www.sudzibas.lv Dzīvnieku veselības centrs filiāle Mārupe, Daugavas iela 27 Naudas izkrāpšana, augstprātīga un riebīga attieksme.

Dzīvnieku veselības centrs filiāle Mārupe, Daugavas iela 27 - Naudas izkrāpšana, augstprātīga un riebīga attieksme.

Cilvēki, neiesaku apmeklēt veterināro klīniku Mārupē, Daugavas ielā 27! Izkrāps naudu tā tikai. Zvanīju noskaidrot, cik ilgi no pārošanās brīža jānogaida, lai arētu noteikt, vai kaķenīte ir stāvoklī, un kā to nosaka (man nav bijusi tāda pieredze, nezināju neko). Pa telefonu pieklusināta laipna balss atbildēja, ka pēc 25 dienām un nosaka ar sonogrāfiju. Jautāju, vai tikai ar sonogrāfiju, vai tiešām nevar ar tausti noteikt, vai ir mazuļi vēderā kaķim, uz ko man atbildēja, KA TIKAI AR SONOGRĀFIJU. Ok... Nogaidījām aptuveni 25 dienas, aizbraucu uz vietas pierakstīties, un vēlreiz pārjautāju, kapēc viņi spiež uz to sonogrāfiju, un pa tiešo pajautāju - vai tapēc, ka tas maksās vairāk nekā parasta pārbaude? Vet veikala pārdevēja, tā pati, kas atbildēja uz telefona zvanu, saka ka neee nee, tā vienkārši nosaka kaķim grūtniecību. Acīm redzot domā, ka ja reiz sugas kaķis, un taisa bērnus, tad jau piķis birst no kabatām ārā... Un otrs faktors - ka es nesaprotu no tām lietām neko daudz, tātad - viegla nauda nu tik nāks! Pierakstījos uz sonogrāfiju... Ja reiz citu variantu nav. Atbraucām, dakterīte jauna, pat nesasveicinājās, neliela auguma, tumšiem vidēja garuma matiem.. Attieksme auksta, pat nepieversa uzmanību kaķim, nepajautāja nevienu jautājumu, attieksme tāda, ka neērti uzdot kādu jautājumu, jo tas skatiens un dusmīgais dakterītes ģīmijs jau liecina, ka viņa ātri vnk grib saņem savu piķi un lai kratās prom ar savu smirdīgo kaķi. Vinja liek turēt kaķi, noskuj laukumiņu uz vedera.. Pa to laiku es jautāju, vai tiešām kaķim nevar noteikt grūtniecību arī uz tausti. Viņa protams jau sadusmojās, ka es gribu izšļūkt no dārgā pakalpojuma.. Un atbild man - Var! Bet es daru to, kas ir pierakstīts. Es jautāju - tad kapēc man teica, ka tikai ar sonogrāfiju? Uz ko viņa atbild - Man ir vienalga, ko jums teica, tas jums jārunā ar administratori, es daru to, kas pierakstīts... Es paņēmu savu kaķenīti, kura jau tur no bailēm ārdijās, šņāca, koda un skrāpējās un gāju prom. Administrātorei tā arī pajautāju, kapēc viņa man stāsta, ka grūtniecību kaķim var noteikt tikai ar sonogrāfiju, ka es tač jautāju, vai nevar uz tausti.. Viņa ieplētusi acis, saka, ka laikam būs kaut ko sajaukusi! KĀ TAD! Mana kļuda, ka nesagaidīju sonogrāfijas slēdzienu, jo tad es varētu nopublicēt arī smalkās dakterītes vārdu, lai cilvēki zin, kur labāk neiet pēc palīdzības. Un sieviete, kas strādā tur par pārdevēju/administratoru Ir gara auguma, īsiem blondiem matiem, laipnu balsi, bet mantrausīgu sirdi! Diemžēt tādā veidā naudiņu nevar sapelnīt, ja uzvedās šādi!

K Kauns 09.05.2017

Drošības pēc,vajadzēja uz citu vetklīniku piezvanīt.Gan Jums,gan kaķenītei būtu mierīgāk. :)

Z [email protected] 09.05.2017

Es labprāt, tikai nezinu, kurā iestādē būs cilvēcīgs ārsts, uzklausīs un atbildēs uz jautājumiem normāli!

K Kauns 10.05.2017

Draugos vai fb uzrakstiet,varbūt kāds ieteiks labu ārstu.

Den91 09.05.2017

Skopule

Ir cilvēki, kuriem vieglāk atrast sūdzību lapu, nevis vienkārši ieguglēt "Ķaķenes grūtniecības noteikšana" un jau pirmajā meklēšanas rezultātā izlasīt visu par to kādā veidā un pēc cik ilga laika var uzzināt, vai kaķene ir stāvoklī. Bet, ja cilvēkam ir kaķa intelekts...

Z [email protected] 09.05.2017

Es jau saprotu, ka šādus komentārus raksta cilvēks, kas vai nu tur pats strādā, vai arī viņam pašam ir kaķa intekekts ;)

Ar kuru vietu, cilvēks, kurš nespēj pat atrast viegli pieejamu informāciju internetā, to būtu sapratis? Ar to pašu, ar kuru domāja, pirms rakstīt sūdzību par savu "gudrību"?

Z [email protected] 09.05.2017

Bet kapēc Tevi tas tik ļoti satrauc? Tas skar personīgi? Vai Tu esi viens no tiem cilvēkiem, kas diendienām dirn pie datora, lasa šāda veida rakstus, un domā, ka raksta ļoti gudrus komentārus!
P.s. lai Tev veicas dzīvē vienmēr visu un par visu zināt ;)

smejiesvesels 10.05.2017

Tādas kaķu tantes runas :D

K krstnt7 19.05.2017

Šitas tips "uzdarbojas" arī citās diskusijās, laikam akūts uzmanības trūkums!

donna b 09.05.2017

Sievietei var tacu ari sataustit, prieks kadiem kakiem tie visi ginekologi, sonografijas, izmeklejumi?

K Kauns 10.05.2017

Būtu interesanti paskatīties,kā sevi iztaustīsi grūtniecības 3 vai 10 nedēļā. :D

smejiesvesels 10.05.2017

Šitas man patīk vislabāk: pat nepieversa uzmanību kaķim!
Kam tad to sonogrāfiju taisīja? Vai viņai vajadzēja aprunāties ar to kaķi? :D

Vispār jau jā, 100% grūtniecību un tās laiku nosaka ar sonogrāfiju. Uz tausti tikai tā aptuveni.

Ko nozīmē izkrāps naudu? Jūs pieteicāt pakalpojumu par to arī samaksājāt, viss, basta.

alergologs 10.05.2017

Ja jau Jums ir sugas kaķis ar dokumentiem, tad savā audzētāju klubā Jūs varat no pieredzējušiem kaķu pavairotājiem uzzināt kā noteikt un sekot līdzi kaķenes grūtniecībai.
Ja tā nav, tad Jums kaķis ir nevis jāpavairot, bet jāsterilizē, jo pavairot bezšķirnes dzīvniekus peļnas nolūkā ir aizliegts. Un tad arī nebūs jāsatraucas, ka samaksāts runča saimniekam pa tukšo. Mazums kastrētu runci atstiepis ar tukšiem bumbuļiem un pie tam par šo tukšo pakalpojumu Jums izkrāpis naudu..

P.s. Es ar savu suni vienmēr eju uz vienu un to pašu klīniku un vienmēr zinu, ko tur sagaidīt. Iesaku tā darīt arī Jums un nebūs jāpārdzīvo, ka vetārsts nesasveicinājās ar kaķi un nepajautāja kā tam šobrīd iet :)

Z [email protected] 10.05.2017

Es ar šo rakstu izteicu savu pieredzi tajā iestādē! Nejautāju nevienu padomu un nelūdzu viedokli! Man rodas priekšstats, ka tie, kas raksta šos komentārus ir vainu saistīti ar šo notikumu, jo ļoti metas aizstāvēt iestādi! Vai arī dzīvē nav īsti ko darīt, jo vienkārši tā sēdēt, lasīt citu sūdzības un rakstīt komentārus, ir diezgan nožēlojams veids kā pavadīt laiku! Bet nu tiesa gan, ja pasaulē ļaunu cilvēku netrūkst, un ja nav izdevies savu varu parādīt kur citur, realitātē piemēram, tad to var droši izdarīt slēpjoties aiz monitora ;)
Katrā zinā, lai arī kā tur nebūtu, novēku visirm gudrajiem komentētājiem visu to labāko! Lai dzīvē ienāk kas jautrāks ko darīt ;)

alergologs 11.05.2017

Tā jau man likās, ka vecmeita :)