Reitings Būvmateriālu veikali

Vinteko
100%
Ramkons

Senukai - Krāpšana. slikts serviss

Krāpšana. slikts serviss Lai sagādātu bērniem Zsv dāvanas izvēlējos tās iegādāties K-Senukai interneta veikalā. Pasūtījumu veicu 7.decembrī un joprojām tas ir apstrādē! Ļoti ilgi kamēr kādu sazvanīju, bet tā arī neko man nepaskaidroja. Nav nekādu iespēju ne saņemt ātrāk, ne pasteidzināt. Pie mana pasūtījuma ir informācija ka piegāde 5. janvārī! Nopietni?! vajag veselu mēnesi lai sagatavotu pasūtījumu! Protams, var jau vērtības un prieku atrast citās lietās ne tikai dāvanās, bet tiem kam ir bērni, sapratīs, cik tie...

Depo - Apsardze

Apsardze Очень часто являюсь посетительницей этого магазина. Я конечно всё понимаю что из за чрезвычайной ситуации что новые правила что в магазин без тачки не пускают что даже если купить нужно какую то мелочь. Охрана могла бы спокойно всё объяснить, а не орать и грубо вести себя! Вчера чувствовала запах алкоголя от охранника в очках! И вообще есть сомнения если у них сертификаты и могут ли они работать без сертификатов? ! Куда можно пожаловаться чтобы их провели?

Senukai - Slikts serviss, saistību neizpildīšana

Slikts serviss, saistību neizpildīšana 2020.g. 11. decembrī veicu preces pasūtījumu internetveikalā, kas satāvēja no trim pozīcijām. Senukai mājas lapā bija norādīts , ka prece ir pieejama. Noslēdzu pasūtījuma līgumu un izvēlējos pasūtījuma apmaksu caur Senukai piedāvāto līzingu. 17. decembrī, saņēmu atbildi, ka no trim pozīcijām viņi var piegādāt tikai divas un nekādus problēmas risinājumus nepiedāvā, arī neko neraksta par to, kā es varu atgūt iemaksātos 400 EUR. Atteicos no vienas palikušās pozīcijas un palūzdzu sniegt informāciju...

AtrisinātaKsenukai.lv - slikts serviss

slikts serviss Не советую связывaться с этой конторой! 23.11.20 сделaлa зaкaз в интернете. При оформлении зaкaзa достaвку обещaли в течении 3 дней. Потом время достaвки стaло 08.12.20. Сгодня уже 12.12.20. , но информ aции о моём зaкaзе - никaкой нет. Дозвониться нa телефон невозможно, нaписaлa нa почту klientuseviss-не отвечaют. Ksenukai, где оплaченный мной зaкaз? Зaкaз е 00173585.

AtrisinātaSenukai - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Esmu pasūtījusi preci 01.12.2020 KSenukai internetveikalā, kur bija rakstīts, ka saņemšu to 3-5 darba dienu laikā. Ir jau 11.12.2020, nekas netika piegādāts. Uz klienta numuru neviens neatbild, uz e-pastu arī. Rakstīju arī 'facebook' lapā, ignorē. Saprotu, ka saistībā ar COVID-19, pasūtījums var kavēties, bet nevajag taču ignorēt zvanus un e-pastu. Vērsīšos PTAC. Neiesaku šo veikalu, tikai sabojāti nervi!

Depo - Nemaina preci, slikts serviss

Nemaina preci, slikts serviss Labdien, es iegāgājos bērnam austiņas kopā ar mikrofonu pa 18,99 eiro, ko man ieteica pārdevējs un es viņam jautāju vai varēšu pieslēgt pie portatīvā datora atbilde bija jā! Atbraucot māja es nevarēju pieslēgt vēlējos samainīt pret citu preci, bet veikala pārdevējs mani sūtīja preci pārbaudīt pie dīlera vai darbojas vai nē! Jo preces nemaina.

AtrisinātaKsenukai.lv - Krāpšana, klientu ignorēšana, šausmīgs klientu serviss

Krāpšana, klientu ignorēšana, šausmīgs klientu serviss Jau kuru reizi sastopos ar šo internetveikalu pēc vajadzības, un kuru reizi esmu neapmierināta. Iepriekš viņi man solīja izsniegt apmaksāto radiatoru par 42 eur, un zvanot katru dienu un atgādinot, ka man būs meistars un man nepieciešams šis radiators - viņi solīja, ka būs, vot rīt jau noteikti būs un galu gala nekā nebija... Šoreiz pasūtījumam e00176220 atradu, ka vannai, ko es pasūtīju uz ksenukai.lv lapas ir nekorektas bildes un apraksts! To gan es jau pamanīju, ka viņiem bildes un izmēri...

Krūza - Darbinieki nenēsā maskas

Darbinieki nenēsā maskas Novembrī 3x biju šajā veikalā. Kā godīgs pilsonis pildu valdības prasību valkāt maskas, bez maskām neapkalpo. Bet paši darbinieki staigā un apkalpo pircējus bez maskām. Un es nerunāju par info centru, kur darbinieki sēž aiz barjeras. Visas 3x šo novēroju tieši veikala centra 1. Stāva pie krāsu jaukšanas, galvenā eja pircējiem.

Woodpainters.lv - Slikts serviss, nekvalitatīvs produkts

Īsumā: izvēloties sadarbību ar Woodpainters.lv (Sia Bbidea) , jārēķinās ar iespējamu termiņu neievērošanu, neatbilstošu kvalitāti un visai nepatīkamu un paštaisnu komunikācijas stilu. (BBidea) Garais stāsts: mūsu gadījumā pirms līguma noslēgšanas sadarbība šķita visnotaļ pozitīva un cerīga - atsaucība un Skaisti solījumi gan tiešā/pārdevēja, gan arī vadības līmenī. Par iespējamiem sarežģījumiem nekas neliecināja. Problēmas sākās pēc līguma parakstīšanas un apmaksas (woodpainters.lv...

Ksenukai Jelgava - Labs serviss

Ļoti labs klientu apkalpošanas speciālists Artis Jelgavas ksenuki! Jauns, azartisks, operatīvs junietis, vienmēr laips un palīdz rast piemērotāko risinājumu. Iepērkos veikalā bieži un vienmēr esmu apmierināta ar pirkumu un laika ekonomiju, jo daudz laiku nepatērēju, zinu pie kā vērsties nepieciešamības gadījumā. Paldies, par laipno attieksmi un nepieciešamajām zināšanām.

Depo - Apsardze

Apsardze Krasta depo ļoti ne adikvāti apsargi un konkrēti Normunds Murmanis, dialogu vest nemāk tikai pielieto spēku, saplēsa jaku un izstūma ārā no veikala kopā ar kompanjonu tikai dēļ tā ka nepaņēmu ratus pie dažu skrūvju pirkuma. Gandrīz jau notiek tas pats kas ar apsargiem krivijā, lieli priekšnieki.

Depo - Neadekvāta apsargu uzvedība.

Neadekvāta apsargu uzvedība. Gribēju jautāt ar kādām tiesībām, depo apsargs man,kā cilvēkam Ivo, drīkst ieejot iepirkšanās centrā, paķert aiz rokas un tik pat kā ar varu iegrūst man rokās depo stumjamos ratiņus? Vēlētos pēc video ierakstiem vaininiekus saukt pie atbildības. Jūtos morāli pazemots.

Senukai - Slikts serviss

Slikts serviss Pirms iepērcieties Ksenukai interneta veikalā apdomājiet vai tomēr to darīt!29.oktobrī saņēmu brāķētu preci-pannu,kuru 31.oktobrī atgriezu Ksenukai Ozols/Rīgā.Šodien ir 27.novembris,un naudu atpakaļ nēesmu saņēmusi savā norādītajā bankas kontā!Esmu gan zvanījusi klientu centram ( reizes 12-15),gan rakstījusi e-pastā vēstules (5-7)!Rezultats nekāds!

Brokers SIA - Slikts serviss

Добрый вечер. Позвонила в Брикерс по акций. Хуже отношения и обслуживания не встречал. В телефоном разговоре с менеджером Л. ! Просто один негатив. Говорить нормально не может, вся из себя, еле сдерживала чтобы не за орать на меня но когда пошла речь о количестве и наличке на месте шофёру сразу же мы стали нормально общаться и готовы сделать всё возможное чтобы я купила у них продукцию. Что произошло дальше, догадайтесь сами:) ) ) ) ) ) )

Igors Matjuševs - Krāpšana

Krāpšana Tīrākais krāpnieks, reklamējas kā būvmateriālu piegādātājs, pēc pasūtījuma veikšanas tiek iesūtīts rēķins un solījumi kamateriāli tiks piegādāti nākamajā dienā pēc rēķina atmaksas, kad rēķins tiek samaksāts tad sākas solījumu jūra un attaisnošanās, tad viņam šoferis ir slims, tad uz korķa, tad viņš pats ir ārpus Latvijas un kad atgriezīsies tad visu nokārtošot, beigās Sola atmaksāt naudu atpakaļ bet tā no dienas uz dienu, tā tas velkas garumā un nav ne materiāli ne nauda. Tāpat šim krāpniekam ir vel viens uzņēmums par kuru facebook jau ir sūdzības - 2mt, ik

Depo - Плохая работа охраны

Плохая работа охраны Жалоба на охрану, охрана переодически уводит в коридор и обыскивает, раньше можно было написать жалобу и охранника увольняют, сейчас ни знаю, есть камеры, вот сидите и смотрите по камерам, нечего к людям приставать второе это через каждые 5 минут оденьте маску, и т. Д. , вы хотябы уменьшите частоту капанья на уши, с этого магазина хочется бежать и больше никогда туда не приходить

Depo - Плохая краска, вонючая

Плохая краска, вонючая Значит купили водоэмульсионную краску в Depo На Krasta 36, фирмы sadolin цена около 40 евро с колированием, покрасили обои на стенах которые идут под покраску, краска и стены воняют по сей день после покраски, в комнате находится не возможно, вонище распространяется на всю квартиру, никакое проветривание не помогает, уже ноябрь, а красили в мае, 22 июля пришёл в depo, рассказал проблему, попросил это дело компенсировать, меня отправили к мастеру, там написали бумагу, взяли краску на экспертизу...

Depo - Плохое обслуживание

Плохое обслуживание Depo, на Краста, 16 ноября 2020. Отдел доставки, крайне разочаровал обслуживанием. Обслуживала девушка. Обслуживала так, что я отказалась от своей покупки. У меня просто нет слов! Хамка! Есть другие магазины, где я могу потрать свои деньги с удовольствием, тем более сумма была достаточно внушительна.

Torex - Плохой сервис, обман, низкий уровень

Плохой сервис, обман, низкий уровень Заказали дверь в июне, установка была только в августе. Когда установили дверь, оказалось, что по какой то причине нету порога. Продавец пообещала, что через месяц точно привезут и установят. И так когда проходит месяц мне опять говорят, что не знают почему мой порог не оказался в машине и что через месяц точно будет. И так 3 раза. Вот вчера опять не оказался в машине, а уже середина ноября. Слышимость у двери тоже не соответствует обещаниям и рассказам продавца. Было важно чтоб не пропускала...

AtrisinātaSenukai - Slikts serviss

Slikts serviss Nevienam neiesaku Ksenukai. Internetveikala attieksme pret klientu ir viszemākajā līmenī. Kavē piegādes laikus, bet klientus neuzskata par vajadzību pabrīdināt. Diemžēl pastāv vēl joprojām šādi veikali, kas vienkārši, noplēš" naudu no klientiem, bet ar preces piegādi vispār nesteidzas tāpat kā ar naudas atgriešanu. Viennozīmīgi nevienam neieteiktu izmantot šo veikalu.