www.sudzibas.lv DEPO Bez komentāriem

Depo - Bez komentāriem

Šodien, apmeklējot veikalu Depo K. Ulmaņa gatvē 96, Rīgā, veikala apsardzes darbiniece mani aizturēja un pieprasīja uzrādīt iepirkumu čeku un manas somas saturu. Apsardzes darbiniece nerunāja valsts valodā, sazinājās krievu valodā. Kad atteicos atvērt somu, ieradās vēl vairāki apsardzes darbinieki, kuri izturējās agresīvi, nereaģēja uz manu lūgumu izsaukt policiju un uzstājīgi pieprasīja atvērt somu, ko arī beigu beigās izdarīju, uzrādīju arī iepirkuma čeku. Man netika sniegti nekādi paskaidrojumi par iemesliem, kuru dēļ man tika pieprasīts atvēŗt somu un uzrādīt tās saturu.

05.02.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Papildināts Arnis333 06.02.2022

Vai uzņēmums SIA DEPO DIY uzskata, ka uz viņiem Valsts valodas likums neatttiecas? Šis likums skaidri nosaka, ka privāto iestāžu, organizāciju, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) darbiniekiem, kā arī pašnodarbinātajām personām valsts valoda jālieto tad, ja to darbība skar likumīgas sabiedriskās intereses (sabiedrisko drošību, veselību, tikumību, veselības aizsardzību, patērētāju tiesību un darba tiesību aizsardzību, drošību darba vietā, sabiedriski administratīvo uzraudzību). Nosūtīju SIA DEPO DIY e-pastu ar lūgumu sniegt attiecīgu paskaidrojumu, ja atbilde netiks saņemta, būšu spiests iesniegt sūdzību Valsts valodas centram.

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes