Uzdot jautājumu

Jautājumi

samsung i9300 galaxy s3 marble white 16gb

Kādas būs atsauksmes? Jau iepriekš,paldies.

PVN?

Vai var būt tā ka internetveikala cenas norādītas bez PVN, bet rēķinā tas parādās kā pieskaitītas?

Zobu restaurācija un protežēsana

Iesakiet lūdzu labu zobarstu(protezīstu) Rīgaa,lai arī dārgu,bet kurš apzinīgi strādā, ne tikai iekasē naudu?

izdzest

ka izdzest novecojošu informāciju kura vairs nav patiesa???

ortodontija

Labdien! Gribētu painteresēties, vai kāds var ieteikt labu ortodontu?

informacija

Labdien!Man ir jautajums vai ir kads saskaries ar so epastu unvar kko pastasti man par to?Sis epasta ipasnieks ir arzemnieks un varot naudu aisutit,bet kolidz cipa naudai jaaienak ta peksni man jamaksa kada komisijas nauda kura sasniedz 420 [slēpt]@gmail.com.Protams neesmu jau dumja lai kko sutit.Vinu banka atrodas Benina!Kurt tas ir?

Wfnl aģentūra!

Sveiki!Caur paziņām dzirdēju par to, ka šī aģentūra piedāvā darbu Holandē. Sazvanoties ar pašu firmu, ļoti laipna sieviete pastāstīja par visām darba iespējām, par algām un to, cik būtu jāsamaksā par transportu, kurš aizvestu no Latvijas uz turieni.Vai kadam ir pieredze ar šo firmu un tās pakalpojumiem? Vai var uzticēties un mēģināt, vai tomēr labāk ne?

Ginekologija

Посоветуйте, пожалуйста, хорошего гинеколога в Пардаугаве. Ходила в Имантскую поликлинику, в Ильгюциемскую - всё не то. Очень нужен толковый, знающий специалист, способный объяснить что к чему и для чего, а не просто выписать таблетки и отправить домой с рекламным плакатом...Заранее большое спасибо.

LABS apsaimniekotajs!

Labdien!Vispar nevaru atrast info par labiem apsaimniekoatjiem, iznjemot Labo Namu Agentura, kas mums jau ir atteikushi jo esam par mazu! Esmu atverta piedavajumiem! Ar cienju!

Zobarsti

Vai kads var ieteikt labu zobarstu Riga par optimalu cenu zobu plombesanai?

Nikal Travel

Gribētu uzzināt vai nikal travel ir droša firma?

H heylucky7 03.04.2014
Komentāri 3 Ceļojumi

lūpas rēta

manam puikam pirms 4 gadiem spēlējot basketbolu pārsita apakšējo lūpiņu , 23 gadi tagad, palicis neliels sabiezinājums . pie kā jūs ieteiktu griezties lai izlabotu šo defektiņu.

Hansalink

Labdien,šobrīt aģentūrā Hansalink http://www.hansalink.info/ (Aspazijas bulvāris 32) ļoi akīvi tiek piedāvāts darbs Grieķijā un Kiprā - vai kāds reāli ir braucis un varētu atsaukties ar savu pieredzi?Pirms braukšanas ļoti vēlētos uzzināt par izmaksām un atieksmi šajā sezonas darbā! Te vai e.pasts: [slēpt]@inbox.lvPaldies!

Mistiski iegādāts telefons!

Sveiki!Vēlējos uzzināt kā labāk rīkoties gadījumā, kad ir aizdomas par negodīgu rīcību. Lieta tāda, ka pēdējo dienu laikā mani sākuši meklēt Creditreform sakot, ka man ir jānomaksā liela naudas summa kompānijai LATVIJAS MOBILAIS TELEFONS par mobilā telefona iegādi. Sazinājos ar LMT un tiešām - esmu pagājušā gada jūnijā iegādājusies telefonu par kuru neesmu maksājusi, rezultātā lieta nodota parādu piedziņai. Problēma tajā, ka pie LMT nekad neesmu slēgusi nevienu līgumu un neesmu iegādājusie...

R1TV

Ko jūs sakāt par Rigas 1 talmacibas vidusskolu?

V Viky321 24.03.2014
Komentāri 1 Izglītība

Трудоустройство Ziemelu mols

Хотел бы узнать кто нибудь трудоустраивался на работу в Норвегию на рыбопереработку через фирму Ziemelu mols? Если да то сколько времени ждали?

novājēšana

Vai GREEN COFEE tabletes palīdz novājēt

Creditreform

Jau kopš pagājušā gada vidus veselības problēmu un ģimenes apstākļu dēļ esmu bez darba un bez regulāriem ikmēneša ienākumiem. Tā sanāca, ka sāku ieslīgt parādos par Bites mobilā telefona pakalpojumiem. Tikai tagad, kad ir jau par vēlu, saprotu, ka šo situāciju vajadzēja risināt ātrāk. Taču tagad ne par manu neizdarību.Vakar saņēmu brīdinājuma vēstuli no Creditreform, kurā pieprasīts samaksāt summu, kura ir vairāk kā 500 eiro lielāka kā Bitei nesamaksātais parāds. Vēl vēstulē teikts, ka...

Portāls refiki.lv

Sveicināti visi! Man ir tads jautājums- pieteicu darbu mo portāla refiki.lv, veicu pārskaitījumu caur internetbanku, bet pagajusi diena un nekādas atbildes. Zinu kā atlants.lv atsuta pasutījumu dažu minušu laikā. Uz nosutītām vestulem arī nekadas atbildes. Vai kads ir saskaries ar līdzīgo problēmu? Iepriekš pateicos par atbildi

Z zmruik 11.03.2014
Komentāri 3 Izglītība

Prāva pret Latviju

Saucu cilveekus kuri arii veelaas iesuudzeet Latviju par vairaakarteejo cilveektiesisibu paarkaapshanu.