Sudzibas.lv - sūdzibu dzēšana

Sveiki varbut kads var padalities ar info jeb padomu ka izdzēst sudzibu kura nav patiesa ja epasts no kura pievienota si sudziba- neeksistē,derēs jebkāds info par to kā rikoties ,tik tiešām steidzami!!

H help 05.04.2015

Atbildes (8)

P Prokat21 08.04.2015

Jums ir jāsazinās ar mājas lapas administrāciju - http://www.sudzibas.lv/sendmail/cn0.html

K Kandavnieks 09.01.2019

Cik ilgā laikā viņi dzēš sūdzību

M Martins1980 09.04.2015

Pulksteņu serviss"Laiks"
Vaļņu iela 35
Veikals "Laiks"

Sveicināti!
Mazliet nākamajiem šī vekala klientiem!
Pasūtijumu piegāde noteikti neatbilst solītajam.
Ja esat samaksājis 100% priekšapmaksu-tas nebūt nenozīmē ka tas ir viss!
Varbūt kļūdos par servisu-bet man liekas ja tiek veiktas papildus darbības ar atstāto pulsteni-vispirms saskaņo tās ar klientu, bet nevis tās veic un tad paziņo klientam!!!
Un noteikti-cilvēkam kas tur atbild uz telefona zvaniem ir jāiemācās runāt ar klientu-nevis piestādīt papildus rēķinu, nepaziņojot viktās darbības iepriekš un tad teikt ja jums kas nepatīk, mēs varam visu salikt atpakaļ!!!

S Sarmux 18.04.2015

Nu tad kā var izdzēst??? Saite nestrādā

Ausainītis 19.04.2015

Brauc uz Baltkrieviju, kur šis saits ir reģistrēts, samaksā kārtīgu čunguru Batjas džekiem, un viss būs štokos!

V VladIat 20.04.2015

nedrikst dzest AHAHAHAHAHHA
brauc un slepies irijaa
AHAHAHAHAH

P Prokat21 21.04.2015

R ri4y 28.04.2015

Vari zvanīt šiem uz Watssup vai ASV, vai arī uz privāto rakstīt:
Pie tam saits reģistrēts uz privātpersonu
[Domain]
Domain: sudzibas.lv