Uzdot jautājumu

Jautājumi

Tūrisma vadība

Sveiki! Es vēlējos uzzināt jūsu pieredzi un astsauksmes mācoties Liepājas Universitātē par tūrisma vadību un rekreāciju.. Vai nenožēlojāt par savu izvēli studēt tieši šajā Univesitātē un kā ar darba iespējām pēc studijām? P.s Vai Universitāte piedāvā prakses vietas?

как заблокировать профиль, который пишет на тебя клевету.

Добрый день администрация!Хотелось бы узнать как можно заблокировать профиль, который пишет клевету на других, чтобы все сообщения этого (человека) профиля были удалены с сайта?Благодарю, Любовь

darbs arzemes

vai kads var ieteikt darba iekartosanas agenturu kas neapcakare,neprasa parak lielu summmu? ludzu info siikak

Aizdomas par internet veikala krapšanu

Kur var versties ja ir aizdomas ka interneta veikals krapjas,vienkarsi iekase naudu no cilvekiem un preci nesut?

"Mustangs autoskola"

Labdien, ko Jūs varat teikt par Mustangs autoskolu Jelgavā? Un kuru instruktoru ieteiktu?

Возврат денег

Можно ли вернуть деньги за не качественный товар (после стирки вещь просто потеряла вид,стиралось соответственно указаниям,т.к. вещь деликатная),есть бирка от неё и распечатка из банка.

Siberika veikala vadītājs

Varbūt kāds / kāda ir strādājis/usi šajā firmā , kādas ir algas vadītājiem?

veikals Sky

Sveiki.Padalieties informācijā par algam veikala Sky (pārdevējām) un darba laiku.Paldies!

Darbs ārzemes

Labdien! Varbūt kāds var ieteikt firmu caur kuru var droši aizbraukt ārzemes strādāt? Paldies!...

komentāri

Kā var izdzēst komentāru???????

S salda 09.05.2015
Komentāri 2 Internets

DONA BC zeķubikses

Labdien.Varbūt kāds zina vairumtirdzniecības bāzikur var iegādāties dona bc zeķubikses un veļu. Paldies.

J Jards 07.05.2015
Komentāri 0 Tirdzniecība

Zviedrija...

Sveiki! Situācija tāda- atklājās mantojums Zviedrijā. Manotujumu juridisko pusi Zviedrijā kārto bankas darbinieks, mūsu gadījumā Swedbank. Aizlidoju uz turieni un skaidrā angļu valodā noskaidroju, ka man pienākas 1/3 no visa mantojuma, kas ir ievērojama summa. Neliela ninase- attiecīgā bankas darbiniece ir ļoti labos draugos ar pārējiem mantiniekiem(zviedri). Pēc gandrīz 2 gadu vilcināšanās pienāk naudas dalīšanas brīdis un uzpeld jauns testaments, kur man pienākas tikai 1/8, kā arī atruna, ka...

Darbs

Kads var pastastit par firmu Latrex. Lieta tada ka ss portala biezi vien redzu sludinajumi par darba piedavajumiem.

Profila dzēšana

Sveiki! Varat palīdzēt un paskaidrot kā šeit izdzēst profilu?

manscreditinfo.lv

Vai ir kāds veicis reģistrāciju portālā ar i--bankas datiem?? Cik tas portāls ir drošs, vai piekrītot ieejai, vēlāk nerodas kādi mistiski starpgadijumi?? Vai tavi dati tiešām ir drošībā?

Autoskola "Impērija"

Sveicināti,Intresē ko cilvēki saka par autoskolu "Impērija" Jēkabpilī?Vieni saka ka nevaig tur iet mācīties, citi saka ka skola ir vienkārši super.Ja kāds no Jums ir mācijies šajā autoskola, lūdzu, atrakstat kas un kā tur notiekPaldies

Завивка

Подскажите пожалуйста салон или мастера где можно сделать биозавивку,знаю много случаев когда волосы спалили,страшно идти не зная места,девочки отзовитесь кто делал и где?

atrie krediti

sveicinati sakiet ludzu kur ir logika es panemu atro kreditu 350ls 2010 gada tad vareju maksat tad ne bet katru reizi kautko maksaju man sms pazvana un vienmer piedav kautkadus maksajumus grafika pa jaunu tad samazina procentus es viniem saku lai sudz tiesa mani bet vini vien mer kaut koatliek es jau maksaju 6 gadus so kreditu bet vinie procenti nedrikst bu aukastaki pa pamatsumu vini velk garuma visu to un soda naudas liek pa nokavetajam dienam kad man nav ko maksat tad lauz ligumu un atkal ta...

Sudzibas.lv - sūdzibu dzēšana

Sveiki varbut kads var padalities ar info jeb padomu ka izdzēst sudzibu kura nav patiesa ja epasts no kura pievienota si sudziba- neeksistē,derēs jebkāds info par to kā rikoties ,tik tiešām steidzami!!

zemeņu lasīšana Vācijā caur SATTVA Recruitment

Sveiki. Pastāstiet lūdzu, kurš, braucis uz zemeņu novākšanu Vācijā šogad vai pagājušogad, kā gāja? Vai var kautko nopelnīt? Vai dzīvošana tiešām izmaksā 30 Eu nedēļā? Vai var braukt bez vācu valodas zināšanām kā to apgalvo SATTVA Recruitment.

R rūde 05.04.2015
Komentāri 3 Pārējās