Internetveikals Barbora.lv - Slikts serviss!!
Vēlos izteikt asāko protestu par šodien saņemto pakalpojumu un klientu konsultanta rīcību. Manā produktu pasūtījumā netika piegādāts saldējums, kas man bija kritiski nepieciešams tieši šodien.Sazinoties ar klientu atbalstu, situācija kļuva vēl nepieņemamāka: Risinājuma trūkums: Konsultants Ruslans atteicās meklēt iespēju piegādāt man preci šodien. Viņš vienkārši atbildēja, lai sūtu bankas kontu naudas atgriešanai. Man nav vajadzīga nauda pēc nedēļas, man vajag preci, ko esmu apmaksājis un...
Lemon Gym - Krāpniecība, nav iespējams pārtraukt līgumu
Mans dēls apmeklēt Lemon GYM jau vairākus gadus, šogad viņam ir palikuši 18 gadi. Divi mēneši pirms līguma darbības beigām. Līgumu pagarināt nevēlamies, vēlamies godīgi sagaidīt līguma darbības beigas. Pilnīgi visi rēķina līguma ietvaros ir apmaksāti. Tagad šis krāpnieku kantoris nekādā veidā negrib pārtraukt līgumu, viņiem vajag, lai to darītu dēls, kurš vispār nav nekad un nevienu līgumu ar viņiem slēdzis. Tāpat visus rēķinus līdz šim esmu maksājusi es.
Šodien dēls iesniedza atteikuma...
Auto-rent.lv - Slikts serviss
Es neiesaku izmantot Autonoma nomas pakalpojumus. Personāls nav orientēts uz klientu un ir rupjš, un transportlīdzekļi nav tikai sliktā stāvoklī — tie rada drošības risku vadītājam un pasažieriem. Cita starpā īrētajā automašīnā trūka pat rezerves riepa, remonta komplekts, domkrats un instrumenti riepas mainai. Un tas ir tikai viena no vairakam problemam
Celtnieki Ukrainā Karpati - Briesmīga kvalitāte
Mīļie cilvēki!Neiekritat nagos celtniekiem no Ukrainas Karpatiem! Ķeras pie visiem darbiem,sola kvalitāti kārtību.absolūti nepārzin tehnoloģijas haltūrē,jā nestavi blakus.Diemžēl iegrābāmies.Visu jāpārtaisa! Brigāde pelēks busiņš ar Ukrainas numuriem,galvenais Aleksejs ar 2 dēliem.Lūdzu uzmanīties!
Minikid.lv - Krāpšana
Pasūtīju ratu lietus plēvi, atnāca tā vietā kaut kādu barošanas krūšu uzgaļi,es viņiem aisūtu visu,teica ka atvainojas ka tie nebija man domāti,bet kā izsūtīja ratu lietus plēvi,bet nav ne atbildes vairs,jo prasīju lai atsūta izsekošanas kodu uz to vispār neatbild! nejiesaku šitos krāpniekus sākumā vajadzēja skatīties par viņiem atsauksmes tagad nožēloju!
DPD piegāde ir slikta - Slikts serviss
Labdien!
Vēlos iesniegt sūdzību par saņemto sūtījumu. Paka tika piegādāta sliktā stāvoklī, un ziepes bija pilnībā izlijušas kastes iekšpusē. Tādēļ saņemtā ziepju paka ir bojāta un nav lietojama.
Pievienoju fotogrāfijas kā pierādījumu bojājumam.
Maxima - Slikts serviss
Sūdzība par apkalpošanu gaļas vitrīnas nodaļā Mūkusalas Maxima
Labdien!
Vēlos izteikt sūdzību par apkalpošanas kvalitāti pie gaļas vitrīnas Mūkusalas Maxima veikalā, kur klientus apkalpo pārdevējs aiz letes.
Problēma ir tāda, ka pārdevējs ļoti bieži neatrodas pie letes, un klientiem nav iespējas viņu izsaukt. Nav ne zvaniņa, ne cita veida risinājuma, lai pievērstu darbinieka uzmanību. Salīdzinājumam – citos veikalos, piemēram, Rimi, šādās nodaļās ir pieejams izsaukuma zvaniņš.
Īpaši nepatīkama...
Romaxsoft - Neievēro datu aizsardzības prasības, liedz iespēju dzēst savu profilu un klaji ignorē saziņu
Uzņēmums neievēro datu aizsardzības prasības un nenodrošina lietotājiem iespēju pilnvērtīgi izmantot savas tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi. Esmu mēģinājis sazināties ar uzņēmumu, lai risinātu jautājumu par maniem datiem, kā arī lūdzis nodrošināt iespēju dzēst manu profilu un ar to saistīto informāciju, taču līdz šim neesmu saņēmis ne konstruktīvu atbildi, ne reālu risinājumu. Īpašas bažas rada tas, ka nav pieejams skaidrs un saprotams process profila dzēšanai. Lietotājiem būtu...
Pasažieru vilciens - Darbs
Sanāca pastrādāt šajā "burvīgajā" čūsku midzenī. Kundziņi savējos iekārto labākos amatos, kuram roka spalvaināka, tas tiek augstāk pa karjeras kāpnēm!
Nedod dievs, ja tu esi citādāks vai izsaki savu viedokli – ātri izmetīs ārā! Vēlies palikt? Turi muti ciet un krati galvu, saki jā visam! Varbūt paveiksies un vēl pastrādāsi.
Tu esi Latvietis? Būs grūti! Jo visa saziņa iekš uzņēmuma notiek krievu valodā.
Jā, pārbaudes laikā viņi spiedīs ārā vārdus latviešu valodā un teiks cik viss ir pasakaini...
Siguldas slimnīca - Dzemdību nams- slikta attieksme
Pirmā maiņa kas uzņēma bija super- atbalstoša, laipna. Uz tā saukto spiešanas brīdi tieši bija personāla nomaiņa. Un tad sekoja drausmīga pieredze- tika saņemti rupji komentāri, piemēram:
Kas tu par vārgu dzemdētāju
Dari visu pati (un abas atkāpās vairs nedarīja savu darbu)
Ceru tevi šeit nekad vairs neredzēt
Beidz domāt par sevi
Tu neko nemāki
Iekšā dabūt bija vieglāk, ne
Beidz kustēties savādāk te pat varēsi noasiņot
Vari vienreiz beigt kliegt
Te nekas nebūs, viņa (es) neko nedaru
U.t.t. Pat...
Vtu Valmiera - Slikts serviss
Rūjiena nav norādīta utabusa pietura kurā apstājas un uzņem pasažierus. Saraksts stāv viena vietā bet autabuss piestāj vispār citur .Pat vairs negribas izmanto VTU Valmiera pakalpojumus dēļ šādas attieksmes. Tā nozīmēta pieturā nav pat jumtiņš ja gadījumā lietus līst, ir jāstāv zem klajas debess.
INDI - Slikts serviss
Ceļojām uz Austriju ar gidi Loru.
Vietas skaistas, autobuss komfortabls, taču nav pārdomāts, ka braucienā, kur 12h jāatrodas autobusā, pasažieriem nav USB uzlādes telefoniem... tā nu skaistos skatus zagām, lai telefons izdzivotu līdz vakaram.
Viesnīcas labas, brokastis garšīgas.
Taču gida laika organizēšanas spējas ir apšaubāmas. Dot 15 minūtes tualetei 44 cilvēku grupai, piebilstot, ka ja nu nepaspēsiet- nekas, pagaidīsim, kaut kāda ņirgāšanās. Apskates opjektos gide izkāpj no autobusa un...
Maxima - krāpšana
21.06.2026. plkst.11.41 veicu makājumu par izvēlētajām precēm veikalā Maxima, Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 141a.{ kase Nr.3 šas. Nr. 53R0163429, čeka Nr. 36/1115.
Protams, es tagad nevaru pierādīt un atgūt nozagto naudu, ka čeka ceturtajā pirkuma preces pozīcijā uzrakstīts: Tualetes papīrs ZEWA Mo11 White 3k. 12r. 8.49 X 2 gab. - 16.98,
Atlaide: {Cena ar atlaidi 9.58} - -7.40.
Atkārtojos, es to protams pierādīt nevaru, bet es doto preci ņēmu 1 gab. robežās.
Cilvēki ! Izpētiet pirkuma čeku neatejot no kases tālu!
Kurši - Плохой сервис, долгая доставка, не отвечают на письма
Заказал инструментов в интернет магазине на сумму около 350 евро + доставка еще 12. Заказ был сделан и подтвержден 22.05.2026, было написано что доставка будет до 5 июня. Сейчас уже 23.06.2026 и ни ответа, ни привета. Прошел уже месяц с момента заказа, я написал 3 письма им на почту и ни разу не ответили. За какую доставку заплачены 12 евро? За ту которой нет? Непонятно как мне получить мой заказ и получу ли я его вообще...
DPD - Slikts serviss .
Sūdzība par nepieņemamu servisu un dīkstāvi svētkos .Labdien! Vēlos izteikt vislielāko neapmierinātību ar DPD vadības lēmumu pilnībā apturēt pakalpojumu sniegšanu uz divām diennaktīm (23. un 24. jūnijā).Mana paka jau 22. jūnija vakarā (plkst. 22:43) tika veiksmīgi sašķirota Rīgas terminālā un atradās rokas stiepiena attālumā. Situācija, kad paka fiziski stāv noliktavā, bet netiek piegādāta klientam, jo uzņēmums ir paņēmis pilnīgas brīvdienas, nav pieņemama. Klienti maksā naudu par pakalpojumu...
LMT - Ļoti lēns vai pat internets neiet tajās vietā, kur vēl nav 5G savienojuma pec 3G nojaukšanas
Atceros to laiku, kamēr vēl bija 3G savienojums tad tas gāja normāli, vai dažās reizēs 3G bija ātrāks par 4G savienojums kad dažreiz tas tika savienots, vai kas tur skaitās. Pēc 3G nojaukšanas jau bija redzams, tajās vietās, kur nav 5G savienojuma, palika lēns internets jo visi tajās vietās tika sprostoti mazākā vai lēnākā vai kā tur skaitās savienojumā. Sākumā varēja paciesties un pēc kāda laikā bija pietekoši ārts, bet varbūt ne tik ārts, kamēr vēl bija 3G savienojums. Un protams par brīžiem...
Nepareiza diagnostika un ārstēšana - Nonāvēšana
Ārste absolūti nezināja ko dara, pieļāva kļūdas un noteica nepareizu diagnozi kas beigās noveda pie kaķa nāves. Rīgas vetklīnikas noteica pareizi diagnozi attiecas cienīgi taču pēc Rēzeknes “ārstiem” vairs kakis nebija glābjams. Ja gribat saglabāt jūsu mīluļa dzīvību nekad nedodaties uz so klīniku. Ne ārstēšana, ne attieksme nebija normu robežās. Kauns.
Pepco - Bardaks veikalā
Bardaks pielaikošanas kabīnēs, putekļu slānis uz grīdas, laikojot drēbes uz klijentu virsdrēbēm it īpaši uz biksēm un zeķēm līp putekļi. No trīs laikošanas kabīnēm pieejama viena, jo perejām priekšā ir sastumts inventārs un kastes ar preci no noliktavas.
Par bardaku veikalā un aiz kasieres letes nemaz nerunājot.
Mego - Slikta produkcija
Vēlos izteikt sūdzību par veikalā Mego, kas atrodas T/C Pilsētas Pasāža Jelgavā, iegādāto pārtikas produktu kvalitāti. 2026. gada 22. jūnijā iegādājos salātus, taču, atverot iepakojumu, konstatēju, ka produkts ir sabojājies – salātiem bija nepatīkama, izteikti bojāta produkta smaka.
Īpaši satraucoši ir tas, ka uz iepakojuma norādītais derīguma termiņš ir līdz 24.06., tātad produktam vēl būtu jābūt derīgam lietošanai. Šāda situācija rada bažas par veikala pārtikas uzglabāšanas apstākļiem un kvalitātes kontroli.
ELVI - Slikta darba vieta
Strādāju Elvi. Manā dzīvē līdz šim nav bijusi tik slikta pieredze. Uz darbu jānāk stundu pirms atvēršanas 06:30. Jāstrādā katru dienu 13,5 stundas. Darbiniekus tur nenovertē arī tos, kas dara savu darbu. Tikai tajā brīdī, ja esi gatavs strādāt 240h mēnesī, tad gan Tu būsi labs. Taču tad Tu neredzēsi savus bērnus un ģimeni. Vai arī Tu esi kāds radinieks, tad arī Tev būs vislabākā likme un vēl degvielas kompensācijas. Taču pārējie ir pārējie. . Vai kādu tas uztrauc? Galvenais ir bizness. Saukli...