www.sudzibas.lv LatFinance Netiek 3 mēnešu garumā iedota kvīts par pakalpojuma sniegšanu

LatFinance - Netiek 3 mēnešu garumā iedota kvīts par pakalpojuma sniegšanu

Maija sākumā biju spiesta meklēt naudas aizdevumu.Atradu firmu LatFinance Merķeļa ielā 6-5.Firma sameklē līzinga grupu,kas iedod aizņēmumu.Ja būtu to sapratusi,noteikti nekādus darījumus nebūtu veikusi ar šo firmu.
Tajā momentā biju priecīga,ka izdevās vismaz kaut ko dabūt.Norunājām,ka ienākot naudai no summas atmaksāšu komisijas maksu 250.00 eiro apmērā par apkalpošanu.Tā kā nevarēju darba laikā to izdarīt,tad iedeva kontu uz kurieni skaitīt.Par to tiks nosūtīts čeks,kā apliecinājums.
Ik pa laikam sazinājos ar īsziņām par to,lai saņemtu kvīti.Vienmēr dzirdēju ,kādas atrunas- kolēģis atvaļinājumā,sekretāre nosūtījusi- noskaidrošu.Bet tā tālāk arī netikām.Augusta vidū mēģinu atkal sazināties.Saņemu telefona numuru uz kura zvanīt.Piezvanīju,bet tur saņemu atbildi,ka jāmaksā-ja grib saņemt kvīti vēl 21%.Līgums atsevišķi nav iedots un tāpēc arī nav pilna summa.Ja būtu līgums,tad vēl 50 eiro būtu klāt.Man ,kad kārtoju neviens neko neteica.Esmu atmaksājusi un viss ir beidzies.Citiem gribētu ieteikt ,kaut izmisums- tomēr izpētiet firmu un pameklējiet.

Z

Z zurka666 04.03.2019

nja sitie ir riktigi pretekli nu ka visas zagli krdeit kompanijas kas uzdivo uz musu kredit nemejiem !