www.sudzibas.lv Optibet.lv Cilvēku apmans

Optibet.lv - Cilvēku apmans

Ielaidu 130 eiro pat viena bonusa nebija.vienkarsi cilvēkus čakarē un lielie laimestu kurus reklāme vinestos tie aiziet tikai pie pārstāvjiem kuri sadarbojas ar optibet.lv
Sistēma viņiem nau sarežģīti lai izlaist serveru varat kaut 1000 eiro iebāzt jūras visu pazaudesiet jo azartspēles viņus tikai baro un ļauj aukt no cilvēka naudām

Neesiet naivi cilvēki nevar vinet var tikai pazaudēt visu naudu un dzīvi
Viss uz ierakstu spēlēts un tādu absurdu neesmu redzējis savā dzīvē kā šinīs mājaslapas kuri kas cilvēku naudas ārā
Lai vecais cakaretaju kompānijām ceru drīz bankrotesiet un Latvijā spēļu azartspēļu uzraudzības inspekcija ir izpirktas visā.ne velti bloķēja visas azartspēļu saitus ārzemju kuros tiešām bija iespēja laimet realli

www.feniksscasino.lv
Optibet.lv
Olybet.lv
Triobet.lv

C critical thinker 04.05.2017

Vēl viens pajoliņš, kas uzskata, ka azartspēlēm ir jāpadara tieši viņš bagāts, ja ne, tad krāpnieki...

M Māris 2017 10.05.2017

Ja var redzēt kādas tautības cilvecins haha

A Aivis Aivis 12.09.2017

Diemžēl viņam ir taisnība!Azartspēļu inspekcija ir uz vienu roku ar viniem!Un Ārzemju kazino ir nobloketi,,,,lai visi naudu grustu latvijas kazino un valsts protams kasē...

A Aivis Aivis 26.10.2017

Vinnet var...nēsmu es pārstavis bet esmu vinejis max sobrid 800 eur...bet tas vinnests ir ka kuru dienu ir jaseko lidz tam kas tur notiek...ir dienas kad dod ir dienas kad tur labak ne centu nelikt..

W Wannabeegambler 21.04.2023

Bija laiki kad vareja papriecaaties vismaz pirms papis, tagad tev liek noskatiities kaa brutaali noeed visu, pirms nedeljas bija lidzigi, iegaju 10 min paskatijos ka noeeda 70e un iedeva 2 linijas tik, kosmoss…

A Archa89 31.10.2023

Divi gadi atpakal vini vel deva kaut ko,tagad vienkarsi noeed naudu iemetu 45 euro pilnigi neka nedod vispar!