Uzdot jautājumu

Jautājumi

Smaguma pārnēsāšanas vai pārvietošanas normas vīriešiem!?!

Labdien gribēju uzzināt cik tad vīriešiem ir - Maiņas laikā kopējā pieļaujamā smaguma pārnēsāšanas vai pārvietošanas norma? atradu tikai par sievietēm!http://likumi.lv/doc.php?id=66368 Bet par vīriešiem internetā nekur nekas nav rakstīts! Varbūt šeit kādam ir informācija par šo sasāpējušos jautājumu! Paliek bišku par traku, kad man jau sanāk 7500kg dienā parcilāt - un pēc darba esmu vienkārši - izžmiegts! Tikai gūlta un viss!

W weksels 01.04.2015
Komentāri 2 Drošība

Baltic Personnel Group.

Labdien, vēlējos uzzināt vai kādam ir bijusi saskare ar šo kompāniju? https://www.ss.lv/msg/lv/work/are-required/driver/oblig.html

Darbs

Labdien! Es jau esmu savā esošaja darbā vietā nostrādājusi 8 mēnešus. Vai man pienākas atvaļinājums? Vai darba devējs var mani atlaist no darba , ja man bieži slimo bērns? Man gandrīz ik pēc nedēļas- divām sanak ņemt slimibas lapas, vai tas nekaitē manām darbām?

vaij ju zinat vaij sis darba piedavajums AUSTRIJA ir labs un vaij nav nekada krapsana.?

IESAIŅOTĀJS (ROKU DARBA) - Darba vieta - šampinjonu audzētava.

L ligap 31.03.2015
Komentāri 0 Drošība

tomatu pakosana

Sveiki! Kads ir bijis uz so darbu, tur vispar ir verts braukt stradat? Varat sikak pastastit kas un ka? E pasts [slēpt]@inbox.lv

SIA Baltijas Drošība

Sveiki! Vēlējos painteresēties. Biju uz darbu interviju un uz vienu sapulci.Darbs ir tāds , jānovada sapulce kāpņutelpā par domofona ierīkošanu , pilnīgi nekas īpašs aizņem kādas min 5.Esmu pārdevis daža'dus pakalpojumus pa telefonu , bet te tomēr cilvēkus redz dzīvē , bet tomēr te itkā daudz vieglāk un tā nauda nedaudz vairāk sanāk.Ko jūs man ieteiktu piekrist vai tomēr atgriezties pie vecā , tikai citā kompānijā kur arī varu tikt bez problemām , tā , ka es esmu students citas darba iespējas uz piemērotu grafiku neesmu redzējis.Ko jūs man ieteiktu?

SIA Gateline

Vai kadam ir bijusi negativa pieredze ar so kantori?

Ēdiena sadale

Sveiki!Izmeklējos pa internetu un nevarēju atrast atbildi uz savu jautajumu. Varbūt kāds varētu palīdzēt.Es strādāju pašvaldības bērnudārzā par skolotaja palīgu un viens no maniem darba pienākumiem ir ēdiena salikšana sķīvjos. Es to negatavoju, tikai sadalu pa porcijām. Pirmsskolas iestādes darbinieki par samaksu var ēst pusdienas. Nauda tiek atskaitīta no algas. -Es atteicos no pusdienām, jo tas ēdiens nav garšīgs: pa zupas virsu peld kautkādi dzelteni tauki, kartupeļi bez sāls un ūdeņaini...

Vekselis-Vineta Vilcāne

Sveiki, vai kāds no šīs kundzes ir ņēmis vekseli?Vai tik tiešām tā nokartošana iespējama tikai caur e pastu?Kam jābūt atrunātam vekselī?

SIA MMD

Кто знает сколько и как платят там на складе грузчикам? И нормально ли всё с выплатой зарплаты?

Darbs ārzemes

Labdien!Laikam visiem jau ir apnicis šīs jautājums, bet varbūt kāds vai ieteikt firmu caur kuru var droši aizbraukt ārzemes strādāt?Paldies!

Jautājums

Varbūt kāds var pateikt kā izdzēst sūdzību?

Acu plakstiņu korekcija

Vai kāds zina ko par DR. Kaspars Feldmanis. Kādas atsauksmes par veiktām operācijām

долг колекторрам

У меня был долг в нескольких быстрых кредитах. Долгое время я их не оплачивал,общая сумма с процентами взросла до 1500 евро. Спустя 2 года они передали мои долги коллекторам(вроде реформ).Сейчас они шлют письма мол оплатите долг, или мы подадим иск в суд. Я безработный, и получаю пособие по безработице. Что они могут сделать, и чем это мне может гразить, и может кто посоветует как сними разговаривать по телефону.

par tūtirma aģentūru

Labdien, vai kādam ir bijusi darīšana ar tūrisma aģentūru Azatours. lai kā meklēju jebkādas atsauksmes pat šīs kompānijas darbību ceļojumu organizēšanā - tukšums ne LV,LT ,KrV vai angļu valodās?!!Savādi.

A anugni 13.02.2015
Komentāri 2 Ceļojumi

SIA "Girtekos Logistika"

Sveiki!Vai kāds ir strādājis šajā uzņēmumā?Ko varat pastāstīti-kāds darbs un kāda ir samaksa?Mūsdienās ir grūti uzticēties darba devējiem:)

Sandijs.muf.mobi

Vai tev patīk šī lapa? Vai tu tur esi registrejies?

ŪDENS PĀRBAUDES T.I. FILTRI

Sveiki. Vakar slēgājot TV uzķēros šim raidījumam. Kādas ir jūsu domas par šo un vai pēdējā laikā ir mazinājušies uzmācīgi zvani un klauvēšana pie durvīm? http://ltv.lsm.lv/lv/raksts/02.02.2015-aizliegtais-panjemiens.-operacija-krana-u...

Nomierinoši līdzekļi

Sveiki visiem !Ļoti lūdzu aizpildīt aptauju par nomierinošiem līdzekļiem. Anketas ir anonīmas, un būs izmantojamas manam bakalavra darbam. Būšu ļoti pateicīga visiem par atsaucību. Tiešsaite aptaujai - http://www.survio.com/survey/d/T1G1T2O3J9N9R9B4J

Aizdevums

Labdien, vai kāds var aizdot 300€ uz 3 gadiem.Piedavat ludzu uz [slēpt]@inbox.lv...Krāpniekus netraucēt...