LV RU

Credo Autoprieks autoskola - Ainārs Skuja

Nervozs pamuļķis, nespēj pieklājīgā civilizētā valodā komunicēt. Šitādiem ar beigtiem nerviem jāiet ielas slaucīt, kur nav jākomunicē ar cilvēkiem - tur vismaz varēs savus nervus atpūtināt. Brūķē muti, mētā varoni no sevis, komunicējot neizrāda cieņu pret citu cilvēku. Viņam maksā naudu, lai mācītu nevis blatotu un mētātu savus Ego masējošos tekstus. Būs sūdzība Csdd par viņu.

15.04.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Credo Autoprieks autoskola Support Pārstāvja atbilde 23.04.2021

Labdien! Autoskola Credo autoprieks (turpmāk-Autoskola) veica 2021.gada 15.aprīļī notikušā incidenta izvērtējumu. Tika izvertēta kursanta un pasniedzēja rīcības atbiltība spēkā esošajiem Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem un Ceļu satiksmes drošības direkcijas (turpmāk-CSDD) e-apmācības vadlīnijām. Ņemot vērā augstākminēto Autoskola sniedz sekojošu skaidrojumu:
1) Kursants (vārdā Roberts), turpmāk - Kursants, 2021.gada 15.aprīļī bija pievienojies nodarbības videokonferencei, kura notika caur Zoom platformu, norādot nepatiesu vārdu (Edgars) un neieverojot citas prasības (skat. pielikumus).
2) Pasniedzējs Ainārs Skuja vairākas reizes bija izteicis aicinājumu Kursantam ievērot CSDD noteiktās prasības un identificēt sevi atbilstoši tām (noradīt korektu vārdu un uzvārdu, ieslēgt kameru).
4) Kursants sāka uzvesties agresīvi un rupjā manierē atbildēja pasniedzējam (skat. pielikumus).
5) Pēc aicinājumu ignorēšanas un rupjas uzvedības, kas aizskāra pasniedzēja godu un cieņu, kā arī traucēja nodarbības norisei, šādā veidā traucējot apgūt mācību materiālus pārējiem apmācāmajiem, Kursantam tika likts pamest nodarbību.
Šāda rīcība no Kursanta, Autoskolas ieskatā, nav pieņemama un Autoskola pilnā mērā nosoda šāda veida darbības no kursanta puses. Papildus vēlamies informēt, ka pasniedzējs ir vērsies Valsts policijā ar lūgumu uzsākt kriminālprocesu saistībā ar 2021.gada 21.aprīļī notikušo incident - pasniedzēja goda un cieņas aizskaršanu (Krimināllikuma 157.panta pirmā daļa) un Autoskola sniegs pilnu atbalstu pasniedzējam lietas virzībai uz tiesu.
Pielikumā:
1. Ekrānuzņēmumi no 2021.gada 21.aprīļa Zoom videokonferences.
2. CSDD vadlīnijas apmācībai tiešsaitē uz 1 lapas.

Atbilde no Credo Autoprieks autoskola Support Pārstāvja atbilde 23.04.2021

Pielikums.

Atbilde no Credo Autoprieks autoskola Support Pārstāvja atbilde 23.04.2021

https://postimg.cc/pyDNBp5Y
https://postimg.cc/bDt7WvCP
https://postimg.cc/686Nqt3V
https://kval.csdd.lv/ausk/www/Tiessaistes_apmacibas_kartiba_03122020.pdf

Un atvainojamies, tekstā ir drukas kļūda. Iet runa par incidentu, kas notika 15.04.2021.

R

Komentāri (2)

V Vikingstad 15.04.2021

Pareizais lemums! Taa ir gruuti nolikt tas tiesiibas,bet ja veel taads instruktors trapas!

S staz 23.04.2021

Spriežot pēc teksta neadekvāts tas apmācāmais pagadījās. Veiksmi autoskolai, te ir darbs policijai. Pats nesen pabeidzu B kategorijas apmācību viss bija ļoti labi, man patika,

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes