www.sudzibas.lv Siltumapasaule.lv Krāpšana, pasūtījuma nepiegādāšana

Siltumapasaule.lv - Krāpšana, pasūtījuma nepiegādāšana

Veicu 2021. Gada decembrī pirkumu internetveikalā https://siltumapasaule.lv/ iegādājos kokskaidu briketes. Rēķinu saņēmu no uzņēmuma SIA "Dps Latvija". Neilgi pēc pasūtījuma veikšanas (pirms vel biju veicis rēķinā apmaksu) saņēmu sms no SIA DPS Latvija ar informāciju par pasūtījumu un rēķina apmaksas detaļām, kā arī sms par plānoto piegādes laiku un datumu. Apmaksāju rēķinu tajā paša dienā. Tomēr līdz šim brīdim prece nav piegādāta un nav informācijas par piegādi. Sazināties izmantojot norādītos kontaktus ar SIA DPS Latvia vai internet veikala majaslapā siltumapasaule.lv norādīto telefonu siltumapasaule.lv, nav iespējams jo telefona numurs ir neaktīvs un epasts ir bloķēts (nevar nosūtīt epastu) .
Saskaņā ar lursoft datu bāzē sabiedrība ar ierobežotu atbildību "siltuma pasaule" ir likvidēta 13.11.2018.
Vēl viena detaļa kas liecina par krāpniecisko darījumu. Pēc pasūtījuma veikšanas internetveikalā https://siltumapasaule.lv/ pasūtījuma apstiprinājumu saņēmu no e-pasta: ekosiltums.lv [slēpt]@ekosiltums.lv. Apstiprinājuma e-pastā tika norādīti kokapstrādes uzņēmuma SIA “se…a” rekvizīti (bankas konts) . Vēlāk sazinājos ar minēto kokapstrādes uzņēmumu un atklājas ka uzņēmumam nav pilnīgi nekādas saistības ar siltumapasaule.lv vai SIA DPS Latvija. Sia DPS Latvija nelikumīgi norāda kokapstrādes uzņēmuma nosaukumu pasūtījuma apstiprinājuma e-pasta. Kokapstrādes uzņēmuma pārstāvis jau ir vērsies valsts policija par SIA Dps Latvija darbībām.
Iesniegums par šo pasūtījumu ir nosūtīts atbildīgajam valsts institūcijām. Vēlos pabrīdināt pārējos par krāpnieciskiem darbībām no SIA “Dps Latvija” un siltumapasaule.lv pusēs.

T

R Rana Timosko 07.01.2022

Decemri 2021 gada veicu pasutijumu caur
internetu majaslietas.lv briketes.Atnaca rekiņš no SIA DPS LATVIJA,es samaksaju un joprojam nav ne briketes ne naudas ko vini solija 7 dienas laika atmaksat.Uz telefona zvaniem 27800665 un 66555009 neatbild.SIA DPS LATVIJA krapnieki,e-pasta [slēpt]@dpslatvija.lv uz jautajumiem ari neatbild.Uzrakstiju iesniegumu policija ,ceru ka vini tiks ar viniem gala.Loti ceru.

MURAKAMI 08.01.2022

Firma likvidēta. Mājas lapa palika. Naudiņa nāk. Ko cepties firmas direktoram. Naudu sūta uz tukšās vietas. Automatiskā mājas lapas sistēma sūta e-pastus ar rēķiniem un īsziņas... Interesanti, cik muļķu uzdāvināja savu naudu viņam? Un jā kas, tiesu viņs vinnēs. Jo firma ir likvidēta! Ko šie muļķi man sūta naudu? Laikam donates. :D

MURAKAMI 08.01.2022

Ienācu mājas lapā - ne vārda par firmu, ne par piegādi...
Nu lohu pilna planēta, ko vēl šeit var pateikt...

R Rana Timosko 11.01.2022

Dps sia Latvija nav likvideta tieši reķinu viņi atsutija.