ĶĪNAS kapu pieminekļi.

Labvakar, man ļoti interesē, vai tiešām ir kādam sūdzības, pretenzijas par šiem lētākiem no ĶĪNAS ievestiem pieminekļiem. Tie kas kaļ , stasta visādus brīnumus, vai tā ir reāli dzīvē jo- ĶĪNAS izbalējot, saplīstot, ja kaut kas pielimets, nokritot, uzraksti nav skaidri pardodot ka marmoru , bet ta esot krasojums un tt. Ceru uz Jusu atsaucibu.Paldies.

B bukuru 08.06.2014

Atbildes (2)

VilisKalniņš 23.06.2014

Droši varat, tie ir labi, kvalitatīvi un lēti. Varat iegādāties veikalā"Sēlis. Neticiet krāpniekam Vilim Kalniņam

K klavs 16 17.12.2014

Ķīnas pieminekļiem ir vairākas klases gluži kā automašīnām, problēma ir tā kad uz Latviju bieži vien tiek sūtīts sliktas klases Ķīnas granīts kurš gluži vienkārši no ogles melna pāris gados paliks par gaiši pelēku, ja šāds krāsas maiņas rezultāts Jūs apmierina, ja vēlaties maksāt naudu par preci kura maina savu kvalitāti ...
Ķīnas akmens ir tāds pats kā mūsu vietējais un visi pārējie akmens īpašības nemainās tikai tāpēc ka tas nāk no Ķīnas, gluži vienkārši veiklie ķīniešu darboņi pelēku toņu akmeņus ar dažādu tehnoloģiju, kuras diemžēl apkārtējā klimata iedarbības rezultātā zūd, padara melnus

Pievienot atbildi