www.sudzibas.lv Credo Autoprieks autoskola Krāpšana un cilvēku mānīšana

Credo Autoprieks Autoskola SIA - Krāpšana un cilvēku mānīšana

Autoskola klaji pārkāpj klientus.
Nekad neejiet uz turieni mācīties, jo akciju cenas ir tikai naudas izkrāpšanas sākums - jums pēc tam nāksies par sagrozītiem skolas teorijas jautājumiem maksāt vismaz 10 reizes.
Bet ja runājam konkrēti, tad:
1. Autoskola Credo pielieto negodīgu komercpraksi - padara patērētājam saistošu līgumu, kurā pakalpojuma sniegšana tiek pakļauta nosacījumam, kura izpilde ir atkarīga tikai no paša pakalpojuma sniedzēja (autoskolas) gribas. Kas izpaužas sekojoši - brīdī, kad tiek kārtots tā sauktais 'skolas eksāmens' pirms CSDD eksāmena, tiek paziņots, ka skolas eksāmenā netiks izmantoti CSDD eksāmenos pielietotie jautājumi, bet gan viņu pašu safabricēti uzdevumi, kas ir nepamatotas eksaminācijas prasības.

2. Sniedz līguma noteikumiem neatbilstošu pakalpojumu pārdošanu - mēs pieteicāmies autoskolā, lai rezultātā saņemtu pakalpojumu, kas ļautu nokārtot standarta CSDD eksāmenu. Par šo tad tiek parakstīts arī līgums. Ja mēs vēlētos iegūt kādas ekstra zināšanas par īpaši pretrunīgu un sarežģītu ceļu satiksmes noteikumu pielietošanu, tad mēs arī tādu pakalpojumu pirktu un līgumu parakstītu, piemēram, drošas braukšanas skola, kas sniedz īpašu pakalpojumu, nevis standarta apmācība CSDD eksāmenu kārtošanai. Paskaidrošu, ka apmācāmais šajā gadījumā jau ilgu laiku izmēģinājuma eksāmenus kārtoja bez nevienas kļūdas. Jautājums - vai CSDD tad savā tīmekļa vietnē ievieto nepatiesu informāciju ar sagrozītiem uzdevumiem?

3. Pielieto netaisnīgus līguma noteikumus saskaņā ar kuriem veic pakalpojuma cenas vienpusēju patvaļīgu palielināšanu -- uzskatam, ka nav nodrošināta iespēja saņemt vispusīgu un pilnīgu informāciju par pakalpojumu un pakalpojuma cenu, jo cena nepārtraukti aug, ņemot vērā papildus eksāmenu skaitu, turklāt tiek kavēts laiks, kas mūsu gadījumā ir ļoti svarīgs kritērijs. Kā izrādījās atsevišķi studenti liekot šo eksāmenu pat 15 reizes, kaut gan CSDD mājaslapā pieejamais eksāmens tiek kārtots bez kļūdām.

4. Pielieto negodīgu tirgus praksi - autoskola ar nodomu ir izveidojusi interneta vietnē sadaļu "atsauksmes", tomēr tajā tiek ievietotas sagrozītas atsauksmes un tiek dzēstas negatīvās atsauksmes, par ko pārliecinājos ievadot negatīvu atsauksmi.

"Autoskola klaji pārkāpj klientus." - nu, pēc šāda ievada, turpmāko tekstu vairs pat nav vērts lasīt.

M monteragi 10.04.2017

БРЕД. Сдал их экзамен с первого раза. Что значит сфабриковаееые вопросы? Если теорию знаешь, то на любые вопросы ответ. От зазубренных цсдд вопросов толка нету. Правильно делают чуваки.

K kalsika100 29.03.2018

Tā varētu būt,jo 93% atlaide teorijas apmācībai jau pati par sevi šķiet aizdomīga.Vai no teorija tiek pasniegta sliktā līmenī, vai arī tiešām eksāmena jautājumi tiek sagrozīti. Piekrītu.