LatFinance - Krāpšana

Es neesmu no rīgas tapēc auto lizingam pieteicos internetā. Aizdomas jau radija viņu mājas lapas automašīnas kas neatbilda patiesībai (audi a6 tiko no beļģijas, bet csdd mājaslapā a6 jau 5 gadi latvijā) tā pat ari auto ir sludinajumā, bet dzīvē neeksistē. Kad man atzvanija tad teica ka krītu dos uz10% varbūt biki vairāk lai tik braucu parakstīt līgumu. Aizbraucot saka ka 25% būs tomēr nevis 10%. Biški starpība ir ne. Aizbraucu prom vīlies viņi man zvana un sāk kaulēties ar naudām lai tik paņemu krītu. Vai tik tas kantoris nav jocīgs

V vienaldziba 28.03.2017

Diezgan jocīgi ka Jums piedava ņemt KRĪTU ????

F FisTeRs 28.03.2017

Izskatās pēc negodīgas komercprakses, laikam būtu jāiesaka patērētāju tiesību aizsardzības centram, lai pārbauda viņus pamatojoties uz Negodīgas komercprakses aizlieguma likuma 15. panta 1.daļas 1.punkta.

T TālJums 29.03.2017

Esmu redzējis viņu reklāmas Facebook. tur ir rakstīts No 10%. Tāpat kā bankas raksta no 10%, viss atkarīgs no ienākumiem un kredītvēstures. ja esi bezcerīgs gadījums be ienākumiem un bojātu kretītvēsturi, tad 25% vēl ir normāla likme. Tu kaimiņa uz gadu aizdotu 100 un pēc gada gribētu tikai 110 atpakaļ? zinot, ka viņš citiem nav atdevis parādu un nestrādā?