Credo Autoprieks autoskola - Krāpšana

Nevienam neieteiktu šo autoskolu, sākot jau ar to, ka skolas teorijas jautājumi ir 60, bet Csdd tikai 30.. , nerodas jautājumi, kādēļ šeit mazsvarīgākā kantorī ir 60, bet valsts tikai 30? ! Tīri loģiska matemātika - lielākais procents kursantu, tāpat neiezubrīs teoriju 100%, un uz šo viņi arī vārīsies... Šo varētu izlasīt kāda atbildīgā institūcija, un rīkoties, jo tā ir negodprātīga komercprakse, slaucot naudu no kursantiem... Pirmo eksāmenu kārtoju attālināti, neatsūtīja linku, tagad atrodoties ārzemēs sajaucu laikus, un tagad terorizē, nu tad sēdi un gaidi ibio! Nekad vairs šajā mēslu bedrē neatgriezīšos!

06.03.2023

Atbilde no Credo Autoprieks autoskola Support Pārstāvja atbilde 06.03.2023

Labdien!

Paldies Jums par ziņojumu un mums žēl, ka Jūsu pieredze bijusi negatīva.

Saistībā ar Jūsu sūdzību: kursantu apmācību autoskolās kontrolē MK noteikumi nr. 358 un, saskaņā ar šo noteikumu 36. un 37. punktu, autoskola nosaka skolas eksaminācijas noteikumus un kārtību kādā kursanti tos izpilda. Mūsu mājaslapā (https://credoautoprieks.lv/noderigi/jaunumi/noteikumi/) autoskolas nolikuma 6. punkts paskaidro eksaminācijas kārtību. Jāmin, ka mūsu autoskola ir būtiski atvieglojusi eksaminācijas kārtību un ļauj kursantiem kārtot CSDD izmēģinājuma teorijas eksāmenu, lai kursanta pieredze būtu pielīdzināma valsts līmeņa eksāmena pildīšanai.

Autoskola Credo Autoprieks regulāri aptaujā kursantus teorijas pēdējā nodarbībā par mācību procesu un uzlabojamiem aspektiem mācību nodrošināšanā. Kursanti izteica vēlmi kārtot nevis autoskolas sagatavotus eksāmenus ar jautājumiem, kas atspoguļo mācību moduļus, bet CSDD parauga eksāmenus. Autoskolu jomā 60 jautājumi ir standarta eksāmens teorijas nokārtošanai.

Aicinām dot ziņu ja Jums ir jautājumi, rakstot uz [email protected]

G Gonzo23 06.03.2023

Paldies autoskolai, ka liek mācīties noteikumus, Rīgā aktieru tāpat pietiek.

A aicis24 07.03.2023

Kādreiz bija autoskolās 90 jautājumiem jāatbild, vismaz kad es liku B kategoriju un neko noliku. Taka nečīksti un mācies.

V vitols 07.03.2023

Vajag atrast laiku paņemt grāmatu rokās palasīt un pamācīties un izanalizēt pašam.

A AssNazis 07.03.2023

Pats mācijos credo. Skolotājs bija super un vecis, kas mācija pirmo palīdzību visspar afigenais ar humoru. 60 jautājumi, izmācoties teoriju , noliku ar 1 kļūdu. Eksamenā csdd noliku 30 jautājumus zem 10 minūtēm , bez kļūdām. Labāka autoskola Rīgā vienozīmigi, macoties teoriju.

Credo Autoprieks ir zināmi naudas kāsēji. Ja nav pāris tukstoši apmācībam, labāk izvēlēties citu autoskolu.

Bet ir arī savi plusi: mācījos cauru gadu un līdz ar to mierīgi braucu gan ziemā, gan vasarā. Tiem, kuri pāris mēnešos ir nokārtojuši tiesības, apgrūtinātos braukšanas apstakļos sākas problēmas.