Dr.Maija Ozoliņa Molokailima - Slikts serviss

Psiholoģe Dr.Maija Ozoliņa Molokailima ir ļoti neprofesionāla. Ja jums ir problēma, labāk vērsieties pie pārbaudīta psihologa. Diemžēl Latvijā var praktizēt šādi apšaubāmi speciālisti, kas labprāt iekasē naudiņu, bet pretim sniedz vispārzināmas "patiesības" un, tā saucamās, ārstēšanas "tehnikas".
Jau gadiem ilgi interesējos par psiholoģiju, bioprocesiem, psihosomātiku, smadzeņu darbību, NLP utt..., un varu jums droši apgalvot - manas zināšanas un pieredze ir krietni dziļākas nekā minētajai personai. Vienīgā atšķirība - es par saviem padomiem pakalpojuma maksu neprasu.
Būsim atklāti - katra profesija pieprasa profesionālismu. Pat lai kļūtu par aktieri, ir jāmācās, jāiegūst akadēmiskā izglītība.
Jūs taču nelūgsiet profesionālu palīdzību cilvēkam, kas sevi dēvē par ķirurgu.
Tāpat arī ar psiholoģiju (nejaukt ar klīnisko psihoterapiju) - katra personība ir tik ļoti individuāla un trausla, ka tai nepieciešama ļoti uzmanīga attieksme. Un, ja tā saucamais psihologs ir nepraša, jūsu terapija kļūs ne vien dārga, bet arī, saprotamu iemeslu dēļ, bīstama. Ar zemapziņu un smadzeņu darbību tomēr joki mazi.
No visa augstākminētā varam secināt - esiet prātīgi, izvēloties, kam jūs uzticat savas rūpes, bažas... un visdārgāko, visneaizsargātāko (!) - jūsu iekšējo pasauli!

V

L Lilli Lilit 03.03.2017

Atkal vel viens stasts dikti emocionals un neviena fakta un pieradijuma, no ka man, parastam cilvekam- potencialam pacientam jasaprata ka mineta persona neatbilst gutam zinasanam! Kas tu esi, Velga? Konkurente un tagad taisi antireklamu? Tev nepatik si persona, un tad ko? Es uzskatu ka nedrikst saukt vardu un uzvardu (un ipasi ar foto), ja tu pati slepjies! Es tadam pasakam neticu! Un atkal tie pasi stastini, cik dargi un nekvalitativi! Nu protams, mes tacu visi stradajam pa velti!