Portāls refiki.lv

Sveicināti visi! Man ir tads jautājums- pieteicu darbu mo portāla refiki.lv, veicu pārskaitījumu caur internetbanku, bet pagajusi diena un nekādas atbildes. Zinu kā atlants.lv atsuta pasutījumu dažu minušu laikā. Uz nosutītām vestulem arī nekadas atbildes. Vai kads ir saskaries ar līdzīgo problēmu? Iepriekš pateicos par atbildi

Z zmruik 11.03.2014

Atbildes (3)

Likumsargs 13.03.2014

Tāpēc jau aug debiliķu paaudze, ka pat referātu paši nav spējīgi uzrakstīt!
Pasēdi bibliotēkā, palasi grāmatas, tas būs lētāk un noderīgāk! Turklāt varēsi paspīdēt ar zināšanām! Es šādus portālus aizliegtu ar likumu!
Ne velti ir tāds teiciens "Tas, ka esi saņēmis bakalaura diplomu, vēl nenozīmē, ka Tu šo grādu esi arī ieguvis!"

B BIBIS 13.03.2014

debīli ir rakstīt referātus...

Ausainītis 15.03.2014

Modernās izglītības augļus var manīt Saeimā, kur puse no 100 gudrajiem ir par pāris auniem sev diplomus nopirkuši.

Pievienot atbildi