Auto noma - neuzķerieties!! - Auto noma

Rezervējām auto no šīs autonomas apmēram divus mēnešus iepriekš, vel pirms lidojuma uz Latviju noprecizēju [slēpt]@inbox.lv) vai nekas nav mainījies, vai viss paliek spēkā, uz ko nomas pārstavis atbildēja apstiprinoši, lai zvanam kad ielidojam , auto ir rezervēts mums, un auto BūS!
Mēs ar ģimeni - vīru un zīdaini ielidojuši Latvijā zvanījām norādītajam telefona numuram 20211406 un atbildes nebija apmēram stundu, pēc tam izdevās viņus sazvanīt uz ko sekoja atbilde kad auto ir salūzusi ātrumkārba , un auto nebūs. Bet viņi varot piedāvāt divus citus auto , šī auto vietā. Protams par citu cenu, cerot ka bezizejas situācijā nekas cits jau mums neatliks! Uz ko atbildēju,ka mums nevaig citu auto, un nomas pārstavis bija ļoti izbrīnīts (to varēja ļoti labi dzirdēt viņa balsī), acīmredzot šādu atbildi viņš nebija gaidījis, jo naudiņu gribēja tāpat nopelnīt!
Skaidra lieta, ka tā ātrumkārba nebija saplīsusi tieši tajā brīdī, un ka tie bija meli.
Manuprāt viņi so sludinājumu ir ievietojuši, lai pievilinātu klientus, jo pat ar “salūzušo ātrumkārbu” šis sludinājums netika izņemts no portāla. Un cena salīdzinoši ar citām nomām par šādu auto ir diezgan zema, kas noteikti pievilina ļoti daudz klientus!
Lūdzu neuzķerieties uz šiem krāpniekiem, savādāk sanāks kaa mums – ar zīdaini rokās divas stundas gaidīt auto, kurš tā arī neatbrauc!
Nomas detaļas – man tika norādiita adrese - Kandavas 16
Bet ar šo telefona numuru uzrādās vēl autonoma RentAny SIA (Faktiskā adrese Rusonu iela 24/1)
Telefona numuri 20211406 20019163
Epasts [slēpt]@inbox.lv
Sludinājums https://www.ss.lv/msg/lv/transport/transports-rent/cars/efcch.html

V

TasEsLV 09.05.2017

Nu ja numurzīmi slēpj oficiāls uzņēmums, vajag aizdomāties.

TasEsLV 09.05.2017

Un logā viņam nav TA uzlīmes :)

V Vetra 09.05.2017

Jau daudzus gadus nomāju auto, nekad nav bijusi tāda situācija, bet tagad būšu gudrāka un kārtīgi izpētīšu pirms rezervēšu!

A Azik99 09.05.2017

Rentany vadītājs ir Kaspars Erelis. Šis pats personāžs ir šajā portālā, un ne tikai, jau figurējis sistībā ar krāpniecību (ierakstot meklētājā). Varbūt Jums pat nosacīti paveicās, ka neiesaistījāties kādā darījumā ar to nomu.

J [email protected] 03.07.2017

Esam nemusi saja autonoma viss cikinieka bijis. Nekadu problemu ari ar atgrieztajam drosibas naudam. Iespejams ka nomas parstavis teica taa ari bija. Tehnika ir tehnika , medz saplist