komentāri

Kā var izdzēst komentāru???????

S salda 09.05.2015

Atbildes (2)

I ilonak 09.05.2015

Labdien, ko negribeetu teikt, jo rakstu jau otro reizi par centra rimi Galerija centrs, kur iesmeree kasee preci, ko pirceeji nenopeerk... Sodien - 9.maijaa, man tika pieskaitiits krievijas siers par 4, 08 eiro, kuru nemaz nepirku, jo tikai atnakot maajaas, skatoties chekaa to ieraudziiju un bija par veelu to pieraadiit ...cheks ir saglabaats un taisaamies to izmekleet, jo man daudzbeernu gjimenei 4 eiro var iztikt uz nedeelju...Kasieris Normands 1275239 pl 14:57:59
Bez cienjas:I. Kruuminja
Atbildeet steidzami!!!Jo man ir veel viena pirceeja, kas par sho veikalu suudzaas un varat iedomaaties par aarzemniekiem, kas pat chekus neparbauda-zelta dziive tur!!!

P Prokat21 16.05.2015

jums ir jāsazinās ar mājas lapas administratoru - http://www.sudzibas.lv/sendmail/cn0.html

Pievienot atbildi