Uzdot jautājumu

Jautājumi

OnlinePayment - Kas tas ir?

Kas tas ir? Sveiki, nesen saņēmu savā e-pasta adresē vēstuli no Vācijas. Vai varētu kāds pateikt kas tas ir? Vai šai vēstulei ir krāpnieciski nolūki? " Sehr geehrte/r Exxxxxxx Xxxxxxx, unsere Erinnerung blieb bisher leider ergebnislos. Nun bieten wir Ihnen hiermit letztmalig die Chance, den nicht gedeckten Betrag der Firma OnlinePayment GmbH zu begleichen. Die detaillierte Forderungsausstellung NR823577030, der Sie alle Einzelpositionen entnehmen können, fügen wir bei. Wir erwarten die Überweisung bi...

E Esmu Es 17.03.2016
Komentāri 2 Internets

Atsauksmes / sudzibas

Vai kādam ir info par SIA Lībau Namservis , un viņu darba vadātāju Andriana? adrese - [slēpt]@inbox.lv

Sūdzība

Sūdzība Vai cilvēks kurš raksta sūdzību, var rakstīt pilno vārdu uzvārdu par apsūdzēto?

Ja bernam t - ra 37. 1

Ja bernam t - ra 37. 1 Es pajautāt Lūdzu - ja saslims bērns un bus neliela t-ra 37.1- tasd pašam ar meitu(7. gadiņi) jābrauc pie ārsta vai ar nelielu t-ru es arī varu izsaukt ārstu uz maju. Kadas lūdzu ir manas tiesības. Paldies. Ar cieņu.

DzīKS "Koknese"

Dzīks „koknese” - счет за квартиру, за март 2016 года, прислан с резким повышением тарифов текущих (сомнительных) ремонтов и оплаты труда никому неизвестных, наемных работников кооператива. Согласно действующим законам о кооперативной и квартирной собственности, повышение тарифов должно быть утверждено, на собрании собственников квартир. Собрание собиралось дважды 30. 01. 2016 и 13. 02. 2016 и выразило недоверие председателю правления. Становление сомнительного режима, действий председателя опубликовано в вести сегодня от 10. 03. 2016. Как быть?

Paradnieku publicēšana

Labdien! Labdien! Kur es varu nopublicēt parādniekus- fiziskas personas nepārkāpjot likumus?

Romaxsoft - Pretiga uzvedida un komentars!

O romaxsoft 2 st 29 min atpakaļ tā arī nesapratu, kurā veikalā tev nozaga prātu? Vai redzat so komentru??? Rali so man pateica cilveks viena no manam sudzibam un es nesaprptu ka var sadi kadu apvainot... !!! Man nak asaras del ta ko vini ir man pateikusi un loti sap zinat to ka kads ko tadu var kadam citam pateikt tikai tapec ka viniem liekas ka tas ir smiekligi!!

Lakto - Dārgs

Visi ārsti iesaka dzert lakto produktud? bet viņi ir ļoti dārgi salīdzinājumā ar tilpumu

SEB Banka - Problemas

Problemas Šodien iemaksāju 10 eiro, bet manā internet bankā uzradās,ka iemaksāts 100 eiro.Kas tā par kļūdīšanās?

ATSAUKSMES - Ivans Palancèvičš

Kāds var sniegt atsauksmi par instruktoru Ivanu Palancēviču strādā autoskola ABC?

Latvija - Automašīnas

nobalso? https://manabalss.lv/atlaut-registret-latvija-masinas-kuram-ir-sture-labaja-puse... dalies ar zināšanām nobalso tas ir jāizdara

Herbert Finance Inc - Aizdevums

Vai kads ir saskaries ar aizdevumu un nemis pec zip un ss.lv ievietota sludinajuma Herbert Finance Inc?

Krāpšana un mielīga informacija

5 jautājumi no bijušā metalurga darbinieka. 1. Kāpēc Valerijs Jefremovs un viņa celtniecības firma IK "V.N.V. Grupa", ievietojot sludinājumus portālā LIEPAJNIEKIEM.LV, jau vairākus gadus nodarbojas ar pasūtītāju un darbu izpildītāju nekaunīgu krāpšanu un līdz šim paliek nesodīti, neraugoties uz sūdzībām un cietušo prasībām? 2. Kāpēc VALSTS POLICIJA, LIEPĀJAS PROKURATŪRA un VALSTS DARBA INSPEKCIJA nav spējīgas palīdzet cilvēkam cietušam no Valerija Jefremova noziedzīgās darbības, kurš atstāt...

Algu nemaksātāji - Uzņēmumi-algu nemaksātāji

Šīs mājas apmeklētāji varētu atsaukties un pastāstīt te par uzņēmumime/uzņēmējiem-algu nemaksātājiem. Visās jomās. Tas būtu noderīgi.

Negodprātīgi darbinieki

Labdien, kur var iesniegt sūdzību par darbiniekiem, kas nepilda savus pienākumus un apzog darba devēju, kā arī rada citas problēmas ?

C Crakoid 18.02.2016
Komentāri 0 Meistari

Sia Vislande

Labdien, vai kādam ir pieredze ar firmu Sia Vislande?Iekārto darbam Islandē?

Kā Jūs vērtējat oratora kursus mācību centrā Lando.lv Rīgā? Būšu pateicīgs jebkurai informācijai. Paldies

Jautrīte Haritonova - Neatbildība

Vēlos sniegt ziņu par māti kura nepilda savus vecāku pienākumus. Viņas bērni dzīvo netīrībā un bērniem nepārtraukti ir utis. Labklājības ministrija???

Rīgas Satiksme - Slikts serviss

Slikts serviss Vai man vienīgai katru trešo dienu pēdējā laikā kavējas 49. autobuss Rumbulas pieturā? Cik var? Es bez tā praktiski netieku uz darbu/mājām... Kas notiek? Rakstīju arī RS, bet viņi sola atbildi mēneša laikā. nja

CSDD - Velo ceļš

Velo ceļš Katru dienu pie elandes teika, policijas auto stāv uz velo ceļa nav citur kur nolikt,kur paliek sodītie parādiet kaut vienu.