Meklēšanas rezultāti
Dzīvnieku veselības centrs filiāle Mārupe, Daugavas iela 27 - Naudas izkrāpšana, augstprātīga un riebīga attieksme. (Sūdzība)
Cilvēki, neiesaku apmeklēt veterināro klīniku Mārupē, Daugavas ielā 27! Izkrāps naudu tā tikai. Zvanīju noskaidrot, cik ilgi no pārošanās brīža jānogaida, lai arētu noteikt, vai kaķenīte ir stāvoklī, un kā to nosaka (man nav bijusi tāda pieredze, nezināju neko). Pa telefonu pieklusināta laipna balss atbildēja, ka pēc 25 dienām un nosaka ar sonogrāfiju. Jautāju, vai tikai ar sonogrāfiju, vai tiešām nevar ar tausti noteikt, vai ir mazuļi vēderā kaķim, uz ko man atbildēja, KA TIKAI AR SONOGRĀFIJU...
Atlētika - stulbas "atlaides" (Sūdzība)
Vakar 08.08.2017 fb
Atletika baiga atlaide parādījās
"ATLĒTIKA" - neierobežots abonements jebkurā no 4 fitnesa klubiem (jūnijs - septembris)
Abonementu vari izmantot katru dienu bez laika ierobežojuma no 1. jūnija līdz 30. septembrim
Bīju priecīga ka varēšu apmklēt to sporta klubu ar smuku atlaidīti.
Bet izlasot pēdejo punktu, man vnk nav ko teikt. Cūcība!
Svarīgi! Kuponu varēsi iegādāties un aktivizēt tikai tad, ja neesi bijis kluba "Atlētika" klients vismaz no 08.02.2017.
Stuba...
Auto noma - neuzķerieties!! - Auto noma (Sūdzība)
Rezervējām auto no šīs autonomas apmēram divus mēnešus iepriekš, vel pirms lidojuma uz Latviju noprecizēju [slēpt]@inbox.lv) vai nekas nav mainījies, vai viss paliek spēkā, uz ko nomas pārstavis atbildēja apstiprinoši, lai zvanam kad ielidojam , auto ir rezervēts mums, un auto BūS! Mēs ar ģimeni - vīru un zīdaini ielidojuši Latvijā zvanījām norādītajam telefona numuram 20211406 un atbildes nebija apmēram stundu, pēc tam izdevās viņus sazvanīt uz ko sekoja atbilde kad auto ir salūzusi...
DMG restaurācija - Neizmaksātas algas (Sūdzība)
Nostrādāju šajā uzņēmumā vairākus mēnešus. Pirmo mēnesi algu maksāja kā bija noteikts līgumā, bet ar katru nākamo mēnesi algu izmaksa aizkavējās arvien ilgāk un ilgāk. Izveidojās jau tāda situācija, ka par novembri cilvēki saņēma daļu algas tikai februārī. Priekšniecība visu laiku tikai solīja, kad varētu būt alga. Bet reāli pat pēc 6. solīšanas reizēm (nepārspīlējot) nekas nemainījās. Darbiniekiem nācās prasīt (bezmaz vai lūgties), lai iedod kādu naudiņu. Pasakiet man lūdzu, kur tas ir...
Optibet.lv - Cilvēku apmans (Sūdzība)
Ielaidu 130 eiro pat viena bonusa nebija.vienkarsi cilvēkus čakarē un lielie laimestu kurus reklāme vinestos tie aiziet tikai pie pārstāvjiem kuri sadarbojas ar optibet.lv
Sistēma viņiem nau sarežģīti lai izlaist serveru varat kaut 1000 eiro iebāzt jūras visu pazaudesiet jo azartspēles viņus tikai baro un ļauj aukt no cilvēka naudām
Neesiet naivi cilvēki nevar vinet var tikai pazaudēt visu naudu un dzīvi
Viss uz ierakstu spēlēts un tādu absurdu neesmu redzējis savā dzīvē kā šinīs mājaslapa...
Latvijas vēstniecība Īrijā - Krāpšana svešu dokumentu izmantošana! (Sūdzība)
Labdien! sniedzu Jums zinu kad dzivojusa Brigita Zemture adrese 30 Cedarfield clous Drogheda colouth . Nozaga manus pases datus un PPS numuru .Es sen esmu Latvija, Biju irijauz tris menesiem darba. uzinu kad vina zinot visus manus tatu perk un regestre masinas uz mana uzvard un pardot.Bes manas zinas! es pie vinas ireju istabu. Brigitai ir virs Vladimirs CEkanavs kurs tika idzits no majas! vinamari nofarmeta Valsts soc aprupe 200e nedela! Visu forme siviete Varda Sigita uzvardu nezinu, bet...
AtrisinātaRāmkalni veikals Depo - Veci pīrāgi (Sūdzība)
Vienmēr ar prieku apmeklēju šo veikalu un iepirkos.Vakar 25.04.2017 Rāmkalnu veikalā Depo Krasta iegādājos speķa un kāpostu pīrādziņus.Absolūts šoks pīrāgi ,kuri nudien nemasā lēti bija cieti ,respektīvi veci.Nekad šo firmas veikalu,ne kafeinīcu vairs neapmeklēšu.
MG apavi un apģērbi - Bezkaunigas pardevejas (Sūdzība)
Biju ienākusi ka pastāvīga kliente veikala MG apavi un apģērbi (Balvos) Kartējo reizi saprotu ka pārdevējas nedoma ka uzvedas. Izgāju loti sarugtināta par apkalpošanu, pārdevējas atļaujas rupji, teiksu,par nirgaties par pircējiem dēļ liela izmēra. Pie manis nepienāca kādas minūtes 20. Sedēja eda, skali smejas. Sevišķi kalnsa blonda sieviete,tik pazemojoši ķiķināja. Ka tik lielu izmēru neesot. Ne visi var būt slaidi ka viņa. Otra pārdevēja ari sedēja pie datora. Apkalpošana sliktāka par sliktu. Noteikti klienti zaudēja!
Dr. Sergeja Aleksana privātklīnika - Slikts serviss (Sūdzība)
Nopirkts kupons perkamkopa.lv, naudiņa samaksāta, vizīte pieteikta jau laicīgi... ierados pusstundu pirms norunātā laika, nogaidot vienu stundu mani tā arī nepieņēma, ņemot citus klientus pa priekšu. Ļoti nepatīkama un ne pretīm nākoša attieksme.
LMT - Attieksme (Sūdzība)
Lmt vispār nedomā par saviem klientiem (esmu lmt abonents 15 gadus) par brīvību maksāju 6 euro, tad pāris mēnešus maksāju 7 euro, bet pēkšņi par pagājušo mēnesi atsūtīja rēķinu 15 euro, pēc tādas attieksmes noteikti vairs nebūšu viņu klients!
Credo Autoprieks Autoskola SIA - Krāpšana un cilvēku mānīšana (Sūdzība)
Autoskola klaji pārkāpj klientus.
Nekad neejiet uz turieni mācīties, jo akciju cenas ir tikai naudas izkrāpšanas sākums - jums pēc tam nāksies par sagrozītiem skolas teorijas jautājumiem maksāt vismaz 10 reizes.
Bet ja runājam konkrēti, tad:
1. Autoskola Credo pielieto negodīgu komercpraksi - padara patērētājam saistošu līgumu, kurā pakalpojuma sniegšana tiek pakļauta nosacījumam, kura izpilde ir atkarīga tikai no paša pakalpojuma sniedzēja (autoskolas) gribas. Kas izpaužas sekojoši - brīdī...
Nordeka - Slikta attieksme (Sūdzība)
Sodienas reiss Riga_Liepaja caur Jelgavu braucu lidz biletei,bilete tika panemta Rigas autoosta,iekapot soferis lika maksat tapec,ka nav apliecibai hologramma, vina peksni nogaja,ko tad man bija darit,labi ka bija pedeja naudina,lika maksat,jeb iet ar kajam. Ko darit talak ar sadu soferu attieksmi.
Dace un Edmunds Tilcēns - Krāpšana (Sūdzība)
Vēlētos informēt, ka minētie cilvēki īrēja no manis dzīvesvietu nedaudz ilgāk par pusgadu. Pēc tam pazuda, uz SMS un zvaniem neatbildēja. Pēc 2 mēnešiem paziņoja, ka ir atraduši jaunu dzīvesvietu Madonā. Protams, par šiem mēnešiem īres maksa netika samaksāta. Tāpat netika samaksāti arī komunālie maksājumi, elektrība utt. Bija tikai atrunas, ka vīrs slims, nav nauda izmaksāta utt. Pašlaik izvairās no jebkādiem kontaktiem.Vienojāmies par maksāšanu pa daļām, bet arī tajā gadījumā Dace savu doto...
Valsts ieņēmumu dienests - Neko nepaskaidroja (Sūdzība)
Nu tā šodien biju iesniegt iesniegumu par pārmaksātiem nodokļiem... tik nesapratu vienu kāda man summa sanāk par iepriekšējiem gadiem kopa.. kad jautāju redz viņai nebija laika atbildet jo esot daudz cilvēku.. un lai gaidot pēc tris mēnešiem bus naudiņa tad redzēšu... varbūt kads pieredzējis paskaidros ko viņa tur liek rakstit pa cipariem? Varbūt tā ari beigas sanāk tā summa?
Design group IN. DGI - Apmāna,sola bet nemaksā. (Sūdzība)
Jauns vadītājs un atkal meklē galdniekus,jo šis vadītājs visus uzmet un apsolīto nepilda,jo pats ir neprofesionālis.Ilgtermiņā līgumus neslēdz,ar naudām uzmet,nauda pašam jāiet lūgties,neuzķeraties.Apkāsīs pats strādāju ilgu laiku cerībā ka viss nokārtosies,bet nekā.Cilvēkus nenovērtē un mētājās ar tiem kā grib.Liek strādāt gan brīvdienas gan naktis.Algu maksā 7- 8reizes mēnesī,un vēl paliek parādā.Sola zelta kalnus bet nekā tur nav.Ceru ka kādam tas noderēs.
Latvijas dzelzceļš - Kasiere vilcienā šmaucās (Sūdzība)
Braucu vilcienā virziena no Lodes uz Cesim, 30.03.2017 10:05, kasiere Albīna iedeva biļeti kura maksa 0,70 es iedevu 1 eiro, atlikumu iedeva 0,20 un ātri aizgāja. Pakal neskreju. Nezināju ka var strādāt bez elementāram matemātikas zināšanam. 10 centi it ka nekas nav, bet ja šmauc visus, tad kau papild naudiņa pie algas sanāk.
LatFinance - Krāpšana (Sūdzība)
Es neesmu no rīgas tapēc auto lizingam pieteicos internetā. Aizdomas jau radija viņu mājas lapas automašīnas kas neatbilda patiesībai (audi a6 tiko no beļģijas, bet csdd mājaslapā a6 jau 5 gadi latvijā) tā pat ari auto ir sludinajumā, bet dzīvē neeksistē. Kad man atzvanija tad teica ka krītu dos uz10% varbūt biki vairāk lai tik braucu parakstīt līgumu. Aizbraucot saka ka 25% būs tomēr nevis 10%. Biški starpība ir ne. Aizbraucu prom vīlies viņi man zvana un sāk kaulēties ar naudām lai tik paņemu krītu. Vai tik tas kantoris nav jocīgs
Panda VA - nevar norekinaties,krapsana (Sūdzība)
ss.lv portala atrodu sev darbadeveju.60 eur diena,iknedelas apmaksa.02/01/17 pienemts darba/06/01/17 izbraucu /18.02.17 atgriezos majas ,,,lidz 28/02.17 netrauceju.,gaidu savu nopelnito naudinu.nesagaidiju,tad ludzu norekinaties un mani atlaist.no darba pec manas velesanas.taad sakas neprata speles...nav nodotas atskaites/murgs/,trukst paletes/murgs/,samaksasu kad norekinasies klients/! 2 darba dienas vispar pazudusi,-par braucienu uz/no darba nemaksasim tev un punkts...darba rezima ieverosana...
R.D.A. - Kad apkopēja kļūst par direktori! (Sūdzība)
Mīļās meitenes,sievietes ja esat darba meklējumos nekādā gadījumā neejat ''R.D.A'' veikalu tīklā strādāt! Priekšniecība vienkārši iedomības kalngals izglītības un saprašanas nekādas. Nedomājiet ka tiek ieverotas kaut kādas DL atrunātās normas kuras būtu jāievēro DD pret DŅ . Ja būs savs viedoklis un gribēsiet to izteikt ,no jums atbrīvosies -apmelojot un nomelnojot. Protams ar putām uz lūpām tiks deklamētas kaut kur dzirdētas frāzes par to kā jums jāsargā un jālolo tās vecās lupatas. Kura...
Dr.Maija Ozoliņa Molokailima - Slikts serviss (Sūdzība)
Psiholoģe Dr.Maija Ozoliņa Molokailima ir ļoti neprofesionāla. Ja jums ir problēma, labāk vērsieties pie pārbaudīta psihologa. Diemžēl Latvijā var praktizēt šādi apšaubāmi speciālisti, kas labprāt iekasē naudiņu, bet pretim sniedz vispārzināmas "patiesības" un, tā saucamās, ārstēšanas "tehnikas".
Jau gadiem ilgi interesējos par psiholoģiju, bioprocesiem, psihosomātiku, smadzeņu darbību, NLP utt..., un varu jums droši apgalvot - manas zināšanas un pieredze ir krietni dziļākas nekā minētajai...