Uzdot jautājumu

Jautājumi

Sia Modulis /Kрустпилс 75

Mожет ли модулис не подключить отопление(за долги дома) при этом с августа берёт аванс за отопление по 22евро(и известили жильцов об отключение стояков)

Zobārsts Jelgavā

Vai kāds zin kādu labu zobārstu Jelgavā?

Дом

Что за отстойная фирма работает на Таллинас 83? Галина.

C CIA 02.10.2015
Komentāri 1 Būvniecība

Bruno Zipps-Keres

день добрый ,скажите пожалуйста Bruno Zipps-Keres, это разводняк или реально через него уехать в Норвегию ?? спасибо большое

Naudas aizdevums!

Sveiki!Es vēlos zināt vai aizdevums no privātpersona ir prātīga lieta?Man ir nepieciešams aizdevums pāris tūkstošu apmērā, priekš firmas, lai nebankrotētu. Vēlos zināt vai ir kāda privātpersona ar kuru var noslēgt aizdevuma līgumu.Ja kāds spēj palīdzēt ar jebkādu informāciju būšu pateicīgs. [slēpt]@gmial.com

Sia NEO Logistic

cto vi mozete skazatj o kompanii NEO Logistic?

S C service

kmpanija SC service,zanemaetsja ivetarizaciej.v Latvii i stranax baltii. cto vi mozete skazatj o nej?

Bankas konti ārzemēs

Labrīt!Jautājums ir sekojošs- vai tiesu izpildītājs no Latvijas var nobloķēt bankas kontu ārzemes ? Vai nosūtīt vēstuli uz darba vietu lai novelk naudu ?Varbūt kāds ir saskāries.

Par profiļu

Nevaru nekādīgi rediģēt savu profilu, nekas neveras vaļā?

K kastadnu 01.09.2015
Komentāri 1 Internets

Kredits

Labdien,vai iespejams padot tiesa par kreditu kataloga pm,uz 300 eiro? Kredita nemejs pensionars vai vina radinieks,parstavis.

N Naty 28.08.2015
Komentāri 0 Apģērbs

инструктор

Кто учился у инструктора Николая Цмокова из Авто школы спорт и техника? как он вам*?

Sūdzība nedzēšās.

Paņemu dzēst sūdzību, bet viņa neizdzēšās. Parāda ka izdzēsta, pārstartē lapu un atkal viņa parādās.

A Anonīmais 15.08.2015
Komentāri 6 Datori

Banka Citadele Jelgavā

Labdien..Es nezināju kur doties ar savu jautājumu..tapēc pajautāšu jums-1)Vai banka citadele Jelgavā drīkst rēķinu par rīkojumu no tiesasizpildītāja atskaitīt no pabalsta kas domāts maniem bērniem lai iegādātos skolas preces? Man no 80 eur summas noņēma 21 eur.2)Karte tika Bloķēta jau 21 datumā pagajušo mēnes. Vēl aizvien nav atbloķējuši katru reizi saka pēc divām dienām. Man ienāca kontā arī bērnu nauda baidos lai no tās neko neatskaita. Vai vispār viņiem ir tiesības atskaitīt kaut kāda...

Доставка

Если ты заказываешь еду можно оплатить счет подарачной картой, а не наличными?

Rietuma banka

vai kāds bija intervijā uz vakanci "Datu analītiķis/-e - programmētājs/-a "? Viņi tiešam meklē darbinieku, jau pusgadu nevar atrast))))

Izdzēst sūdzību!

Kā var izdzēst savu rakstīto sūdzību. Ieeju savā profilā uzlieku manas sūdzības un nekur nemanu, kā var izdzēst sūdzību.Palīdziet.

K Klients010 19.07.2015
Komentāri 4 Sports

Увольнение работника

Какие документы должны быть выданы работнику на руки при увольнении его по сокращению штатов и должна ли быть выплачена компенсация за неиспользованый отпуск и выходное пособие.Должен ли работник получить на руки приказ о его увольнении и расчет заработной платы

Увольнение работника

Добрый день!Помогите,пожалуйста, советом как мне поступить в подобной ситуации.В течении 2,5 лет я прработала в организации главным бухгалтером, в виду реорганизации предприятия 01.06.2015 года работникам было послано официальное уведомление о сокращении штатов,которое мы подписали и проработав до 01.07.2015 года ждали расчет. 08.07.2015 года года деньги были получены, но оказалось,что это былы только зарплата за июнь, ни компенсации за неиспользованный отпуск,ни выходного пособия выплачено не...

Nekustāmā īpašuma nodokļa parāds

Par diviem gadiem ir izveidojies nek. īpašuma nod. parāds. Pie pašreizējās situācijas valstī, savādāk nav iespējams. Tagad strādāju trijos darbos, varētu maksāt, bet mani pārsteidza.Pašvaldības uzliktā soda nauda, ''zvērīgā'' tiesas izpildīt'ja lēmums, nobloķēti konti-supper atbalsts iedzīvotājam no Jēkabpils pašvaldības. Atliek savākt mantiņas un doties prom no šīs valsts.Kāds var ieteikt ko darīt?

Nevaru piereģistrēties šajā lapā - man liek mainīt e-pasta adresi !!!

SIA "DELTA SVR" (ir tieša saistība ar SIA "Evor").Nejauši "izdevās" vienu rēķinu samaksāt 2 reizes. Nu jau četrus mēnešus ilgsts sarakste (atbildes saņemu tik drausmīgā latviešu valodā, ka reizēm saturs pat nav saprotams) - raksta man visādas muļķības un neliekas ne zinis par izveidojušos pārmaksu - nu jau man ir skaidrs, ka savu pārmaksāto naudu neredzēšu kā savas ausis. Nekas cits neatliks kā rakstīt sūdzību Patērētāju tiesību aizsardzības birojam (kaut tur rakstīt arī nav lielas jēgas - tur...

I Ineta 49 07.07.2015
Komentāri 0 Drošība