Uzdot jautājumu

Jautājumi

tehmarket.lv

luudzu atsauksmes par sho interneta veikalu...plaanoju tur iegaadaaties mobilo telefonu,bet mazliet baidos,jo par citiem intereneta veikaliem ir ljoti daudz suudziibu,ljoti veelos uzzinaat,kaa ir shajaa...varbuut kaads tieshi tur ir pircis mob.tel?

Liposakcija - tauku atsūkšana

Sveiki! Kāds var ieteikt, kur vislabāk veikt šo operāciju? Palasīju atsauksmes par Ģīli un sapratu, ka tur laikam nav īpaši droši taisīt tādu palielu plastisko operāciju, it īpaši vairākām zonām!

Zobu stavoklis

Labdien! Es jau vairakus gadus stradaju vacija, un neesmu bijis pie zobarsta kadus gadus 10.... man manuprat ir smags stavoklis ar zobiem un gribetos uzzinat vai ir kada saite kur online varetu pakonsulteties ar zobarstu un daudz maz tikt skaidriba ka tad iesakt labosanu un no ka vispar sakt.Paldies!

internets

Ja ir iespejams paskaidrojiet kadel man interneta Mozilla Fire Google Ievadot pieprasijumu lai ieietu inboksa paradas mana inbox adrese un sifrs.

S stobis7 16.11.2014
Komentāri 0 Datori

Labdien! Vai kāds var kaut ko pastāstīt par firmu mix-work, kura piedāvā darbu no mājām Latvijā, Baltkrievijā, Lietuvā, un tt. ? Vai nav kārtēja krāpšana? Paldies!

kredits

Labdien, varbut varat kadu ieteikt privatpersonu, kas var tik tiesam aizdot naudu? Lai viss butu godigi ar visu ligumu.

credit home

sveikiTas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka mēs pašlaik dod no aizdevuma ar zemu procentu likmi 3%. ja ieinteresēti pieteikties aizdevumam, Lai iegūtu sīkāku informāciju, sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: [slēpt]@blumail.org

SIA "Frip"

Sveicināti!Ir lasīts daudz "labu" un "pozitīvu" atsauksmju par šo uzņēmumu, bet nekas nav uzpeldējis šajā 2014.gadā.Vai kāds varētu pastāstīt kko vairāk par situāciju šajā uzņēmumā šobrīd?Paldies jau iepriekš,Vineta.

modeles

Vai kāds zin kaut ko par DANDY model management

B breiksa 24.10.2014
Komentāri 3 Pārējās

rabota v Cehie

Kto znaet wto nibudj pro rabotu v cehie?katoraja predlagaet Luiza

kurs varētu pastāstīt par everything10euro.com?

Nesaprotu viņa skaitās kā lv internet veikals tur butu jēga ko pasūtit? Un vai kāds to ir darījis? Kāda prece?

M minka1993 20.10.2014
Komentāri 2 Apģērbs

По надежности фирмы

Здравствуйте. Кто покупал на фирме Auto Spares запчасти для автомобилей. Надежная ли это фирма?Адрес магазина AUTOSPARES.LV, Даугавгривас 31b, Рига, LV-1007Тел. +371 67451878 Mob. +371 26529136Факс. +371 67451878 e-mail. [slēpt]@autospares.lv РеквизитыAO "Genuine Autoparts"Рег. номер 40103271855АО "Swedbank" LV56HABA0551027667289 SWIFT HABALV22 С уважением Владимир.

MMD SERVISS / SIA ILION

Посоветовали работу на таможенном складе в Bergi, упаковка алкоголя.Может кто знает что нибудь про данное место работы?

īres līguma noslēgšana

Situācija:īres līgums tiek slēgts ar vecu cilvēku par dzīvokļa īri,īrnieks dzīvokli apņemas kapitāli izremontēt,līgums tiek noslēgts uz 5 gadiem ar nosacījumu ,ka īres cena netiks mainīta šo gadu laikā un līgums ir terminēts uz 5 gadiem.Jautājums:Vai saimniece var šo līgumu lauzt un mainīt šo gadu laikā savas domas un saimnieces nāves gadījumā mantinieki var lauzt šo līgumu vai kādi citādi ietekmēt?

Kā sazināties ar Sudzibas.lv administratoru

Kas zin vai ir vēl kāda iespēja sazināties ar šīs mājas lapas www.sudzibas.lv administratoru? Šobrīd pie kontaktinformācijas parādās lodziņi, kur var nosūtīt ziņojumu, ko esmu izdarījusi, bet administrators nereaģē uz lūgumu jau 4 dienas.Neviens kontakttālrunis nav norādīts šai mājas lapai, tikai adrese Baltkrievijā.Lūdzu, ja kāds zin kā var pats dzēst ievietoto sūdzību vai kā vēl var sazināties ar mājas lapas administratoru, lai veiktu labojumus kļūdaini ievietotajā sūdzībā, lūdzu ziņojiet.Paldies visiem labajiem cilvēkiem jau iepriekš.

Suņi

Sakiet lūdzu kādas ir atsauksmes par Lietuvas, Anīkšču raj. Kane Korso audzētavu un Lietuvas, Jonavas pg. Vācu dogu audzētavu?

стоит ли идти работать в Elkor PLAZA ?

стоит ли работать в Elkor PLAZA ? в тех отдел?!какая зарплата,какое отношение к работникам? интересует мнение работников,а не шутов местных.

SIA BarKos

Sveiki! Gribētos dzirdēt atsauksmes no citiem bārmeņiem, kuri pašlaik strādā šajā uzņēmumā, vai ir strādājuši agrāk. Būtu ļoti jauki, ja padalītos ar atsauksmēm un iespaidiem, un savu pieredzi! Varat rakstīt arī uz e-pastu.

Maxima

выплачивают ли в Максиме вовремя зарплату?

EDAN

Vai kads varetu pateikt ka darbojas internets sai firmai?

Z Zeltins 15.09.2014
Komentāri 3 Internets