Credo Autoprieks autoskola - Teorētiskais eksāmens

Teorētiskās apmācības jautājumi ir sagrozīti un vērsti, lai iegāztu eksaminējamo, kā arī tikai daļēji atbilst CSDD teorētiskā eksāmena jautājumiem.Vai tas ir domāts, lai ierobežotu nākamo braucēju skaitu jau pašā saknē, vai gaida kukuli, vai, lai atbalstītu skolas biznesu ar mūžiģu eksāmena pārlikšanu- kas to lai zin. Teorētiskās apmācības kvalitāte- zema.

Dainis 17.08.2018

Nu tad pamēģini nolikt to eksāmenu, ja jau tāda gudriniece esi :) Pareizi dara, ka sarežģī viņus, jo sarežģītāk jo labāk, savādāk jaunā pašnāvnieku paaudze ir pārāk savairojusies uz ceļiem.

T travoninjsh 17.08.2018

Nokārtoju teoriju šajā autoskolā ar pirmo reizi.
OK, bija nedaudz dīvaini, ka, salīdzinot manas atbildes ar saviem pareizo atbilžu šabloniem, sākotnēji teica, ka nav ieskaitīts, bet beigās atklājās, ka atbilžu šablonos kļūdas, tāpēc tiešām bija nokārtots.
Vajag mācīties, mācīties un mācīties, lai izprastu katru jautājumu, un uzmanīgi lasīt, nevis atbildēt autopilotā. Arī CSDD eksāmenā mēdz gadīties viena bilde ar dažādiem jautājumiem un atbildēm (kaut vai - "un/vai" variants)...
Nevis mācību procesā nepieskarties lielajai testu grāmatai un tad ņaudēt, ka visi citi slikti, tikai ne es pats...
Lai veicas un izdodas tomēr nokārtot eksāmenu!

A AGr 21.08.2018

Tas ir tikai normāli, ka jautājumi vērsti uz to, lai iegāztu. Autoskolas mērķis ir veicināt topošos autovadītājus analizēt un domāt, nevis tikai iekalt atbildes, kuras tāpat reālās dzīves situācijā aizlidos kā nebijušas.