Reitings Būvmateriālu veikali

Vinteko
100%
Ramkons

Depo - Nepieklājīga uzvedība

Nepieklājīga uzvedība Rupja un nepieklājīga uzvedība, pārdevēja atļaujas pārmest, ka nāk uz veikalu bez vajadzības, nezinot lietas patiesos apstākļus. Liek ievērot divu metru distanci vecākiem starp nepilngadīgam bērnam. Jābūt drošības pasākumiem, bet nezaudējot cilvēcību.

Depo - Nemaksā virsstundas

Nemaksā virsstundas Depo kas atrodas uz Lubānas ielas 150, nemaksā par virsstundām. Kāpēc veikals var neievērot dl un nenoreiķināties par attiecīgajām nostrādājām virsstundām attiecīgajā mēnesī. Pēc drīzumā paredzētās Vdi apmeklējuma redzēsim kas mainīsies. Mans advokāts teica ka varot sūdzēt tiesā. Tā arī darīšu. Pieriebās, jāizbeidz visatļautība.

Depo - Uzslava!

Uzslava! Labdien! Šī nebūs sūdzība, bet gan uzslava Liepājas Depo veikala darbiniekam, kurš prot apkalpot pircējus! Šodien, 27.februārī iepirkāmies veikalā Depo, Liepājā! Gribam uzslavēt un lielu PALDIES pateikt klientu apkalpošanas zāles darbiniekam Raimondam par kvalitatīvo un izcilo darbu savā jomā! Tiešām Raimonds ir savā vietā un ir profesionāls darbinieks, jo ne katru dienu var satikt šādus darbiniekus, kuri palīdz atrisināt un ieteikt labāko veidu kā iegādāties materiālus. Smaids no mūsu sejām nepazuda visu atlikušo dienu! Prieks par šādiem darbiniekiem!

Depo - Uzslava

Uzslava Bieži iepērkos depo veikalos, vis biežāk sanāk Dreiliņu depo iegriezties, jo ir pa ceļam uz būvniecības objektu, gribu uzslavēt veikala personālu par apkalpošanu, ievēro pircēju un ļoti operatīvi, kvalitatīvi sakomplektējam vajadzīgo, kas šajā ātrajā laika ir ļoti svarīgi, pat ja nebūs pa ceļam, personāla dēļ braucu, braukšu un draugiem iesaku depo, Lubānas ielā, malači un paldies!

AtrisinātaSenukai - Paliku bez preces un bez naudas

Paliku bez preces un bez naudas Nopirkām klātienē gāzes plīts virsmu aeg hg654550sm - 164,99€ 05.02 uzstādīšanas laika meistars secināja ka plīts virsma ir pārāk šaura pēc izmēra un vajadzīga platāka, 07.02 atbraucam veikala kur pamatojoties ka prece ir jau iepakotā atsakās mainīt uz citu, vai atgriezt naudu ko mēs pat neprasījām. Uzrakstījām prasību samainīt tagad palikām bez preces un bez naudas un bez gāzes plīts uz visam brīvdienām. Čeks 81/756 #00389598 klients: 9509524 9428002098589

DEPPO - Причина здоровью

Причина здоровью Здравствуйте! Сегодня была в магазине depo, в отделе сантехники и на меня с потолка посыпался какой то песок похожый на керомзит. Прошу отреогировать, на кассе девушку предупредила. Надеюсь на жалобу отреагируите. А то может кого то и сельнее пришибетюс фотографировать не додумалась. Откинула все в сторону!

Agande - Alga Aploksnē

Uzņēmums maksā algu aploksnē, nemaksā slimības atvaļinājumu, ikgadējo atvaļinājumu. Īpašnieks ir parasts zaglis, kurš 10 gadu laikā atvēra un bankrotēja desmitiem uzņēmumu. Darbinieki strādā 5-6 mēnešus gadā, pārējo laiku atvaļinājumā uz saviem līdzekļiem. Uzņēmuma klienti, kuri pasūta koka mājas, tiek rēķināti pārāk lielā apmērā, nepieciešamais darbs netiek veikts vai tiek veikts ar sliktu kvalitāti. Lielus pasūtījumus vai darbus ārzemēs maksā ārzonas uzņēmums vai skaidra nauda.

Kurši - Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu

Bardaks ar piegādi, veikalu, e-veikalu Īsā versija: ja gribat ātri un vienkārši kaut ko pasūtīt remontam/interjeram, labāk ne kuršos, jo procesā ir iesaistītas pārāk daudzas Vienības, kas nespēj savstarpēji normāli sakomunicēt. Pārāk liels risks, ka kaut kas tiks sačakarēts katrā no posmiem. Varbūt kādu dienu viņi sakārtos savus procesus, bet, spriežot pēc sūdzībām šeit, tā ir sistēmiska problēma un diez vai kas drīz mainīsies. Situācija: kuršu interneta veikalā pasūtīju preces. Piegādes datumi dažādām precēm atšķīrās, gribējā...

Kurši - Krāpšana kasē

Krāpšana kasē Pērkot apaļās briketes 7 iepakojumus kasiere Daiga izsita čeku par 4 iepakojumiem brikešu pa 2,03 gab. un 3 iepakojumi granulas pa 3,69 gab. Tas bija 07.01.2020 plkst. 18.05, čeka numurs 0072437. Kļūdu pamanīju 08.01.2020 nododot čeku grāmatvedei. Sīkums, bet nepatīkami. Centīšos neapmeklēt kuršus.

Depo - Labs veikals, plaša izvēle

Labs veikals, plaša izvēle Depo ir labs veikals. Daudzi mani paziņas tur bieži iepērkas. Tur ir draudzīgas cenas, plašs preču klāsts. Nesaprotu sūdzētājus sociālajos tīklos. Ja ir kāda problēma jārisina, tas nav jādara šādos tīklos. Vis strīdi jārisina ar uzņēmuma vadību, Tas būtu korekti. Nevis jālepojas par savām sūdzībām šajā vietnē.

Depo - Preču datu pieejamība

Preču datu pieejamība Sauc par palīdzības veikalu, vēlējās iegādāties stādi jaunu ozola stādīšanai, stāstīja man, ka es varu nākt uzņemt veikalu, kas nav tālu, kur es esmu. Ierodoties veikalā jautā, kur es varu uzņemt sējēšanas, viņa atbildēja man nosaukumu šādu preču nav un datoru var ierakstīt neko. Nu veikals ir tuvu, un daudz laika tukšā man nav iztērēti. Denis

Depo - Neuzticieties pārdevējai gaismas ķermeņu nodaļā!

Neuzticieties pārdevējai gaismas ķermeņu nodaļā! Neuzticieties! Pārdevējai depo krastā ielā, nodaļā, kur pārdod gaismas ķermeņus. 02.01.2020. Pirkām lustru. Pārdevēja it kā pārbaudīja stikla abažūrus, bet neizņemot pilnībā no kastītēm, mēs uzticējāmies "profesionālim", bet atnākot mājās, konstatējām, ka viens ir ne tikai nekvalitatīvs, bet ieplīsis.

Senukai - Slikts serviss

Slikts serviss Šodien iepērkamies k senukai pro centrā. Ta ka vajadzēja nopirkt vairakus smagus cementa maisus izmantojam tam paredzētu iebrauksanu veikalā ar mašīnu. Iebraucot iekšā, ta ka īsti nezinājām kur atrodas vajadziga prece vīrs izkāpa no mašīnas, bet es lēni braucu tam pakaļ, par ko mums tika aizradits, ka strādājošajiem te dienas beigas janosmok ?vai tiešām iebraucot iekša noliktava ir uzreiz janoslāpē mašīna? Vai to nevar izdarīt piebraucot pie vajadzīga plaukta? Ar to mūsu "piedzīvojumi" šajā...

Depo - Nekompetenti un rupji pārdevēji Jēkabpilī

Nekompetenti un rupji pārdevēji Jēkabpilī Biju Jēkabpils Depo 24.12.2019. gribēju nopirkt lampu, pirmkārt gaidīju pārdevēju 32 min., tad atnāca flegmātisks pārdevejs...prasu izvēleto lustru...šis pagrozas saka ka nav, prasu lai dot to pašu kas izlikta...šis saka negribu skruvet aiziešu apskatīt datora. Labi, aizgaja apskatija, saka ka ir vel daudz...prasu lai samekle, šis negribot meklet saka ka nav vel atbraukušas un ka šo viņš man neskruvešot, jo to viņam šodien negribas darīt. Un tad viņš pagriezas un saka naciet citu dienu un...

Depo - Krāpšanas pazīmes

Krāpšanas pazīmes 22.12.2019 -- Магазин Depo. Сегодня неприятно столкнулся с обманом покупателя, а именно с несоответствием цены на прилавке стройматериалов и увеличенной разницей цены на кассе при покупке товара. В магазине depo я и раньше с этим сталкивался, но в соответствии с законом о защите прав потребителей и к чести самих работников магазина мне эту разницу всегда возвращали с извинениями. Теперь произошло следующее: я купил 2 полки ламинированных с указанной ценой в 7.89 и 7.99 евро, но на кассе я...

Senukai - Nepiegada preci

Nepiegada preci Pasūtot preci K Senukai apmaksu veicu nedēļu atpakaļ (piegādes laiks 2-4 dienas) 15 decembri atmaksāju un neuztraucos ka bērns paliks bez dāvanas! Zvana nepazīstams nr un saka ka preces diemžēl nebūs jo neesot noliktavā, kāda velna pēc jūs paņemat naudu un nedēļu domājat vai prece ir? Prasu kā rīkosimies jo otrdien jau Ziemassvētki un bērns loti gaida dāvanu uz ko man atbild ka neko nevar darit un naudu man atgriezīs srī tik pec 4 - darba dienām! Tas nozīmē ka nākamgad: ( ( ( (naudas man nav...

Ruukki Latvija - Slikts serviss

Pasūtīju tumši pelēku jumtu krāsu 5mm biezumā loksnes. Samaksāju pat naudu uz priekšu. Atveda tumši brūnu jumtu 3mm biezumā. Diemžēl bija pirmais darījums manā mūžā, tāpēc uzticējos un neprasīju pasūtījuma lapu. Iedeva tikai rēķinu un pavadzīmes un tās pašas nav ar ruukki rekvizītiem, bet kaut kādas SIA j. G. Darbnīcas rekvizītiem

Senukai - Pretīga attieksme

Pretīga attieksme Gribētu zināt kas skaitās ziemassvētku eglīšu sveču svečturi, tie neskaitās eglīšu rotājumi. Tākā par pilnu cenu bez atlaides tos nevēlējos gāju uz informāciju, kur gribēju tos atgriezt, bet man pasaka, mēs naudu neatgriežam. Paskaidrojiet kā tas ir saprotams, kad es preci nevaru atgriezt. Jo reklāma maldinoša. Citos veikalos atgriež, bet te nē. 05.12 2019.

Senukai - Loti slikts serviss, nevar nokomplektet pasutijumu pareizi nevar atgriezt naudu.

Loti slikts serviss, nevar nokomplektet pasutijumu pareizi nevar atgriezt naudu. Pavadzīme jūsu pasūtījumam e00094421 neskatoties uz to kad esmu rakstījis un zvanījis neskaitamas reizes uz jūsu klientu servisu, lieta joprojām nav atrisināta sakara ar šo pasūtījumu. Šorīt 02.12.2019 runāju ar violu kas man paskaidroja kad pārskaitījums tika veikts uz manu kontu atpakaļ 15.11.2019 mans kartes konts tiek pārbaudīts regulāri un nekādu atgrieztu naudu par pasūtījumu neredzu. , esmu ari zvanījis bankai kas apstiprināja kad nauda nav atgriezta konta. Pirmkart velos ju...

Senukai - Slikts serviss

Slikts serviss Cilvēkiem ir jārēķinās kopš pasūtījuma veikšana as un rēķina noformēšanas apmaksai jāgaida gandrīz stunda līdz pasūtījuma saņemšanai (linolejs) , lai čeku noformētu uz personas kodu i vārdu klients tiek sūtīts no kases līdz info atkal no 8nfo līdz kasei (kas jaunajā veikalā nav mazas attālums.. Modernajā tualete nav padomāts par jebkādu āķīti kur pakārt mēteli vai somu. Iepirkšanās ļoti laika patērējoša.