SIA "Girtekos Logistika"

Sveiki!Vai kāds ir strādājis šajā uzņēmumā?Ko varat pastāstīti-kāds darbs un kāda ir samaksa?Mūsdienās ir grūti uzticēties darba devējiem:)

L Liga Ro. 12.02.2015

Atbildes (4)

T tecy21 18.02.2015

Bedz ko kajas nes, ja negribi stradat par 100euro menesi.Esmu Olainiete un esmu tur redzejusi ka cilveki mokas..

S saintific86 23.02.2015

stradat uz lietuvieshiem tas ir pi...

V Viskas gerai 20.01.2016

Otstojnaja firma! Bolse polovini rabotnikov vozat iz litvi nelegalno, zarplati platat v konvertah, mnogie daze minimalku ne polycajut, vse vrema za cto-to uderzivajut. Alkogol vivozat celimi furami nalevo bez vsakih dokumentov. Esli kopnut, tam mnogo cego ese mozno najti.

A Anna 16.09.2017

Sveicināti !
Gribēju pastāstīt savu pieredzi par šo firmu!
Sākumā piedāvāja mums darbu ar vārdiem ka algas ir labas tipa minimālo varot nopelnīt un it kā ir sievietes kas pelna 1200€ mēnesi...
Ir sievietes kas pelna bet viņas nepaceļ ne acis un strādā no 8-23 lai var nopelnit vismaz kaut ko!
Peļņa tiešām or maza un darba laiks ir liels.
Stundas tiek pārstrādātas un tas ka līdz noteiktām stundām strādā suņa murgs ,nākas pārstrādāt!uzdodot jautājumu kapēc tā atbilde ir tāda ka jānoslēdz projekts!
Paletes tiek noņemtas pat nezinot tew !
Rēķinies ar paleti savu nostrādāto naudu ,beigās izrādās ka noņemta palete.
Rezultāts maza peļņa
Algas lapiņas pormajā mēnesī deva pēc tam nē
Jautāju kapēc nav mums atbild lauztā krievu valodā a vam razve nužno?
Domāju ka par šo jautājumu vajadzīgās instances ieinyeresētos
Par valodu mums viena gudra brigadere teica ja mēs nesaprotam ta lai mācamies valodu (Lietuviešu) firma atrodas Olainē !
Attieksme drausmīga paprasi kontrolierēm kaut ko atbild ka nezinot a kam tad lai prasa ?a ja uztaisīsi kaut ko nepareizi no tevis atvelk un morāli kā pirmklasniekam molasa
Ārprāts!
Sākumā domāju ka visas sliktās atsauksmes razta ko kurenti
Bet pastrādājot tur sapratu ka vaira nekad negribētu strādāt tādā iestādē
P.S ne velna nav kā stāsta kastes 27,7kg cilāju pati.neviena vīrieša nebija klāt!
Dīkstāve arī ir par ko tev nemaksā
MŪKAT PROM NO TURIENES UN NEEJAT NEKAD STRĀDĀT!NAUDAS ATMAZGĀŠANA
vēlu veiksmi