Logi

Labdien!Gribu dzīvoklī nomainīt logus. Kādas firmas logus vislabāk izvēlēties?

U Una 11.08.2014

Atbildes (10)

G Gvido Lagzdins 13.08.2014

Eko Logi, Tīnūžu iela 20, Ogre, LV-5001. Viss bija ok. Serviss augstā lāmenī. Ofisa darbiniece savā brīvdienā atnāca izsniegt pasūtījumu, jo mums bija jālido uz UK. Liels paldies.

I irisav 14.08.2014

par šo firmu ir negativas atsauces:((

A Armands83 20.08.2014

www.loguvirs.lv apskatamies šīs firmas piedāvājumu, bija lēti un kvalitatīvi nu jau 4us gadus bez problēmām

I Izvos4ik 20.08.2014

RILAT nesūti.

zirgs_kamene 26.08.2014

nevienam neiesaku likt logus, jo pec tam bus

D Dmitrijs 27.08.2014

В двух квартирах менял окна в dlogi.lv. Работаю с 2000 года, очень остался доволен качеством окон и отделки. В интеренете даже нет негативных отзывов о них. Советую.

zirgs_kamene 27.08.2014

Ты тупой?

J juris124 23.10.2014

*EKO LOGI UN DURVIS * pasūtījumu izpilda ne atrāk kā pēc 2 vai 3 mēnešiem

L Luigi 26.10.2016

dlogi man tikko ielika logus. Nav kur piesieties, izskatās, ka puiši zina, ko dara. Arī apdari smuki uztaisīja. Gods godam. Šī nav reklāma, vienkārši dalos iespaidos.

Pievienot atbildi