www.sudzibas.lv LatFinance Krāpšana, slikts serviss

LatFinance - Krāpšana, slikts serviss

Apstiprināja līzingu, teica ka mašīna ir uz vietas, atbraucu, mašīnas nav, piedāvāja paskatīties citas, visas mašīnas ir šausmīgas, un pie tām mēneša maksa bija četrās reizēs lielāka nekā solija pa telefonu, es tris reizes prasīju par mēneša maksu beigās kad jau atbraucu bija liels surprise! Nenormāla krāpšana!

13.08.2020

J

Vagons Komā 13.08.2020

Laikam meģinâja braukt kă leņķī un visas sasitās. Bet ja visi soferi 100% sarunā braukt leņķī, tad viss ok.

G gadalaiks 14.08.2020

Cerams nieiekritāt klasiskajā shēmā un nepaņēmāt citu dārgāku auto sliktā stāvoklī ar lielu kredītmaksājumu.

Šādos iestādījumos vienmēr auto jādzen pie Dīlera vai pazīstama un uzticama meistara, jo , ja jau sameloja par to, ka ir pieejams auto, kura nav, kāda iespēja, ka nemelos par citu auto stāvokli.

Ar līdzīgu shēmu nodarbojas arī daudzi SSa auto izīrētāji - bildē smuks auto, veic rezervāciju, samaksā drošiba snaudu, bet ierodoties uz vietas auto vai nu kāds jau paņēmis "netīšām" vai salūzis un tad tiek iesmērēts vietā kkāds hlams.