršu vadība saviem darbiniekiem neatļauj labot savu kļūdu, ja tā ir pielaista un...

Kurši - Slikta attieksme

Slikta attieksme Saldus veikalā Kurši, pie kases sēž, gados vecākā kundze, attieksme vienkārši bēdīga, šī bija jau otrā reize, neizrāda ne mazāko interesi palīdzēt, vēlējos iegādāties preces, priekš remonta, kuras iegādājos cita veikalā. Secinājums viens, tāda veikalā, ar tādu attieksmi, vairāk neiegriezīšos!

Kurši - Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu

Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu Īsā versija: ja gribat ātri un vienkārši kaut ko pasūtīt remontam/interjeram, labāk ne kuršos, jo procesā ir iesaistītas pārāk daudzas Vienības, kas nespēj savstarpēji normāli sakomunicēt. Pārāk liels risks, ka kaut kas tiks sačakarēts katrā no posmiem. Varbūt kādu dienu viņi sakārtos savus procesus, bet, spriežot pēc sūdzībām šeit, tā ir sistēmiska problēma un diez vai kas drīz mainīsies. Situācija: kuršu interneta veikalā pasūtīju preces. Piegādes datumi dažādām precēm atšķīrās, gribējā...

Kurši - Krāpšana kasē

Krāpšana kasē Pērkot apaļās briketes 7 iepakojumus kasiere Daiga izsita čeku par 4 iepakojumiem brikešu pa 2,03 gab. un 3 iepakojumi granulas pa 3,69 gab. Tas bija 07.01.2020 plkst. 18.05, čeka numurs 0072437. Kļūdu pamanīju 08.01.2020 nododot čeku grāmatvedei. Sīkums, bet nepatīkami. Centīšos neapmeklēt kuršus.

Kurši - Drausmīga apkalpošana

Drausmīga apkalpošana Apkalpošana zem katras kritikas. Iebraucu svētdienā, lai nopirktu dībelus ar skrūvēm un darbinieks attiecīgajā nodaļā vienkārši nekam nederīgs. Pāris minūšu laikā sabojāts garastāvoklis un nožēla par veikala apmeklējumu. Pozitīvais, pie kases lieliska apkalpošana.

Kurši - darbinieki

darbinieki Diemžel bieži jabrauka uz Kuršiem iepirkties priekš darba, bieži vien prasu darbiniekiem lai palidz sameklet vajadzigo preci,DARBINIEKIEM attieksme drausmiga negrib neviens palidzet.Šodien iebraucu man vajadzeja atrast disku slipesanai zale darbinieku nav ieraudzija ka stav pie informācijas centra divi un sarunajas sava starpa piegaju pieklajigi labdien vai jus varetu man palidzet atrast isto preci ko man vajag uz ko Darbinieks man pateica nu tur stav Atbildeju redzeju bet nesaprotu kurs ir...

Kurši - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Akcijas laikā (30.09.2019) nav saprotams kur ņemta cena no kuras piešķir atlaidi. Cenu zīme neformāta saprotami tikai kuršu vadītājai. Lai kaut cik sevi aizstāvētu nācās patērēt daudz sava laika. Nevienam neiesaku pirkties šajā veikalā. Pārmaksāsiet daudz.

Būvmateriālu veikals Kurši Krasta ielā 52 - Krāpšana

Krāpšana 18.08.2019. Nopirku krāsu Windoora, kurai cena ar klienta karti bija 10,06 eiro. Šajā nedēļas nogalē veikalos kurši bija izsludināta akcija "atlaide visam 25%". Pēc maniem aprēķiniem krāsai ar atlaidi būtu jāmaksā 7,55. Diemžēl tikai mājās pirkuma čekā ieraudzīju cenu 14,82. No tās atņemot atlaidi 25% atliek summa 11,12. Tātad biju samaksājis pat vairāk nekā normālo cenu. Nenoslinkoju un aizbraucu uz veikalu atgūt noblēdīto naudu. Jā, cena esot nepareiza un bez iebildēm atdeva 1,16 eiro...

Kurši - Bojata

Bojata Так храняться и продаются по полной цене бракованные плинтуса! На замечания работники не реагируют! Товар считается уже с продажи бракованным по причине неправильного хранения

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes