www.sudzibas.lv Design group IN. DGI Apmāna,sola bet nemaksā.

Design group IN. DGI - Apmāna,sola bet nemaksā.

Jauns vadītājs un atkal meklē galdniekus,jo šis vadītājs visus uzmet un apsolīto nepilda,jo pats ir neprofesionālis.Ilgtermiņā līgumus neslēdz,ar naudām uzmet,nauda pašam jāiet lūgties,neuzķeraties.Apkāsīs pats strādāju ilgu laiku cerībā ka viss nokārtosies,bet nekā.Cilvēkus nenovērtē un mētājās ar tiem kā grib.Liek strādāt gan brīvdienas gan naktis.Algu maksā 7- 8reizes mēnesī,un vēl paliek parādā.Sola zelta kalnus bet nekā tur nav.Ceru ka kādam tas noderēs.

J

J J.Avots 03.04.2017

Paldies.Zināsim.

Life_is_life 04.04.2017

Vards Uzvards

R Roberts1 07.04.2017

Pietiekami labi zināms tas uzņēmums, un no pieredzes (ne savas) varu teikt, ka viss aprakstītais ir patiesība.

Vai jums domā, godīgi valdība Design group IN? Mēs jau zināms, ka galdnieks nav apmierina, darba stunda plus alga... direktors Sergejs Utkins pati atbildība, finansu nepietiekami lidzekli...

P Pigzis 78 02.01.2019

Sveiki ir jautājums kur griezties, par naudas atgūšanu no šī uzņēmuma?!? Aizejot no darba strādniekam neizmaksā pilnīgi neko!