www.sudzibas.lv K Senukai Slikts serviss

K Senukai - Slikts serviss

Decembra sākumā pasūtīju pāris preces ar piegādi uz mājām. Devu laiku, jo bija svētku sezona un iespējams daudz citu pasūtījumu no citiem cilvēkiem. Vienā brīdī piefiksēju, ka norādīju nepareizu telefona numuru, bet ātri vien laboju situāciju un uzrakstīju viņiem laboto numuru, atbildēja, ka viss kārtībā. Vēlāk uzrakstīju prasot par preču piegādes statusu, atbildēja, ka viena prece nav uz vietas, lai arī kad pirku, bija pieejama. Atgrieza naudu. Pēc kāda laika rakstu vēlreiz prasīt kas notiek ar piegādi, atkal nav pieejama vēl viena prece. Atgrieza naudu. Rakstīju vēl pāris reizes, nu jau vairs nav smieklīgi, liekas, ka skraidu pakaļ, lai tikai uzzinātu, kad preces būs nonākušas pie manis. Rakstīja, ka situācijas risināšana var aizņemt līdz pat divām nedēļām. Viss beidzās ar to, ka pagāja vairāk nekā mēnesis kopš pasūtījuma veikšanas un beigās nedabūju nevienu preci, jo kurjers esot visu atgriezis noliktavā, un man neviens par to neko nepaziņoja. Uzzināju tikai kad kārtējo reizi viņiem uzrakstīju, sakot, ka manai pacietībai pienācis gals. Labi, ka vismaz atgrieza naudu. Tāpat liela vilšanās un dusmas, par šādu attieksmi, beigās paliku bez pasūtītajām dāvanām. "liels paldies" Ksenukai

14.01.2022

Atbilde no Senukai Support Pārstāvja atbilde 21.01.2022

Labdien,
Diemžēl nevaram Jūs identificēt kā klientu, lai precizētu radušos situāciju. Lūdzam sazināties ar mums epastā: [email protected] , atsaucoties uz šo komentāru. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

N