LatFinance - Krāpšana

Aizbraucām uz to saucamo autoplaci latfinance, itkā viss bija labi, paskatījāmies mašīnas un apstājamies ar vecākiem uz bmw, viss tika noformēts, vitacredit untt. Izbraucām no Rīgas mašīna pat nenobrauca pusceļu, mašīnai izrādas beigas tosola bākai, bmw praktiski nebrauca tālāk, pilnīgi neiesaku, mašīnas nepārbaudītas un mēs ielikām jau otrā diena ap 300eur servisa laj viņa tālāk brauktu, tehnisko neiespējams bija iziet jo uz bmw stavēja facelift lukturi no Anglijas, kaut viņām jābut latvijas, laj iziet tehnisko ieguldījam naudu un ne mazu summu, zvanījām sūdzējāmies, teica brauciet atpakaļ sataisisim viss būs labi. Cilvēki neiesaku ņemt no turienes mašīnas viņas tur nav parbaudītas, bet ja gadījuma sadomāsiet, ņemiet cilvēku kurš palīdzes izvēleties normālu mašīnu tajā autoplāci (ja protams tur tādas ir) .

Papildināts Armandok, 17.12.2017

Momentā kad zvanījam uz latfinance, pateica laj braucam atpakaļ viņi visu izdarīs savā servisā, sataisīs nomainīs lukturus untt, bet kāpēc mums ir jātere sava nauda uz ceļu, mums starpcitu jābrauc ap 300kilometri, un viņi pateica brauciet par savu naudu, bet remontu apmaksāsim. Ceru kurš šito lasa netaisās braukt uz to vietu. Tur pilnīgi viņiem vienalga uz jums, viņiem galvenais pārdot mašīnu, kaut viņa ārpus izskatās laba neredz gruntu untt, viņiem vienalga uz jūsu drošību kā jūs tiksiet uz mājam, cilvēki pirms pērkat mašīnas uz autoplāčiem cītigi apdomājiet, un ņemiet cilvēku kurš jums ieteiks. Visu labu:)

TasEsLV 17.12.2017

Plači nav tā vieta kur pirkt mašīnu, bet 300KM? lai kādos laukos zilupē utt jūs dzīvotu, kapēc 300km? nav tuvāk?

C critical thinker 17.12.2017

turp atpakaļ domāts noteikti

A Agnija 17.12.2017

Ka var iedomaties pirkt masinu, ja neko no tas nesajedz! Vai tiesam vizualais izskats nosaka visu, var pirkt un bus ideala? ! Tas ir tikai logiski, ja neko nejedz, lidzi janem cilveks, kurs no ta kaut ko saprot un tad vel jautajums vai neiemeres graustu, kaut lidzi zinos cilveks.