Uzdot jautājumu

Jautājumi

automātiskā apmaksa draugiem lv. maciņā

automātiskā apmksa tika veikta 19 augustā plkst. 10. Tāds teksts man atnāca uz draugiem .lv, bet manā maciņā uzrāda tikai 0.33centus. Es nevaru draugiem aizsūtīt apsveikumus. Kā tad paliek ar automātisko apmaksu, vai man no tās ir jāatsakās?

Alpha Personnel SIA

Sveiki, Vai kādam ir pieredze ar šo darbā iekārtošanas aģentūru? It kā sola darbu UK, Vācijā( pakošanas darbi, kurjera pakalpojumi), valodu zināt neesot obligāti, jo varot sazināties krievu vai latviešu valodās. Licence ir izsneigta tikko- 2014.gada jūlijā, taču tikšanās laikā uzņēmuma pārstāve neieviesa uzticību. Pieprasīja par "dokumentu tulkošanu" maksāt 200 EUR( jāmaksā līguma noslēgšanas brīdī, paši iesniegt iztulkotos dokumentus "nevarot" -viņiem tas neesot izdevīgi).Paskatījos Lursoftā...

sabiedriskie trancporti

Kārtējo reizi nākas aizdomaties par to cik ļoti pašvaldība vai valst domā par māmiņām ar maziem bērniem. Minēšu divus maršrutus Rīga _Daugmale vai Rīga Ķekava abos virzienos braukā mukroautobusi. Šajos mikroautobusos mātei ar ratiņiem iekļūt ir praktiski neiespējama. Neko nesaku saucamie mikriņi ir jauni tīri un kartīgi, bet vieta ratiņiem vai cilvēkiem invalīdu ratiņos nav paradzēta. Man ir jautajums,kā man ar savu zīdaini nokļut pieņemsim no Ķekavas uz Rīgu pie daktera? Variants ņemt zīdaii...

medicina

sakiet ludzu kur es varetu griezties par arstu attieksmi pret pacientiem

SIA HANSA

Sveiki kādas ir pēdējās atsauksmes par darbu ārzemes caur firmu SIA HANSA?

Logi

Labdien!Gribu dzīvoklī nomainīt logus. Kādas firmas logus vislabāk izvēlēties?

U Una 11.08.2014
Komentāri 10 Būvniecība

Autoskola

Labdien! Vai kads zina kur var sudzeties par autoskolu? Es iestajos autoskola, samaksaju 50 eiro un macibam bija jasakas 15 julija. 14 man zvana instruktors un saka ka ir labs laiks un macibu nebus :))) - naciet nakamnedel. Pec nedelas atnacu - durvis atkal ciet! Tagad klausuli vispar necel, nezinu ko domat......

Piemērotākā skola

Vai kāds var ieteikt labu skolu? Es savam dēlam meklēju labu skolu kurā varētu būt gudri, saprotoši un izglītoti skolotāji kuri nebļauj uz bērniem un nevaino viņus netaisnīgi. 2. Skolā jābūt labi attīstītiem bērniem kuri nepazemo bērnus un nepielieto nevienu vardarbības veidu pret citiem. 3. Skolai jābūt Rīgā.4. Bērns ies 6. klasē. Vēlamies mainīt skolu jo šobrīdējā skolā dažiem skolotājiem nav viss kārtībā un ir ļoti vardarbīgi bērni.

P Pillais 25.07.2014
Komentāri 0 Izglītība

SIA BarKos

Sveiki! Gribētos dzirdēt atsauksmes no citiem bārmeņiem, kuri pašlaik strādā šajā uzņēmumā, vai ir strādājuši agrāk. Būtu ļoti jauki, ja padalītos ar atsauksmēm un iespaidiem, un savu pieredzi! Varat rakstīt arī uz e-pastu.

Braukšanas eksāmens Jelgavā

Sveiki. Ļoti vēlu attapos, ka drīz beigsies teorijas eksāmena derīguma termiņš, tāpēc nepaspēju pieteikties braukšanas eksāmenam Rīgā, pieteicos Jelgavā. Kāds var padalīties ar zināšanām, kuras ir tās bīstamākās vietas kurās izkrist? Paldies!

Autoskola- Navigators

Sveiki!Nopirku atlaižu kuponu autoskolā, Navigators, Merķeļa ielā, un tagad domāju vai esmu izdarījusi pareizo izvēli. Varbūt kāds ir mācījies šajā autoskolā un var dalīties ar pieredzi mācībās, kā arī instruktoru izvēlē. Kurš būtu labākais variants un pie kura labāk nebraukt??

Gulta Dakota

Vai kāds ir iegādājies divguļamo gultu Dakota, lūdzu atsauksmes. Paldies.

парикмахер

порекомендуйте пожалуйста салон и мастера по био-карвингу.прикорневая завивка волос

платёжеспособность компании sia EKK Project

задержка по выплате зарплат

FEMIDA Group - mākleris

Labdien, vai ir kādam bijusi darīšana ar SIA FEMIDA Group

ĶĪNAS kapu pieminekļi.

Labvakar, man ļoti interesē, vai tiešām ir kādam sūdzības, pretenzijas par šiem lētākiem no ĶĪNAS ievestiem pieminekļiem. Tie kas kaļ , stasta visādus brīnumus, vai tā ir reāli dzīvē jo- ĶĪNAS izbalējot, saplīstot, ja kaut kas pielimets, nokritot, uzraksti nav skaidri pardodot ka marmoru , bet ta esot krasojums un tt. Ceru uz Jusu atsaucibu.Paldies.

B bukuru 08.06.2014
Komentāri 2 Pārējās

Ko darīt!

Здравсуйте,хочу рассказать о моей проблеме.Дело в том что я задаю квартиру многодетной семье.За квартиру по договору должна платить социальная служба,перечислением мне на счет.Но в место этого они перечислили плату за аренду квартиросъемщику который безответственно потратил на свои нужды.Счета за коммунальные ,так и не оплачены ,долг копиться!И что мне сейчас делать ,могу-ли я как-получить положенные мне деньги?Подскажите!

izklaide

31. maijā Talsos notika koncertapvienības " Laternu stundā" rīkotais pasākums - Iegriez vasaru Talsos. Reģistrējot biļeti, man aplika aproci.Ejot ārā no estrādes man bija jāpērk jauna aproce ( bez biļetes) par 2 eur, ja es vēlos atgriezties. Iepriekš par šādu darbību informācija nebija. Cilvēki izrādīja neapmierinātību, jo pasākums ilga 11 stundas un ir loģiski , ka var rasties nepieciešamība teritoriju uz laiku atstāt. Tātad neskaidrība ir par otrreizējo maksāšanu - turklāt to veic izejot no teritorijas.

Ātrapalidziba

Par ko dod naudas sodu tiem, kas ir slimi ar ankologijas slimibu" Vezi" ?Kapec viņiem nedrikst saukt Atropalidzibu? Kadeļ domata atrapalidziba?

Kontrolieri

Šodien mani "noķera" kontrolieri un teica, ka man nav iegādāta biļete. Aizvedot mani uz policijas iecirkni sastādija protokolu, kur ierakstīja nepareizo uzvārdu (kaut gan es dēvu viņiem dokumentus). Es protams neko viņiem neteicu par klūdu (paši vainīgi). Vai viņiem ir kaut kādas tiesības tagad pieprasīt naudas sodu?