Uzdot jautājumu

Jautājumi

SIA AHG

Kāds ir kaut ko dzirdējis par šo firmu un tās piedāvātajām darba iespējām Grieķijā? Kādas atsauksme?

Draugiem.lv

Te var rakstīt jebko, neko nepanāksi.Varbūt kāds zin konkrēti, kur var saņemt palīdzību, ja papildinot macinu, Draugiem.lv izdzēš profilu? Te pilns ar tādām sūdzībām gadiem, bet neviens neko nevar izdarīt pret Draugiem. Visatļautība! Es tur vairs nereğistrēšos, bet lai atdod manu naudu !

--TEORIJA UN BRAUKSANA

Gribeju ziant , man autoskolai ir gada laika janoliek nskolas ieskaites, bet situacija tada ka cietu nelaimes gadijuma. Vai ir iespejams pagarinat terminu ??? Un otrs vai es varu instruktoru nemt no citas autoskolas, ja vins ari doss zimogus ?

draugiem.lv

Draugiem.lv vairakas reizes blokeja manu profilu, ka papildinu macinu, pectam atbloke kad statistika viss beidzies, nu noblokejusi , lai nevaru izdzesties, jo neatdod tur esosas bildes. Interesanti kur tada gadijuma man griezties un vai par iekaseto naudu un blokesanu es nevaru griezties policija?

Labdien,Man ir jautajums kas zin par sito agenturu?kas jau aizbrauca caur sito agenturu...!Ludzu iedodiet kadu komentarus jo es gribu caur viniem braukt.

J jelgava11 20.01.2015
Komentāri 1 Ceļojumi

Ūdens patēriņš Rīgas namu pārvaldniekā

Kā rīkoties ja aizmirsts iesniegt ūdens patēriņa rēķinus 3 mēneši un saņemts rēķins par neadekvāti patērētu ūdens daudzumu? Vai tiešām MK noteikumi neparedz labas klientu apkalpošanas praksi starp pakalpojuma saņēmējiem un sniedzējiem?

logi

Kādi logi ir labāki? www.ldm.lv Koka logi vai plastikāta logi?

Inese

Cik mājas pārvaldniekam jāizsniedz rēķinus, ja dzīvoklim ir dīvi īpašnieki? Kāda tiesību norma to nosaka?

Inese

Сколько управляющий домом (RNP) должен выдавать счетов к оплате и на основании какого закона если у квартиры 2 хозяина, между которыми заключен договор о раздельном пользовании совместной собственности (квартиры) у нотариуса, который зарегистрирован в ЗК. У каждого отдельные водяные и электрические счетчики?

atkārtotas ekspertīzes datuma noteikšana

vai šogad iesniegumu par atkārtotās ekspertīzes veikšanu lai laicīgi paspetu var iesniegt divus mēnešus iepriekš .Maninvalidāte noteikta lidz 25.08.2015

Hansalink

Hansalink man piedāvā darbu Nīderlandē. Kāds ir bijis?Kādas atsauksmes?

Is4u Cheloveka

Ja xo4u najti oxrannika iz SP Legiona, znaju ego imja Dzintars, on rabotal v Jurmale. Esli kto nibudj znaet ego, soobschite pozhalujsta na e mail: [slēpt]@inbox.lv

G gruana 14.12.2014
Komentāri 1 Drošība

apsardzes darbs

vai kads nevaretu izteikties par apsardzes darbu latvija???Kura internetra vieta var atrast apsardzes darbinieka biletes ,lai nokartotu valsts eksamenu????

Ūdens filtri

Euraqua/VDFKādas ir domas par šo kompānīju iļi kompānījām Pazīstams čuvaks nopirka no VDF draņķi par 700, a pēctam tā kompānija pārtapa par to euro un pieprasīja 800 evrukus no citra a attīrīšana tā pate Sapratām to kad salīdzinājām lapeles kas tur pa lietu?

RAFL

Sveiki! Vai kāds no jums ir pēdējā laikā saskāries ar firmu ''Rafl'', kas piedāvā mājās audzēt austersēnes? Izklausās jau tur viss ļoti skaisti, bet pāris gadus vecās atsauksmēs raksta, ka viņi esot krāpnieki. Jaunākas atsauksmes nekur neatradu.

Help

Sveicinati,vai kads varetu pateikt,ka iznemt no sudzibas.lv sudzibu ara,vai ari ludzu administratori sazinaties ar mani,tas tiesam ir svarigi,lai jus iznemtu manu sudzibu lauka!

I ilc 30.11.2014
Komentāri 1 Reklāma

darbiekartosanas firmas

labdien.man jautajums cilvekiem kas ira saskarusies ar darbiekartosanas firmam.varbut kads ludzu varetu pateikt un ieteikt kura firma ira laba un uz kuru var palauties.ja zin kads tadu firmu varat ludzu pateikt atraksties uz epastu. [slēpt]@inbox.lv

DZIRDU BALSIS.

DZIRDU BALSIS UN MAN IR - F20.0 Paranoīda šizofrēnija.Paranoīdas šizofrēnijas gadījumos dominē relatīvi stabili, bieži paranoīdi murgi, ko parasti pavada halucinācijas, it īpaši dzirdes halucinācijas un uztveres traucējumi. Afektīvu, gribas un runas traucējumu, kā arī katatonisku simptomu vai nu nav, vai tiek ir relatīvi nenozīmīgi. KĀ MAN VAR PALĪDZĒT? NU PIEMĒRAM - EJU PA IELU UN DZIRDU, KA MANI KĀDS SAUC, BET TUR NEVIENA NAV, SKATOS SIENĀ, BET TUR MANA VECMAMMA, KAS NOMIRA PIRMA 12GADIEM. :(((

asortiments

Maiznīca Hanza ražo 3 graudu (rudzi, mieži, auzas) tostermaizi, bet reti kur to var nopirkt. Mego Valmierā Stacijas ielā paskaidro, ka tāda maize nav sortimentā un to nedrīkst pasūtīt!?Vai tad tas sortiments ir kaut kas līdzīgs Satversmei vai!? Neesmu vienīgā, kas interesējas par šo "nelegālo" maizi, jo tā ir garšīga un galvenais veselīgāka. Plaukti pilni ar baltmaizi, bet varētu taču būt arī kāds kukulītis šīs maizes!

Aizdevums.

Sveiki ir ļoti sliktas problēmas un vai ir kāds cilvēks kurš uz kādu pus gadu varētu aizdot 1200 vai vismaz 1000 eiro piekritīšu atdot ar augstiem procentiem lūdzu atsaucieties varu pa dot vēl dažas lietas pretī rakstiet ja varat uz e-pastu:: [slēpt]@inbox.lv Gaidīšu