Alpha Personnel SIA

Sveiki, Vai kādam ir pieredze ar šo darbā iekārtošanas aģentūru? It kā sola darbu UK, Vācijā( pakošanas darbi, kurjera pakalpojumi), valodu zināt neesot obligāti, jo varot sazināties krievu vai latviešu valodās. Licence ir izsneigta tikko- 2014.gada jūlijā, taču tikšanās laikā uzņēmuma pārstāve neieviesa uzticību. Pieprasīja par "dokumentu tulkošanu" maksāt 200 EUR( jāmaksā līguma noslēgšanas brīdī, paši iesniegt iztulkotos dokumentus "nevarot" -viņiem tas neesot izdevīgi).Paskatījos Lursoftā pirms tam šai firmai ir bijuši 2 citi nosaukumi- SIA AVENTUS Latvia, SIA ADEKO Latvia un forumos cilvēki raksta, ka šīs firmas krāpušas cilvēkus pēc tieši tādas pat shēmas- liek samaksāt naudu Latvijā, bet kad aizbrauc uz UK vai Vāciju ,tad izrādās, ka nav ne darba, ne dzīvesvietas.Kāda ir pieredze?

B blablabla 26.08.2014

Atbildes (41)

V vidzemnieks 26.08.2014

tā tak ir bijusī satwa par ko te var izlasīt čupām 'labu'atsauksmju.

č Čupakabra 26.08.2014

Nometīšu linku. Atliek tikai izvēlēties. Iesaku tās firmas, kam licences ir jau ilgstoši.

A atriebejs 28.08.2014

Es jau rakstiju, bet ir pazudusi ta sudziba, atkal atkartosu, Latviesi, tikai dieva del neejat un nebraucat no sis firmas, apkraps, apmaniis.naudu panems, darba nebus.Bijusi firma SATTVA RECRUITMENT.

A anna.saule 07.10.2014

Mana mamma tikko pazaudēja 200 eur, viņu solīja iekārtot darbā Vācijā, taču dienu no dienas tika pārcelta izbraukšana, piedāvāti citi darbi, kaut gan bija vienojušās par konkrētu.. līdz beidzot mammai apnika un viņa pieprasīja atpakaļ naudu.Divas nedēļas "izskatīja" un piezvanīja, ka atdos pusi, jo cv taču esot aizsūtīts.Atbrauca pēc naudas, bet firmas durvis ciet...
Gribēju ieteikt ieklausīties atsauksmēs, un, ja vien nevarat atļauties zaudēt lieku naudu, neielaižaties ar šīm firmām!

L latgale 07.10.2014

sai firmai nedrikst uzticaties, jo vini tikai paniem naudu un darbu arvalstis nemaz negarante.Arzemes ir vietejas bezmaksas agenturas kuras bezmaksas mekles darbu un vel tev maksas nevis tu.Tie ir job centre plus uk, baxter personnel uk un daudzi citi

S steiga 17.10.2014

Man draudzene arii tikko aplauzaas, naudu atpakalj nedabuuja, protams darbu arii ne, cilveeki miiljie, Dieva deelj neielaizhaties ar vinjiem. Tur seezh taada Ksenija tumsha un viena blonda, vinji entos nosaukumus nomainiijushi.

L latgale2 26.11.2014

Spriezot pec visa sai firmai ir ietekmigi saimnieki, jo gadu atpakal tiku es ar savu sievu vinu lamatas.Tika rakstits policija iesniegums un reakcijas nekadas...Tatad firmai bija Sattva kas tagad ir ALPHA personel.Tika samaksats par iekartosanu un pec varakkartejam izbraumiciena atliksanam nokluvam Berline.Sagaidija mus Jelena un aiziveda uz dzivokli .Pirmais tika pieprasiti 400 eiro par dzivosanu. Izradijas ka darba viesnica nav.Dzivokli pat nepietika gultas vietu.Pec nedelas kad naudina gaja uz beigam bija jabrauc prom.Sattva uz tel. zvaniem neatbildeja, Pec atgrizsanas naudu atgut ari neizdevas.Sledziens..ta ir mafija kur visa kede pelna naudu uz cilvekiem.Dieva del neejat uz vinu jauno kantori, jus sagaida tas pats kas mums bij japiedzivo.Tadi ka mes vel dzivokli atradas sesi cilveki.Nav gruti paskaitik naudas izteiksme cik liels guvums ir mafijaj.Ja tomer gadas noklut Alpha personel, tad pasveicinat Kseniju un vinas kolegi.Nekas nav aimirsts un netiks aizmirsts.

V vidzeme 15.01.2015

Sazinājos ar šo firmu vakar un sola darbiņu mums ar vīru, pie tomātiem.Piedāv;ajums tie
sī atbilstoš mums, valoda mums ir tikai krievu, varam strādāt tik ilgi, cik gribam, alga katru nedēļu, par dzīvošanu nav jāmaksā, līdz darbam 15 min gājiens, var strādāt virsstundas.izbraukšana 30 janvārī, ar busu, un par aiZvešanu var maksāt pa daļām un pēc pirmās aldziņas.Nu viss tik skaisti izskatās, bet kad palasīju šis atsausmes, palika bail, ko darīt, tik ļoti sadomājamies pastrādāt.

L latgale115 16.01.2015

esam pieteikusies, un samaksajusi naudu 5 cilveeku grupa.darbs pie tomaatiem...tagad nezinam kaa buus, izbrauksanu sola 6 februarii...vai nav kaads kurs jau straadaa uz tomaatiem kaa tur ir??

S slaviete 17.01.2015

Ja tā ir bijusī Sattva, tad silti iesaku nebraukt, ar šīs firmas palīdzību.Ko nozīmē bez valodas zināšanām...Atceraties to, ka Vācijā ar jums neviens latviski vai krieviski nerunās, valoda IR jāzin.Tas ir pirmais, par ko dezinformē šī firma.Pati braucu uz Vāciju ar šīs firmas palīdzību, uz vistu fabriku.Darba devējs par mani pat dzirdējis neko nebija.Labi, ka neatstāja uz ielas, bija darbs un dzīvesvieta.

V vidzeme 17.01.2015

latgalei 115
Jus rakstat ka izbraucat 6 febr.man piedavāja 30.janv.cik jums prASĪJA Samaksu kārtojot līgumu un vai darbu solīja katru dienu un kur solīja dzīvošanu, vēljoprojām lauzosbraukt vai nē?

J jelgava11 17.01.2015

Я тоже связалась с этой фирмой! хотела поехать в Германию на Мяса Комбинат, Так же заплатила им 200 евро... и 9 числа они обещали выезд ..только вот позвонили они мне 6 числа и сказали что выезд отменяется так как у них проблемы с жильём в Германии, и сказали неделю подождать до 17 числа они успеют найти жильё, а в договоре что они мне дали было написано что работать я начинаю с 12 числа!! Мне стало это уже подозрительно, что как то не серьёзно они относятся! Потому что договор мы составляли в начале декабря еще! За месяц до поездки в Германию! Настало 17 число от них не звонка я сама до них дозвонилась и они сказали что так жильё и не нашли и что теперь надо ждать до 26 числа, Так же предлагали на другие работы помидоры, цветы...так же сказали что 5 человек они уже отправили живут они там в одной комнате все...И жаль что я не прочитала раньше ваши коментарии теперь я понела что эта развод ...И что уехать я не уеду и поездку они будут перекладывать постоянно! ну а деньги я сматрю не кому еще не удалось вернуть ...Жаль конечно что таким вот путём обманывают людей ..наобещают всего и в конце не работы не денег

J jelgava11 17.01.2015

L latgale115 19.01.2015

par liigumu slegsanu maksaajaam 100eiro..nezinaamkur sola dziivot, bet teica ka dziivoklii..

M mazaa12 19.01.2015

mes arii samaksajam, veda uz vaciju uz tomatiem braucam ar businu 24h kaa ellle ;)
atveda nevis uz vaciju bet uz holandi, darbs pie tomatu pakosanas linijas un nakts stundas.. naudu savaca firma pati neaizskaitija uz vaciju un vacija mus nenema pretii tapec veda uz holandi, neiesaku nevienam iepities ar so firmu, teica ka par dzives vietu nebus jamaksa, bet ir jamaksa. esam apkrapti..

I itachka21 22.01.2015

mes rit 23.01.2015 braucam uz holandi, samaksajam 150 par dokumentiem! sola labu algu un labus dzivosanas apstaklus, nez ka tur sanaks! Sodien piezvanija pateica ka nav vietu autobusa, bet pec paris minutem pazvanija atkartoti un pateica ka divas vietas vel ir. Nez kas tur notiek! Vai kads vel brauc uz ziediem ?

J jaa100 26.01.2015

vai kads vispar strada un ir apmirinats ar kadu no darbiem????

T tanunuwa 09.02.2015

Привет. Люди ответе пожалуйста только на один вопрос. Есть хоть один человек которого не обманули и всё таки уехал на заработки? и Может даже сейчас работает? Связывалась с компанией, буду решать что делать. НУ уж очень хочется деньги нормальные зарабатывать.

T tanunuwa 09.02.2015

Sveiki. Cilvēki, lūdzu, atbildiet tikai vienu jautājumu. Ir vismaz viena persona, kas nav sevi apmānīt, un viss vēl gāja uz darbu? un var pat tagad strādā? Bija saistīta ar uzņēmumu, kas izlems, ko darīt. Nu, es gribētu, lai nopelnītu naudu, lai normāli.

D daciite112 11.02.2015

Sveiki. Tagad es ar draugu pieteicāmies uz Tomātu pakośanu Vacijā. Vajadzēja izbraukt jau 6.feb. bet tad atlika uz 13.feb. jo nebija vietas vairs busā. Bet śodien pazvanīja un pateica, ka 13.feb. varu braukt tikai es, jo dzīvošana ir nokartota tikai meitenēm, dzīvoklī, kur it kā dzīvo tikai meitenes. Un draugs man vares braukt nakamnedelj, jo tad būšot dzīves vietas pāriem. Varbūt ir kāds kas jau strādā tur un var apstāstīt visu.. vienai braukt tomēr bail!

Pievienot atbildi