www.sudzibas.lv Credo Autoprieks autoskola Slikta un neprofesionāla komunikācija

Credo Autoprieks autoskola - Slikta un neprofesionāla komunikācija

Šodien 4.03. Biju zvanijusi pa telefonu, gribēju uzzināt kuros datumos es varu atstrādāt nokavētas lekcijas par teoriju.
Uzzināt kuru konkreto nokaveto datumu atstrādā, par kuru tālāk esošo lekciju.
Runāju ar nelaipnu sievieti. Labi kā sarunas sākumā tika paziņots, kā visa saruna tika reģistrēta.
Viņa runāja par kaut kādiem moduļiem, nevis par konkrētiem datumiem. Es nesapratu kas ir modulis? Man ir nokavēts konkrētais datums. Kad es paskaidroju, kā es nesaprotu, ko nozīmē modulis, viņa nemaz nesteidzas man paskaidrot kas tas ir.
Sarunas laikā es sapratu kā tās ir nedēļā.
Viņa teica ka visu redz caur manu profilu, bet nevarēja pat pateikt no kuras esmu grupas, krievu vai latviešu.
Viņa teica, ka mēs redzam visu un mūsu darbs ir jāpiedāvā laiku man.
Labi viņa piedāvāja laiku man, es pajautāju, par kuru laiku kāds ir piedavatais datums.
Viņai bija grūtības to izstāstīt. Es ilgi centos viņai to paskaidrot. Viņa atkal runāja par moduļiem, pat nemaz nemēģinot paskaidrot savādāk.
Es tagad paliku neziņā par kuru datumu es nakšu atstrādāt viņas piedāvātos datumus, un ar latviešu vai krievu grupu, par to nebija ne vārda teikts.
Sekretāre, tad kad es mēģināju noskaidrot vai es pareizi saprotu, sarunas laikā nometusi klausuli. Un vairs dienas laikā nav man vairs atbildējusi un piezvanījusi.
Pēc tādas komunikācijas, vairs nav nekādas vēlmes sadarbosies ar šo iestādi.
Jūtos pazemināta.
Es runāju pieklājīgi un normāli, un neesmu pelnījusi tādu attieksmi. Visu var pārbaudīt pierakstā, jā tikai tas nav meli.
Zvanīju pēc tam kādas 5 reizes, speciāli necēla klausuli.
Lūgums iemācīt tas sekretāres vispār runāt normāli ar cilvēkiem.
Sadarbojoties ar šo autoskolu, radās sajūta, ka cilvēki nemaz neesat ieinteresēti.

04.03.2024

J