Credo Autoprieks autoskola - Super autoskola!

Varu pateikt visu to labāko par autoskolu Credo Autoprieks. Viņiem ir ilgu gadu pieredze un to var just, jo viņu aktivitātes ir manāmas visur. Man visvairāk patīk individuāla pieeja klientam, jo spējām vienoties par dažādiem risinājumiem. Pasniedzējs Ingus Ducens ar savu interesanto pieeju, iemācīja ceļu zīmes tā, lai būtu saprotami arī uz ceļa un skatoties CSDD reitingu, autoskolas pasniedzēji neliek vilties. :) Vēlu šai autoskolai attīstīties turpmāk vēl spožāk.

18.10.2019

P

N Noboby 18.10.2019

Vai nu šis ir kāda darbinieka rakstīts vai arī Tu esi ļoti veiksmīgs jo credo ir viena no lielākajam krāpnieku autoskolām

A Andris_ligo 25.07.2020
Krāpšanās

ANDIS JUŠKĒVIČS Instruktors krāpj studentus, neizsniedz čeku, nodarbību laikā braucām uz Wc, nedaudz vēlāk pēc kafijas. Apmācību dokumentus neparaksta. Ārpus autoskolas braukšanas košiem prasa 10€ dārgāku samaksu.

S Sudzibas.lv Admin 24.09.2020

A Anna Zariņa 25.09.2020

Pievienojos par super pasniedzēju Ingusu Ducenu, tiktiesam iegaumēt teoriju ir vieglāk kad tev interesanti paskaidro. Pildot uzdevumus mājās bija daudz neskaidrības, bet izņemot to visu klātienē pajautājot viss tikai izskaidrots - lai vairāk šādu pasniedzēju kas prot ieinteresēt un pie reizes visu apskaidrot!
Nemācēšu teikt par instruktoriem, nav bijusi vēl tā laime uzsākt braukšanu, bet par Ingusu varu viennozīmīgi teikt ka cilvēks dara savu darbu kārtīgi un ir gatavs palīdzēt, jo dara to kas viņam patīk! Ja vēl viņš varētu būt mans instruktors tad vsp būtu ideāli!