LV RU

Kurši

SIA “Tirdzniecības nams “Kurši”
Adrese: Brīvības gatve 301,
Rīga
Latvia - LV-1006
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67801860
+371 26688871
Fakss: +371 67878500
Informācija: Tirdzniecības nami Kurši Rīgā:

Vienības gatve 113, Rīga
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-21.00
Sestdienās: 9.00-20.00
Svētdienās: 9.00-18.00
Tālr.: +371 67626000
Fakss: +371 67620139
E-pasts: [email protected]

Rīga, Dreiliņi
Dreiliņi, Stopiņu novads, Rīgas rajons, LV2130
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-19.00
Sestdienās: 9.00-18.00
Svētdienās: 9.00-16.00
Tālr.: 67533044
Fakss: 67533064
E-pasts: [email protected]

Rīga, Kurzemes pr.
Kurzemes prospekts 3, K-1, Rīga, LV-1067
Darba laiki
Darba dienās: 8.00-21.00
Sestdienās: 9.00-20.00
Svētdienās: 9.00-18.00
Veikala tālrunis: 67421373
Veikala fakss: 67401872
E-pasts: [email protected]
Darba laiks: 7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
7:00 - 21:00
8:00 - 20:00
9:00 - 18:00
Kategorija: Būvniecība  •  Būvmateriālu veikali
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

8%
Sūdzības
39
Atrisinātas
2
Ar atbildēm
5
Apskatīt statistiku

Kurši - Sūdzības un atsauksmes

Kurši - Krāpšana

Krāpšana 01.04.2020- būvniecības veikalā "Kurši" Salaspilī, veikals jau tika slēgts plkst. 20.00 kaut arī, uz stikla uzrādīts 21.00 tiks slēgts bet papildus paziņojums ir uzlikts uz stikla ka, veikals tiks slēgts 20.00 tikai 02.04.2020 datumā! Es nebiju vienīgais pircējs kurš bija ļoti izbrīnīts, ka, nav nekādu paziņojumu par veikala priekšlaicīgu slēgšanu pirmsvētku datumā!

A Andrejs 01.04.2021
Komentāri 0

Kurši Kuldīga - Necieņa pret klientu

Necieņa pret klientu Labdien, vēlos saņemt paskaidrojumu, kā cilvēks, kuram nav e-pasts, var iegādāties preci veikalā kurši kļūdīga? Pircējs ir iegājis veikalā, atradis preci, darbinieks izraksta kvīti, bet pie kases naudu neņem! Kāpēc? Darbiniece pie kases paskaidroja, ka jāraksta e-pasts! Kāpēc? Ja viss notiek internetā, tad tiek diskriminēti cilvēki, kuriem nav interneta. Skumji. Šādu gadījumu var iesūdzēt tiesā. Sarūgtināts pircējs - Viktors Puśilovs, Kuldīgā.

Kurši - Slikts serviss

Slikts serviss Šobrīd kuršos vispār neko nevar nopirkt. Vakar iebraucu lai iegādātos pāris skrūves pēc parauga, pārdevējs vienīgais ko zināja pateikt ka viss caur e. Pastu, veikalā neko nevar (ne fiziska, ne juridiska) , nesaprotami ko tad cilvēki staigā pa veikalu, ja viss tikai uz pasūtījumu. Vēl piesauca ka atbrauks policija un uzliks sodu, un Saka ka nekur nevar nopirkt, lai gan biju Ksenukai, tur juridiskām personām var iegādāties, tā arī atbildēju, pēc kā sekoja atbilde - tad priecājies. Manis pēc var slēgt visus tos kuršu veikalus.

Kurši - Trūkst prece

Trūkst prece Pasūtīju skrūves un dībeļnaglas interneta veikalā, 4 kastītes, katrā pa 100 gab. Nevienā kastītē nebija 100 skrūves/naglas, visās trūka 1 nagla/skrūve. Neviens pie kases neskaitīs, cik kastītē skrūves. Uz 100 pircējiem, kuri nopērk pa kastītei, ieguvums ir vesela viena kastīte!

Kurši - Krāpšanās ar solītiem laikiem

Krāpšanās ar solītiem laikiem Veicot internetā pasūtījumu, saņēmu ziņu, ka prece būs 28.decembrī. 28.decembrī telefoniski pašam interesējoties, saņēmu atbildi, ka prece vēl nav uz vietas, lai zvanot rīt. Zvanu 29.decembrī, prece vēl nav uz vietas un solīja dienas laikā atzvanīt. Diena pagāja. Zvans nebija. Pilnīga neziņa, kā labāk šobrīd rīkoties. Ja būtu zināms, ka prece tomēr nav pieejama, būtu pasūtījis citviet. Laiks zaudēts neatgriezeniski.

Kurši - Apkalpošanas

Apkalpošanas Esmu šokā par Kurši sloka, tai vietā, lai apkalpotu klientus, darbiniece no krāsu nodaļas ir aizņemta ar savu privāto dzīvi, un neliekas ne zinis par tavu jautājumu. Ir tāda sajūta, ka tu dzīvotu tajos kuršos, un zinātu, kar kas atrodas, man šķiet ka tur notiek Santa barbara, un savā starpā ir svarīgāk ir izveidot attiecibas nekā piesaistīt klientu. Esmu šokā!

AtrisinātaKurši - Darbs Kuršos

Darbs Kuršos Neiesaku nevienam normāli domājošam cilvēkam iet strādāt uz kuršiem. Attieksme pret cilvēkiem ir negatīva, negodīga, vadība izteikti neuzticas. Atalgojuma likmes tiek veidotas “pēc deguniem”, jo atalgojuma politikas uzņēmumā nav. Nenotiek nekāda attīstība, uzņēmums iesūnojis, sajūta kā 90 gados. Izteikti tiek iedvestas bailes no augstākās vadības, regulāri manipulē un apzināti sagroza informāciju. Solītas piemaksas netiek izmaksātas, darbiniekiem neko nepaskaidro. Diemžēl netiek domāts par...

K Karlis.zale3 21.07.2020
Komentāri 5 Būvmateriālu veikali

Kurši - Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana

Nezinoši veikala darbinieki, slikta apkalpošana Pirms dienas iegādājāmies gristu lustru, kā arī palūdzām iedot pareizās lampiņas, kuras der iegādātajai lustrai. Lustra izrādījās brāķis un pilnas komplektam arī lampiņas, kura katra maksāja gandrīz 5 euro, bija iedotas nepareizās. Ar prieku un azartu gatavojāmies Līgo svētku vakaram, gaidot viesus, steidzām sakārtot vasaras mājiņu, taču tagad pārdevēja nekompetences dēļ, paliksim tumsā! Ļoti žēl, ka veikala kuršu vadība saviem darbiniekiem neatļauj labot savu kļūdu, ja tā ir pielaista un...

Kurši - Slikta attieksme

Slikta attieksme Saldus veikalā Kurši, pie kases sēž, gados vecākā kundze, attieksme vienkārši bēdīga, šī bija jau otrā reize, neizrāda ne mazāko interesi palīdzēt, vēlējos iegādāties preces, priekš remonta, kuras iegādājos cita veikalā. Secinājums viens, tāda veikalā, ar tādu attieksmi, vairāk neiegriezīšos!

Kurši - Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu

Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu Īsā versija: ja gribat ātri un vienkārši kaut ko pasūtīt remontam/interjeram, labāk ne kuršos, jo procesā ir iesaistītas pārāk daudzas Vienības, kas nespēj savstarpēji normāli sakomunicēt. Pārāk liels risks, ka kaut kas tiks sačakarēts katrā no posmiem. Varbūt kādu dienu viņi sakārtos savus procesus, bet, spriežot pēc sūdzībām šeit, tā ir sistēmiska problēma un diez vai kas drīz mainīsies. Situācija: kuršu interneta veikalā pasūtīju preces. Piegādes datumi dažādām precēm atšķīrās, gribējā...

Kurši - Krāpšana kasē

Krāpšana kasē Pērkot apaļās briketes 7 iepakojumus kasiere Daiga izsita čeku par 4 iepakojumiem brikešu pa 2,03 gab. un 3 iepakojumi granulas pa 3,69 gab. Tas bija 07.01.2020 plkst. 18.05, čeka numurs 0072437. Kļūdu pamanīju 08.01.2020 nododot čeku grāmatvedei. Sīkums, bet nepatīkami. Centīšos neapmeklēt kuršus.

Kurši - Drausmīga apkalpošana

Drausmīga apkalpošana Apkalpošana zem katras kritikas. Iebraucu svētdienā, lai nopirktu dībelus ar skrūvēm un darbinieks attiecīgajā nodaļā vienkārši nekam nederīgs. Pāris minūšu laikā sabojāts garastāvoklis un nožēla par veikala apmeklējumu. Pozitīvais, pie kases lieliska apkalpošana.

Kurši - darbinieki

darbinieki Diemžel bieži jabrauka uz Kuršiem iepirkties priekš darba, bieži vien prasu darbiniekiem lai palidz sameklet vajadzigo preci,DARBINIEKIEM attieksme drausmiga negrib neviens palidzet.Šodien iebraucu man vajadzeja atrast disku slipesanai zale darbinieku nav ieraudzija ka stav pie informācijas centra divi un sarunajas sava starpa piegaju pieklajigi labdien vai jus varetu man palidzet atrast isto preci ko man vajag uz ko Darbinieks man pateica nu tur stav Atbildeju redzeju bet nesaprotu kurs ir...

Kurši - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Akcijas laikā (30.09.2019) nav saprotams kur ņemta cena no kuras piešķir atlaidi. Cenu zīme neformāta saprotami tikai kuršu vadītājai. Lai kaut cik sevi aizstāvētu nācās patērēt daudz sava laika. Nevienam neiesaku pirkties šajā veikalā. Pārmaksāsiet daudz.

Būvmateriālu veikals Kurši Krasta ielā 52 - Krāpšana

Krāpšana 18.08.2019. Nopirku krāsu Windoora, kurai cena ar klienta karti bija 10,06 eiro. Šajā nedēļas nogalē veikalos kurši bija izsludināta akcija "atlaide visam 25%". Pēc maniem aprēķiniem krāsai ar atlaidi būtu jāmaksā 7,55. Diemžēl tikai mājās pirkuma čekā ieraudzīju cenu 14,82. No tās atņemot atlaidi 25% atliek summa 11,12. Tātad biju samaksājis pat vairāk nekā normālo cenu. Nenoslinkoju un aizbraucu uz veikalu atgūt noblēdīto naudu. Jā, cena esot nepareiza un bez iebildēm atdeva 1,16 eiro...

Kurši - Bojata

Bojata Так храняться и продаются по полной цене бракованные плинтуса! На замечания работники не реагируют! Товар считается уже с продажи бракованным по причине неправильного хранения

Kurši - Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošana Vēlējos uzņēmuma vajadzībām iegādāties preces, bet trīs kasieri atteicās to atļaut izdarīt, jo viņu galvenā grāmatvede neatļauj uzņēmumiem nopirkt preces nepiemērojot reverso pvn likmi. Tas nozīmē ka bn kurši lobē bankas, jo, ja uzņēmumā ir viena bankas karte vai vispār tādas nav, preci iegādāties var tikai viens cilvēks vai nav iespējams preces šai uzņēmuma iegādāties. Es maksāju par preci pilnu cenu ar visiem nodokļiem, bet uzņēmuma vārdā to nevaru izdarīt. Jauks veikals, interesanta likuma interpretācija un perfekta attieksme pret klientiem.

Kurši - Negodīgs veikalā vaditajs

Negodīgs veikalā vaditajs Sveiki te nedaudz sastapos ar ikdienas problēmu darba nevis kā klients iepērkoties. Veikala vadītājs salaspilī ir tāds aigars melnais. Kurš godīgi sakot ir kā bērns. Bet ieņem ne mazsvarīgu pozīciju darba. Tātad sarakstot aktus darbiniekiem nesūta uz galveno kursu ofisu. Bet gan glabā savā atvilkne. Otrkārt bezgodigi attiecas pret saviem darbiniekiem. Treškārt visas personīgās darbinieku problēmas izklāsta apkārt. Tādus kā viņš ir vēlams atlaist. Jo es ka persona neapstashos. Kurshu reitings lēnām samazināsies ar tādiem priekšgalā. Paldies

AtrisinātaKurši - Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt

Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt Iegādājos celtniekiem paredzētu mūzikas centru doping. Braucot mājās ieslēdzu iegādāto iekārtu, aptuveni pēc 5 km aiz Kuldīgas robežas iekārta pārstāja normāli uztvert fm stacijas. Secinājums-pats lētākais ķīniešu sūds. Veikalā pateica, ka atpakaļ nevarot ņemt, jo veikalā skanot. Paņēma čeka kopiju, paņēma iekārtu, nenoformēja ne aktu par nodošanu remontā, ne citu dokumentu. Tagad esmu sagatavojis iesniegumu policijai par aplaupīšanu, jo man telefonā ir nofilmēts viss.

Sia Kurši - Slits serviss

Slits serviss Pērkot aluminija kapnes, is jautajumu cik tie maksā, sańemta atbilde 18,55 eiro, veicot maksajumu pie kases, Cana izauga un tā bija jau 19,95 eiro. Uz jautajumu kapēc tā, sańemts komentārs, ka 18,55 eiro ir ar klientu karti, bet pills cena ir uzradīta 19,95 eiro, bet jāatzimē, ka cenrādī uzradita viena cena un tā bija 18,55 eiro, no kā veidojas 19,95 eiro nav saprotams. Neiesaku iepirkties SIA Kurši veikalos.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes